trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

Son İletiler

Sayfa: 12 3 ... 10
1
Muhabbet & Sorunlara çözümler / Günaydın Köşesi
« Son İleti Yazan: Burak Eren Bugün, 09:23 »
Günaydın SBT
2
Yeni üyeler / Doktor tavsiyesi
« Son İleti Yazan: erol Dün, 22:43 »
Ya da doğumu başka bir hastanede yaptırıp dediğiniz gibi Hacettepe çocuk acile mi götüreyim.
3
« Son İleti Yazan: erol Dün, 22:32 »
Doğum ve ameliyatı aynı hastanede yaptırmak için Hacettepeye giriş yapmam gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim. Kadın doğum randevular dolu diyor. Başka bir yol var mıdır? Sekretere sabah erkenden gelsek muayene olabilir miyiz diye sordum sadece randevulu hastalar diyerek muayene olamazsınız dedi. Bolu Geredeliyim görevim gereği Alaplıda yaşıyorum.Teşekkür ederim.
4
« Son İleti Yazan: bolubeyi Dün, 20:55 »
Bolu'da yaşıyorsanız size en yakın ve en uygun hastane Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi olur. Orada beyin cerrahisindeki doktorlar da Nejat Hocanın öğrencileridir zaten. Hastaneye ilk girişiniz sıkıntılı olur. Öncelikle sevkli ya da sevksiz  Hacettepe çocuk acile giriş yapmalısınız. İlk girişiniz olacağı için diğer bölümlere direk girişiniz yapılmaz. Acildeki doktor rutin tetkikler sonrası beyin cerrahisinden konsültasyon ister. Beyin cerrahi çocuğu acilde görür. Sonra muhtemelen gün verir. O gün için ilgili bölümün hocasından özel randevu alırsanız işleriniz çabuk yürür. Elinizde randevu kağıdı olursa yaşadığınız yerdeki sağlık ocağı ya da hastaneden ilgili bölüme direk sevk yaptırırsınız. Nejat Hoca sadece cumartesi günü Ankara'da oluyor. Ona da muayne ettiripgörüşlerini alırsanız iyi olur. Geçmiş olsun. Bu arada nefroloji takibine de başlayın. İlerleyen zamanlarda üroloji ve ortopedi branşlarında da aynı hastanede takibe başlayın. Geçmiş olsun.
5
« Son İleti Yazan: erol Dün, 19:17 »
Teşekkür ederim.  Nejat Beyin muayenehanesini aradım kendisi hafta içi 25 Ağst. Ankarada olacakmış İst. Bağcılar Medipol Ünv. hastanesindeymiş. Ankara da doğumu ve ameliyatı yapacak donanımlı ve deneyimli kadrolu hastane neresidir? Sitede okudum Hacettepede bir arkadaş yaptırmış biz oraya hiç gitmedik kabul ederler mi bilmiyorum aradım sevkli gelirseniz belki kabul ederler dedi poliklinik sekreteri. Biz 8-10 haftalıkken Zonguldaktaki Bülent Ecevit Üniversitesi Zekai Tahir Burak Hastanesine sevk etti onlar da bebeği doğurtalım,aldırın demişlerdi. mutat kontrolleri bulunduğunuz yerde yaptırabilirsiniz dediler Zekai Tahir ve sami ulus çocuk has. gitsek orda beyin ve sinir cerrahi yok.                     
6
« Son İleti Yazan: bolubeyi Dün, 15:13 »
Beyin cerrahisi için Prof. Dr. Nejat AKALIN, ortopedi için Prof. Dr. M. Cemalettin AKSOY, pediatrik nefroloji için Prof. Dr. Ali DÜZOVA ve pediatrik üroloji için Prof. Dr. Serdar TEKGÜL hocalardan istifade edebilirsiniz.

Pediatrik üroloji
Prof. Dr. Serdar TEKGÜL
Arjantin Caddesi
Ülkü İş Merkezi
No:17 Daire:7 Kat:3
Gaziosmanpaşa Ankara
Telefon: 0312 428 57 57

Pediatrik Nöroşirurji
Prof. Dr. Nejat AKALIN
Cinnah Cad. No : 45/3 06690 Çankaya / Ankara
Tel : 0312 442 58 58
Faks : 312 442 58 59
E-posta : nejata@tr.net

Pediatrik nefroloji
Prof Dr. Ali DÜZOVA
H.Ü.T.F Hastanesi Ankara

Pediatrik ortopedi
Prof. Dr. M. Cemalettin AKSOY
İran cd. 49/2
Kavaklıdere Ankara
tel: 0312 4667410

Geçmiş olsun.
7
« Son İleti Yazan: erol Dün, 14:40 »
Hayırlı günler arkadaşlar. Eşimin doğumuna bir kaç hafta kaldı bebeğimizde(kızımızda) spina bifida ve hidrosefali olduğu söylendi. Hangi hastanede doğum ve ameliyat yaptıracağımıza  karar veremedik. Düzce Bolu ve Ankara'da teçrübeli deneyimli doktor tavsiyesine ihtiyacım var. ne yapacağımı bilemiyorum. İstanbula da gidebilirim ama orayı tam bilemiyorum ve kalacak yer sorunum var. MHRS'den internetten araştırıyorum birinde olan bölüm diğerinde yok ya da doğum olmuyor. Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. الله razı olsun. Zong. Alaplıda öğretmenim

Yönetici Yorumları Kurallarımız gereği forumlara telefon numarası bırakmak yasaktır. Bu nedenle iletinizdeki telefon numarası silinmiştir. Gerekmesi halinde ilgili kimseye özel iletişim bilgilerinizi özel mesajla bırakabilirsiniz.
8
« Son İleti Yazan: bolubeyi Dün, 10:42 »
gnydn hayirlisabahlar
9
« Son İleti Yazan: Burak Eren Dün, 09:15 »
Günaydın,hayırlı sabahlar
10
« Son İleti Yazan: bolubeyi 14 Ağustos 2018, 11:22 »
gnydn hayirlisabahlar