trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Acil yardimciniz ihtiyacim var... :(  (Okunma sayısı 1532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Acil yardimciniz ihtiyacim var... :(
« : 22 Kasım 2015, 12:54 »
7 senedir bir iliskim var birbirimizi çok seviyoruz. Kız arkadaşım hayatımızı birlestirmemizi istiyor. Aynı şekilde bende çok istiyorum. Fakat doğuştan bir spina bifida hastasiyim kız arkadaşım da saglikli ve hiç bir özürü yok. İşin acı tarafı nöroloji sorunlarim var sağlıklı bir şekilde yuruyebiliyorum çok sukur ama mesane kontrol sorunlarim var ve kız arkadaşim bilmiyor aciklayamiyorum çok seviyorum... Lütfen yorumlarinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

none
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2015, 13:04 »
           7 sene boyunca birbirinizi sevip bu kadar uzun bir ilişki yaşamanız büyük şans.Bu zamanda ilişkiler sevgiler çabuk tüketiliyor çünkü.Bu zamana kadar ona söylememem senin hatan yeterince tanıyıp güvenmiş olmalısın.Gerçeklerden kaçılmaz Can.Ona gerçeği söylemelisin.Kendiliğinden ortaya çıkarsa ki çıkacaktır daha zor durumda kalırsın.Seni gerçekten seviyorsa anlayışla karşılayacaktır.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2015, 01:15 »
7 sene insan ömründe az bir zaman değil...İnsan istemese de birseyler ortaya çıkar kendiliğinden bana garip geldi sorunuz...Bir psikolog olmadığımız kalmıştı site sakinleri olarak  bilmxxxem
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2015, 03:25 »
Konu yalnış bölüme açılmış. Adminlerdan biri konuyu taşır. Neyse gelelim sizin mevzuya... Bu kadar yıllık arkadaşlıkta söylememeniz tuhafıma gitti. Söyleyemediniz mi? Yoksa söylemek mi istemediniz? Yoksa söylemeyi hep ertelediniz mi?c Ona göre bir şeyler yazmak isterim.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2015, 17:51 »
Bu kadar yıl bu durumu nasıl sakladiniz ilginç, bence bir an önce gerçekleri anlatın ama kız arkadaşınızın size karşı yaklaşımı nasıl olur bilemem. İlk başta soyleseydiniz bu durumu daha iyi olurdu. Seven kişi sevdiğini her haliyle kabul eder fakat sizin durum "bunca yıl neden soylemedin?" durumuna gelmiş... Şansınız bol olsun ve mutluluğunuz daim olsun

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2015, 16:44 »
Bence bu durumu büyüklerinizle beraber oturup konuşarak yardım alabilirsiniz.. الله Yardımcınız olsun...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Acil yardimciniz ihtiyacim var... :( Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Acil Nöroşirürjikal Müdahale Yönüyle Spinal Disrafizmler none Yanıt: 0 - Gösterim: 2470 - none bolubeyi Spina bifida tanımlamaları en az bir spinöz çıkıntının yokluğundan, omurilik anatomi ve işlevlerinde belirgin değişikliklerle ço... Devamı...
none Ynt: Merhaba arkadaşlar... spinabida ile ilgili çok açil yardım gerek... none Yanıt: 50 - Gösterim: 18273 - none bolubeyi Anlattığınız durum spina bifida hastalığı ile beraber seyreden hidrosefali hastalığının varlığını işaret ediyor. Bu konuda sitem... Devamı...
none Acil bilgiye ihtiyacımız var none Yanıt: 10 - Gösterim: 4883 - none berfin ece arkadaşlar berfinin 3 aydır 10 günde bir werdiğimiz idrar tahlillerinde enfeksiyon çıkıyordu.hocalar berfinin dosyası üzerine se... Devamı...
none Spina Bifida ( Meningosel ) acil doktor arıyorum none Yanıt: 22 - Gösterim: 18806 - none hgungorh26 Kısa zaman içinde bir kız bebeğimiz allahın izniyle dünyaya gelecek ve 1 aydan daha az zamanımız kaldı. Çok acil olarak DOKTOR ö... Devamı...
none Acil İstanbul'da ortopedi doktoru none Yanıt: 9 - Gösterim: 5625 - none dayk41 Herkese merhaba daha botoxu yaptıramadık. Önümüzdeki hafta inşallah. Bu arada Mustafa'nın ayaklarında sürekli küçük su kabarcıkl... Devamı...
none Çok acil AB Grubu Rh (+) kan aranmaktadır none Yanıt: 8 - Gösterim: 2865 - none bolubeyi 8. Ulusal Kongremize katılanlar tanırlar. Yüksek Hemşire Üroterapist Yeşim PARLAR Hanımefendi çocuklarımıza tak eğitimi vermiş i... Devamı...
none Acil kan aranmaktadır none Yanıt: 7 - Gösterim: 2592 - none emineuran Gebze Medikal Park Hastanesinde yatmakta olan spina bifidalı bir hasta için (Ayşegül HIRA) acilen 0 Grubu RH (-) kana ihtiyaç va... Devamı...
none Önerilerinize ihtiyacim var none Yanıt: 13 - Gösterim: 3045 - none hüsnanur S.a. arkadaşlar ne yapmalıyım bilemiyorum. Hüsnanur`un kalça gelişim bozukluğu var. Doktorumuz yürüyüp yürümeyeceğini öğrenmek i... Devamı...
none sipinabifida acil none Yanıt: 11 - Gösterim: 2336 - none cigdem merabalar  5 yasında bir kızımız var ve kalça çıkığı amelyatı olacak bununla ilgili bilgi almak istiyorum acaba sipina bifida ol... Devamı...
none Acil yardim none Yanıt: 14 - Gösterim: 3227 - none hilaldemir Gunaydin oncelikle ,cok gecmis olsun herkese yeni dogan kizimda spina bifida oldugu belirtildi su anda 44 gunluk kapali bir seki... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com