trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Nazlı Hilal'in Ninnisi

none Gönderen Konu: Nazlı Hilal'den kısa haberler :)  (Okunma sayısı 1309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Nazlı Hilal'den kısa haberler :)
« : 17 Mayıs 2015, 03:43 »
Selamün aleyküm SBT Ailem. Sürekli aktif olamadığım için çok çok üzgünüm ama ilk fırsatımda hemen siteye giriş yapıyorum. Yazmayı özledim. Şantla birlikte hayatımızda olan değişikliklerden bahsetmek istiyorum. Nazlı Hilal'in genel durumu çok şükür iyi. Derslerinde oldukça üstün başarılar gösteriyor iki aydan fazla bir süre okuluna devam edemediği halde şuan ki durumu çok iyi sınavları maşallah 4 ve 5'ten aşağı değil. Öğretmeni ona geri dönüşüm projesinde görev verdi okuldaki tüm sınıflar topladıkları pil yağ ve kapak atıklarını Nazlı Hilal'e getirip isimlerini yazdırıyorlar bu aralar onun heyecanındayız sormayın gitsin...Bir havalar bir havalar tüm okul beni tanıyor meşhur oldum anne diyor :)  Fizik tedavi merkezinde fizyoterapisti 22 Mayıs'ta yapılacak olan dans gösterisinde olmasını istedi bu aralar yoğun provaları var nasip olursa fotoğraflarını eklerim günü gelince.Bunlar Nazlı Hilal'in psikolojik olarak kendini toplamasında çok etkili oldu.Arkadaşları da hepsi çok ilgililer son zamanlarda.Mevcut olan baş ağrıları azaldı çok nadir fazla uyuduğu zaman olabiliyor.Yalnız şunu farkettim fazla kalabalığa gelemiyor artık ve çabuk yoruluyor.Ben şanta bağlıyorum bunları ama tecrübemiz yok sizlerde de bu durumlar varmı merak ediyorum eminim olanlar varsa cevap vereceklerdir. Kardeşiyle de arası çok iyi maşallah kızlarıma :) Küçük prensesim de çok dillendi hemen hemen herşeyi anlatıyor yarım yarım da olsa :) onlarla vakit nasıl geçiyor anlamıyor insan.Bizlerden havadisler şimdilik bu kadar اللهa şükür herşey yolunda ufak tefek sıkıntılarımız olmuyor değil ama bir şekilde aşıyoruz.Nazlı Hilal galiba büyüyor...Bu aralar ayna karşısından alamıyor kendini :) Zaman ne çabuk geçiyor oysa daha dün bebekti diyoruz değil mi? Rabbim hepsine sağlık ve mutlu ömür versin انشاءالله.اللهa emanet olun.Saygılar...

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      82.22%

none
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2015, 13:29 »
Ne güzel. Çok sevindim. Gelişmeler oldukça güzel.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2015, 08:39 »
Gelişmeler gönlünüzce olur inşallah , haberlerin iyi olmasına sevindik  appl  appl  appl

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2015, 08:39 »
Herşeyin yolunda olduğunu bilmek çok güzel,inşallah hep böyle mutlu haberlerini alırız Nazlının. nazarx nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2015, 15:36 »
Ikinizin adına çok mutlu oldum Gelişmeler gönlünüzce olsun canım hep mutlu olun. Bizde şant var Ama Muhammed doğduğundan beri uyku hali aynı bi değişiklik yok Ama kalabalık konusunda Evet şant tan olabilir Düğün, konser, veya Ev çok kalabalık oldumu Muhammed direk anne başım ağrıyor diyo :(
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2015, 20:59 »
kalabaliga bende gelemiyorum hafta sonu bazen denk geliyor 8saatten fazla uyuyunca bas agrisindan adeta ölüyorum agir bir agri kesici icmedikce gecmiyor

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2015, 22:48 »
hep iyi haberler duyalim her kesten.. rabbim hep mutlu etsin, buyuyolar evet, hemde hizla buyuyolar, bizde yaslaniyoruzz koxxxmik koxxxmik nazarx nazarx nazarx nazarx

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Nazlı Hilal'den kısa haberler :) Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nazlı Hilal none Yanıt: 25 - Gösterim: 9408 - none orhan_orh Nazlı Hilal aramıza yeni katılan üyelerimizden. Annesi Ebru hanımdan aldığım bilgileri aktarıyorum.18.07.2006 tarihinde doğmuş, ... Devamı...
none Nazlı Hilal'in annesiyim :) none Yanıt: 13 - Gösterim: 4970 - none nazlı hilal Kendimizi tanıtalım konusuna cevap yazmak istedim ama bir türlü cevabı nereye yazacağımı bulamadım biriniz açıklarsa bundan sonr... Devamı...
none Nazlı Hilal'in botox ameliyatı none Yanıt: 64 - Gösterim: 18389 - none bolubeyi 08.03.2012 Perşembe günü Nazlı Hilal'in botox ameliyatına girmesi planlanmış. Botox uygulamasının başarı ile sonuçlanmasını[cuto... Devamı...
none Nazlı Hilal şarkı söylüyor none Yanıt: 18 - Gösterim: 5944 - none bolubeyi Nazlı Hilal şarkı söylüyor.(No items to show) Devamı...
none Nazlı Hilal (23 Nisan 2012) none Yanıt: 14 - Gösterim: 4999 - none nazlı hilal Bugün Nazlı Hilal bayram töreninde görev aldı.Çok heyecanlıydı ama dimdik durdu bebeğim.Şemsiyesi saçlarına takıldı ama ne yaptı... Devamı...
none Nazlı Hilal in 6. doğum günü none Yanıt: 15 - Gösterim: 5648 - none sena Canım arkadaşım Ebrum iyiki bu güzel tatlı kuzucuğu dünyaya getirmişsin yoksa nasıl tanışırdık doğum günün kutlu olsun Nazlı Hil... Devamı...
none Geçmiş olsun Nazlı Hilal none Yanıt: 4 - Gösterim: 1952 - none Burak Eren Dün akşam Nazlı Hilal ve ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Çok güzel bir akşamdı. Kendilerine çok teşekkür ederiz.[cut... Devamı...
none Nazlı Hilal Karne Günü none Yanıt: 13 - Gösterim: 3390 - none nazlı hilal Nazlı Hilal de karnesini aldı. Maşallah yavruma dersleri çok iyi. Bize bu günleri gösteren Rabbime sonsuz şükürler olsun. Darısı... Devamı...
none Nazlı Hilal Erzincan Yolcusu none Yanıt: 56 - Gösterim: 11847 - none nazlı hilal Eveeeet iyi geceler SBT.Nazlı Hilal الله izin verirse,bir mani olmazsa 11.06.2014 günü babaannesiyle birlikte Erzincan'a yolculu... Devamı...
none Nazlı Hilal'in ameliyatı none Yanıt: 81 - Gösterim: 14104 - none nazlı hilal Bir aksilik çıkmazsa Nazlı Hilal 29 Kasım 2014 Salı Günü Kozyatağı Acıbadem Hast.'de Memet Özek tarafından gergin omurilik ameli... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com