trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Meningomyolosel kök hücre tedavisi..  (Okunma sayısı 162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Meningomyolosel kök hücre tedavisi..
« : 04 Ağustos 2021, 13:45 »
Merhabalar . Meningomyolosel icin kök  hücre tedavisi var mı. Yada deneyen ve sonuç alan kimse var mı?
Bekle biotechnology  taylandda better being hastanesi   olasi iyilesmlerden bahsediyor. Bu konuda bilgisi olan deneyen giden veya sonuc alan var mı?

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Meningomyolosel kök hücre tedavisi.. Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Vojta Tedavisi none Yanıt: 43 - Gösterim: 25911 - none bolubeyi Vojta Tedavisi1954 yılında Çekoslavak asıllı , çocuk nöroloğu olan Dr. Vaclav Vojta tarafından ilk defa tarif edilmiştir.1968 yı... Devamı...
none Bekir Hamza'nın tedavisi none Yanıt: 14 - Gösterim: 8428 - none bekir hamza slm arkadaşlar sizin yazdıklarınıza bakınca acaba tedavide eksik kalan bir şey varmı diye tedirgin oldum B.hamzanın tam tanısı o... Devamı...
none Meningomyolosel ve bacak ağrısı konusunda none Yanıt: 9 - Gösterim: 7832 - none melike Arkadaşlar her şey cok iyi  ama ağrılarım beni mahvediyor. Sadece ağrıydı ama 2 gündür bacağımda kasılmalar var ve acı cekiyorum... Devamı...
none Tit'te epitel hücre none Yanıt: 1 - Gösterim: 2146 - none Derin Herkese meraba arkadaşlar bugün Derin'in tit ve kültür sonucunu aldım,ancak 4 yıldır ilk kez böyle bişi çıktı sonuçlarımızda üre... Devamı...
none Kök hücre none Yanıt: 24 - Gösterim: 14491 - none umutsuzkral Spina bifida meningomyolosel hastalıgı hakkında az çok bilgim var. Şu anda populer olan kök hücre araştırmalarında zaman zaman g... Devamı...
none Hidrosefali tedavisi - Video none Yanıt: 20 - Gösterim: 15668 - none bolubeyi Hidrosefali nasıl tedavi edilir? [html] Devamı...
none Enjenksiyon tedavisi none Yanıt: 13 - Gösterim: 6641 - none ali kerem Voiding sonuçlarına göre böbreklerin birine kaçak engellenmiş birine ise 5/2 oranında başarı sağlanmış yine enjeksiyon tedavisi ... Devamı...
none Nörojen mesane için kök hücre çalışmaları none Yanıt: 8 - Gösterim: 6253 - none şeyhmusum Merhaba ben de sitenize üyeyim bu işleri beceremediğim için sizlere katılamıyorum. Benim oğlumda 12 yaşında meningomiyeloselli. ... Devamı...
none Subüreterik Enjeksiyon Tedavisi none Yanıt: 2 - Gösterim: 2100 - none bolubeyi Söz konusu tedaviye ait dökümanı indirmek için tıklayınız. Devamı...
none Meningomyolosel hakkında bilgi sahibi değilim malesef none Yanıt: 1 - Gösterim: 1332 - none EymeNergiz Öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim oğlum meningomyolosel li doğdu fakat hemen ameliyat olmadı 15 günlüktü ameliyat olduğunda ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com