trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Eren Ege'nin Ninnisi

none Gönderen Konu: EREN EGE DOĞAN 35 GÜNLÜK OLDU 1 AYLIK BİLGİLERİ  (Okunma sayısı 2021 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

BAŞ : 38   NORMAL    35 GÜNLÜK BULGULAR.
KİLO : 4.060

İKİNCİ KONTROLÜNE BUGÜN GÖTÜRDÜM 31/05/2011 E EMAR RANDEVUSU VAR.

YORUMLARINIZI BEKLİYOM

• Verimlilik:
      0%

Sizin çocuğunuz ameliyat  oldu diye hatırlıyorum. Olmadıysa da pardoon artık karıştırıyorum.Kilo, kafa normal ama emar çekilmeden bilinmez,Berk'de kafa ölçüleri normaldi ama emar çekilince şant takılacak denmişti.Sizi üzmek için söylemiyorum bunları.Size de bir kaç şey söylemek istiyorum. Benim gözlemlerim buydu, hastane tecrübeme dayanarak konuşuyorum: Eğer bebeğin yüzündeki ve kafasındaki damarlar belirginleşmiş, yani kalınsa ve bir de kafasında (tepesi)yumuşak yer hızlı bir şekilde kapanmaya (sertleşmeye)başlıyorsa şant takılıyor.İnşallah emar sonuçlarınız iyi çıkar.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

EREN EGE DOĞAN 35 GÜNLÜK OLDU 1 AYLIK BİLGİLERİ Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Eren Ege Doğan MR çekilmeye gidiyor none Yanıt: 16 - Gösterim: 7266 - none MURAT DOĞAN Ereni en son 3 aylıkken mr 1.5 tesla ile mr çektirmiştim. Teknolojinin gelişmesiyle beraber görüntüleme cihazlarında daha iyi gö... Devamı...
none Eren Ege DOĞAN Doğum Günü none Yanıt: 7 - Gösterim: 3572 - none MURAT DOĞAN Sevgili Oğlum; Eren Eğe DOĞAN. Yeni yɑşındɑ kɑlbinin ɑlɑbildiği kɑdɑr sevmen ve her zɑmɑnkinden dɑhɑ çok sevilmen dileğiyle. Yen... Devamı...
none Solunum fonksiyonlarının günlük yaşam aktivite bağımsızlığına etkisi none Yanıt: 4 - Gösterim: 2701 - none bolubeyi Spina bifidalı çocuklarda solunum fonksiyonlarının günlük yaşam aktivite bağımsızlığına etkisiAmaç: Bu çalışmanın amacı, spina b... Devamı...
none Eren Ege Doğan keseden ameliyat olacak none Yanıt: 64 - Gösterim: 18305 - none MURAT DOĞAN Eskişehir Osman Gazi Ünv. çektirdiğimiz mr. sonuçları elime ulaştı. Bugün Gazi Ünv Beyin cerrahisine götürdüm. Kemali bey ameliy... Devamı...
none Eren Ege Doğan Son Gelişmeler none Yanıt: 11 - Gösterim: 5726 - none MURAT DOĞAN Eren'in ameliyatı yapıldı Ankara Gazi Ünv. M. Kemali BAYKANER tarafından bizim açımızdan başarılı geçmiş gözüküyor 75 gün oldu h... Devamı...
none EREN EGE DOĞAN 9 YAŞINDA merhaba .. none Yanıt: 1 - Gösterim: 1333 - none MURAT DOĞAN sevgili arkadaşlar çocuğumuz 9 yaşına girdi başarılı geçen bir opera nın ardından   5 yıl geçti  boy uzamasına bağlı olarak mr ç... Devamı...
none 11 günlük uras alpimiz meningomyosel. Hangi süreçlerden geçeceğiz. none Yanıt: 3 - Gösterim: 528 - none Merveurasalp Öncelikle merhabalar. Yiğenim 11 günlük erkek çocuk.meningomyosel. ameliyat oldu ve omirilik açıklığı  kapandı bugün. Bu zamana ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com