trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Sipina bifida  (Okunma sayısı 155 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      6.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Sipina bifida
« : 27 Mayıs 2018, 00:47 »
Slm hayırlı razmanlar herkese bebeğim 2 aylık sipina bifida li miyelomeningosel çocuğum amaliyati ni oldu şimdilik iyi sağ bacakta hareketlilik var sadece yukarıya karın boşluğuna doğru çekiyor ama itemiyor ileriye solda hiç his yok bebeğime ozon yağ tedavisi yapıyorum bacaklara masaj benim yavrum gibi olan hastalarımız neler yapıyor ediyor yavrularimizin durumları ne bizde neler yapmalıyız ankarada hacettepe de amaliyat oldu  sant ne takılmadı  daha kafa yapısını günlük kontrol yapıyoruz ufaktan büyümesi var kafada

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
Sipina bifida
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2018, 18:30 »
Hoşgeldiniz geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      6.67%

none
Sipina bifida
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2018, 01:50 »
الله razi olsun kardeşlerim

• Sekercik
    • Verimlilik:
      44.44%

none
Sipina bifida
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2018, 13:26 »
Hoş geldiniz.Ilk önlemler alınmış gibi görünüyor ama sant takibini ihmal etmeyin beraberinde üroloji bölümüne gitmelisiniz.Bizim çocuklarda fizik tedavi çok önemli fiziğe ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi.Zamanla herşey rutine girer siz de alışırsınız ilk zamanlar zor gelebilir her şey sabır gösterin.Takip olarak üniversite hastanelerinden vazgeçmeyin.Doktorlariniz sizi yönlendirirler ancak siz de okuyarak,araştırarak (örneğin bu siteden yapabilirsiniz) bilgi sahibi olun gerektiğinde doktorların dilinden anlayın veya onları siz uyarın.uroloji bölümünü de ihmal etmeyin.Gelismelerden haberdar edersiniz.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      60%

none
Sipina bifida
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2018, 11:52 »
Arkadaşlar gerekenleri yazmışlar,takiplerine devam edin.İlave olarak bu çocuklarda ilk aylarda bacak kırılmaları çok oluyor,benim oğlumunda 2 kere kırıldı.Masaja ve bacak kırılmasına dikkat edin.Morarma ve şişme görürseniz ortopediye hemen götürün geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Sipina bifida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 17208 - none hazalım TedaviSpina bifidalı kişiler hasta değildirler. Ama vücudun bazı organlarında sorunları olabilir. En çok sinir sistemi (beyin ve... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 6295 - none gülüm çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim benim sorunum yiyenim ile ilgili  problemini yazayım bilgi verirseniz çok s... Devamı...
none sipina bifida sonrası doğum none Yanıt: 3 - Gösterim: 2072 - none hero195    Merhabalar  benim sizlere bi sorum olacak lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar benimle bilgilerini paylaşabilirmi sorum şö... Devamı...
none Sipina bifidalı oğlum olacak none Yanıt: 47 - Gösterim: 20573 - none Ö. Faruk herkese merhabalar sitenizin yeni bir üyesiyim , benim eşim 7 aylık hamile ve yapılan kontrollerde sipina bifida ve hidrosefali ... Devamı...
none Hamileyim bebeğim sipina bifidalı none Yanıt: 37 - Gösterim: 12321 - none Eyup Ensar Selam. Ben 28 haftalık hamileyim bebeğim spina bifidalı. Benim gibi hamileyken öğrenen ama aldırmayan arkadaşlar var mı? Çünkü g... Devamı...
none Şanlıurfa'da ikamet eden sipina bidalı kardeşlerim tanışalım none Yanıt: 20 - Gösterim: 4943 - none irem Selam. Şanlıurfa'da yaşayan ve kendisi ya da çocuğuğ sipina bifida hastası olan kardeşlerim  tanışalım inşallah.  Ben Mustafa. K... Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 25 - Gösterim: 5610 - none selo1341 Benim çocuğum sipina bifida, nörejen mesane, meningomiyosel, meningomiyoşelisiş, şantlı bir kız cocugu bu hastalıklarla bilgisi ... Devamı...
none Hidrosefali ve sipina bifida none Yanıt: 13 - Gösterim: 4521 - none ilknur Merhaba ben bu siteye daha dün üye oldum ve 45 günlük bir kız çocuğum var hidrosefali ve sipina bifida. Haftada  iki üç kere has... Devamı...
none Arkadaslar bebegim sipina bifidali ama suan bir yasinda yuruyebiliyor none Yanıt: 7 - Gösterim: 1776 - none hamide Arkadaslar bebegim sipina bifidali yuruyebilyor bu hastalikta olup yuruyenler yokm lutfen yardim edin Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 908 - none Sakir Oğlum 5 yaşında. 1aylikken poposunun üstünde kalem ucu girecek şekilde delik olduğunu fark ettik.samsun 19 mayıs üniversitesi de... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com