trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yeni ileti bırakıldığında sesli ve görsel olarak haberdar olun  (Okunma sayısı 1979 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

ieSitemizin son konular sayfasını çok sık kullanıyorum. Bilemiyorum içinizde kullanan var mı? Son konular sayfası bilgisayarınızda açık kaldığı sürece forumlara yeni ileti bırakıldığında sayfanın görüntülenmesine gerek kalmaksızın sesli olarak uyarılmanız mümkün.
Sayfaya bakıldığında ise görsel olarak uyarılmanız mümkün. Son konular sayfasına gitmek için üstteki açılır forum menüsü altındaki son konular linkine tıklamanız yeterli.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      57.78%

Ben kullanıyorum, teşekkürler Hasan bey.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Ben tapatalk la daha çok girmeye başladım yeni ileti geldiğinde mesaj da geliyor.
Ama arada site nin normal halini özlüyorum ve eskisi gibi de girdiğim oluyor.

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

Ben tapatalk la daha çok girmeye başladım yeni ileti geldiğinde mesaj da geliyor.
Ama arada site nin normal halini özlüyorum ve eskisi gibi de girdiğim oluyor.

Bu tapatalk iyiymiş o zaman. Bende olmadığı için faydalanamıyorum.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Bende kullanıyorum teşekkürler Hasan bey

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Bu tapatalk iyiymiş o zaman. Bende olmadığı için faydalanamıyorum.

Evet hocam güzel kolay erişim oluyor bildirim geldimi ötüyor tel resim yükleme kopyala yapıştr vs daha kolay ama işte site yi tam halıyle göreemiyorum oda olsa süper olur tapatalk :)
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Bende tapatalk kullanıyorum çok memnunum. الله razı olsun.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Kendi güncellendiği için ben de kullanıyorum.Böylelikle işim kolaylaşmış oldu yani teşekkürler emeğinize sağlık. appl nazarx
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yeni ileti bırakıldığında sesli ve görsel olarak haberdar olun Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Site olarak senede bir olsa da toplanalım mı? none Yanıt: 45 - Gösterim: 14208 - none nida evet arkadaşlar öncelikle talep varmı bir ögrenelim sonrada nerede toplanılşabilir karar veririz.artık bu sene geçti ama seneye ... Devamı...
none Spina Bifidalı Çocuklarda Prenatal Tanının Retrospektif Olarak Değerlendirilmesi none Yanıt: 0 - Gösterim: 1839 - none bolubeyi Amaç: Nöral tüp defektleri bazen fatal olmakla birlikte, çoğu zaman yaşam boyu kalıcı deformitelere yol açan doğumsal malformasy... Devamı...
none Sakarya'da sesli kütüphane açılacak none Yanıt: 3 - Gösterim: 1280 - none Bahar Sakarya Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, görme engelli vatandaşlara yönelik sesli kütüphane kurmak için çalışmalara başladıklar... Devamı...
none 24 Kasımı site olarak nasıl Kutlasak.. none Yanıt: 12 - Gösterim: 4148 - none Barnim Arkadaşlar hepimiz biliyoruzki 24 kasım ögretmenler günü.Biraz erken actım konuyu ama bir önerim olacak.Hem sitemizin kurucusu h... Devamı...
none Televizyonu "çocuk bakıcısı" olarak kullanmayın none Yanıt: 0 - Gösterim: 734 - none kosovalı Televizyonun bakıcı olarak kullanılmaması gerektiğini belirten Yrd. Doç. Dr. Didem Öztop, “Çünkü, bebeklikte başlayan bu süreç d... Devamı...
none Görmeyenler için cep telefonuyla sesli şehir rehberi hazırlandı none Yanıt: 1 - Gösterim: 893 - none Derin Projeyle coğrafi bilgi sistemleri çalışmaları kapsamında konumları belirlenen 15 bin önemli yer bilgisi cep telefonlarına yüklen... Devamı...
none Çok dikkatli olun! none Yanıt: 3 - Gösterim: 1496 - none ayşe özcan Bu resimleri görünce çok korktum. Alışveriş merkezlerindeki yürüyen merdivenlere dikkat edin. Biliyorsununz spina bifidalıların ... Devamı...
none lütfen yardımcı olun none Yanıt: 6 - Gösterim: 2728 - none nurefsan Herkese iyi geceler. Öncelikle bu siteye üye olduğum için çok mutluyum. Çocuklarınızın fotoğraflarına baktıkça ve yazdıklarınızı... Devamı...
none MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ none Yanıt: 15 - Gösterim: 3751 - none beyza ipek Her şey geçen senenin ramazan ayında başladı.Bu siteye yeni üye oldm ama beyzamla ilgili gerçeği öğrendiktensonra tek umudumdu b... Devamı...
none TAŞINDI: MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ none Yanıt: 0 - Gösterim: 756 - none bolubeyi Bu konu Beyza isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11226.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com