trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ  (Okunma sayısı 3512 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Teşekürler ayşe hanım bilgileriniz için.9.

• Verimlilik:
      0%

Teşekkürler Ayşe hanım bilgileriniz için 9. ayımızda kontrolümüz var dediğiniz tahlilleri tekrar yaptıracğım zaten.Beyza  şu ana kdar hiç ateşli hastalık geçirmedi.Çok şükür hiç antibiyotik kullanmadı.Böbrekle ilgili inşallah bir problemle  karşılamayacağız gibi görünüyor.ama belki kaslarımızın güclenmesi için fizik tedavi önereblirler. Evde ben şuan bazı hareketler yaptırıyorum.Bu arada dikkat eksikliği küçük yaşlarda da anlaşılabilir. Okul çağında görülen dikkat eksikliği birazdaha faklı. .Kendim öğretmenim ordan biliyorum. O biraz algı eksikliği ile ilgli. Bu ö ğrenciler kaynaştırma öğrencileridirler ve sınavları dahi farklı yapılır.Ve dediğiniz gibi okul çağında anlaşılır. Hafif ve orta derecede zihinsel yetersizlik gözlemlenir.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      22.22%

Bu sitede bir çok kişi bana umut olmuştu. çok zor günler geçirdim belki bende birilerine umut olurum diye sizlerle paylaşmak istedim.
Beyza'nın da daha bir çok kimseye umut olmasını dilerim. Sitemize hoşgeldiniz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      11.11%

Teşekkürler Ayşe hanım bilgileriniz için 9. ayımızda kontrolümüz var dediğiniz tahlilleri tekrar yaptıracğım zaten.Beyza  şu ana kdar hiç ateşli hastalık geçirmedi.Çok şükür hiç antibiyotik kullanmadı.Böbrekle ilgili انشاءالله bir problemle  karşılamayacağız gibi görünüyor.ama belki kaslarımızın güclenmesi için fizik tedavi önereblirler. Evde ben şuan bazı hareketler yaptırıyorum.Bu arada dikkat eksikliği küçük yaşlarda da anlaşılabilir. Okul çağında görülen dikkat eksikliği birazdaha faklı. .Kendim öğretmenim ordan biliyorum. O biraz algı eksikliği ile ilgli. Bu ö ğrenciler kaynaştırma öğrencileridirler ve sınavları dahi farklı yapılır.Ve dediğiniz gibi okul çağında anlaşılır. Hafif ve orta derecede zihinsel yetersizlik gözlemlenir.
Öğrendim iyi oldu. Ben şöyle biliyordum.Bu sorunun okul öncesi dönemde var olduğunu ancak ailenin çocuğun bu probleminin getirdiği odaklanamama problemine alışkın oldukları için fark edemediklerini.okula başlayınca öğretmenler tarafından fark edildiğini biliyordum.Ya da öğretmen tarafından fark edilmediği zaman sınavlardan çok düşük puan aldıkları için öğretmen ve aileleri tarafından suçlandıklarını biliyordum.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      22.22%

Aşağıdaki linkte spina bifida ile zeka düzeyleri arasındaki ilişkiyi konu alan bilimsel çalışma verileri mevcut.
http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=6303.0
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

Merhaba benimde oglum meningomyoselli sukur sant yok bacak hareketleri cok iyi suan 7 aylik destekli otutabiliyor ben sizinle gorusmek istiyorum durumunuz nedir neler yaptınız buzamana

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Site olarak senede bir olsa da toplanalım mı? none Yanıt: 45 - Gösterim: 13915 - none nida evet arkadaşlar öncelikle talep varmı bir ögrenelim sonrada nerede toplanılşabilir karar veririz.artık bu sene geçti ama seneye ... Devamı...
none Yeni doğan özellikleri none Yanıt: 0 - Gösterim: 1066 - none bolubeyi . Devamı...
none Spina Bifidalı Çocuklarda Prenatal Tanının Retrospektif Olarak Değerlendirilmesi none Yanıt: 0 - Gösterim: 1822 - none bolubeyi Amaç: Nöral tüp defektleri bazen fatal olmakla birlikte, çoğu zaman yaşam boyu kalıcı deformitelere yol açan doğumsal malformasy... Devamı...
none 24 Kasımı site olarak nasıl Kutlasak.. none Yanıt: 12 - Gösterim: 4024 - none Barnim Arkadaşlar hepimiz biliyoruzki 24 kasım ögretmenler günü.Biraz erken actım konuyu ama bir önerim olacak.Hem sitemizin kurucusu h... Devamı...
none Televizyonu "çocuk bakıcısı" olarak kullanmayın none Yanıt: 0 - Gösterim: 716 - none kosovalı Televizyonun bakıcı olarak kullanılmaması gerektiğini belirten Yrd. Doç. Dr. Didem Öztop, “Çünkü, bebeklikte başlayan bu süreç d... Devamı...
none EREN EGE DOĞAN none Yanıt: 15 - Gösterim: 6797 - none MURAT DOĞAN Merhabalar 21/04/2011 tarihinde bebeğimiz dünyaya gelde bel ile sakra arasında kapalı bir kesesi bulunmakta yapmış olduğum araşt... Devamı...
none EREN EGE DOĞAN - ÇOK AĞLIYO none Yanıt: 7 - Gösterim: 3108 - none MURAT DOĞAN Arkadaşlar begimiz çok ağlıyo sizlerinde çocukları çok ağlıyomuydu yoksa birşeylerin belirtisimi cevap yazarmısınız. Devamı...
none Eren Ege Doğan son gelişmeler none Yanıt: 4 - Gösterim: 1905 - none MURAT DOĞAN sevgili arkadaşlar çocuğumuz 41 günlük oldu son durumu halen ağlamaları devam ediyo bu sırada 31/05/2011 tarihinde emarı vardı m... Devamı...
none Yeni ileti bırakıldığında sesli ve görsel olarak haberdar olun none Yanıt: 7 - Gösterim: 1937 - none bolubeyi Sitemizin son konular sayfasını çok sık kullanıyorum. Bilemiyorum içinizde kullanan var mı? Son konul Devamı...
none TAŞINDI: MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ none Yanıt: 0 - Gösterim: 740 - none bolubeyi Bu konu Beyza isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11226.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com