trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Eren Ege'nin Ninnisi

none Gönderen Konu: Eren Ege Doğan son gelişmeler  (Okunma sayısı 1838 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Eren Ege Doğan son gelişmeler
« : 01 Haziran 2011, 02:05 »
sevgili arkadaşlar çocuğumuz 41 günlük oldu son durumu halen ağlamaları devam ediyo bu sırada 31/05/2011 tarihinde emarı vardı makinenin seslerinden artık rahatsız olduğu için uyanıyo emar alamadılar ekim 2011 anastezili emar randevusu aldım. 6 aylık durumunu değerlendirmek için. Bu sırada pediatrik uroloji bölümüne muracaatta bulundum yumurtalıklarını ve variköselini kontrol etmek için ultrasyon yapıldı sonuç bekliyorum tabu bu arada boş durmadım nefroloji takiplere böşladım tit , kültür , kan biyokimya böbrek ultrasyonu işlemlerini yaptırdım 07/06/2011 bekliyom o tarihte böbreklerini kontrol ettireceğim. bu zaman zarvı eçerisinde baş büyüklüğü normal gelişiyor ayakda hareketleri normal. tek sıkıntımız kendini sıkarak ağlıyo  1,2 kerede denk geldim idrarını yaptıktan sonra ağlamayı kesiyo zaten ondan dolayı nefroloji takibine başladım.
sevgili arkadaşalr bu arada gözümden kaçan başka birşey varmı götürmem gereken ve takibe almam gereken bilgilendirin beni.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      44.44%

none
Ynt: eren ege doğan son gelişmeler
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2011, 02:47 »
Her şey yolunda. Rutin kontrollere devam edin. Şanslılardansınız. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      8.89%

none
Ynt: eren ege doğan son gelişmeler
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2011, 08:31 »
Benim sağ gözümde görme kaybı var. Sol gözümde az miktarda ...Doktor ben küçükken görme sinirlerinde hasar olduğunu söylemiş.Benim kulak sinirlerimde hasarlı %35 işitme kaybı var.Bu durum sizin çocuğunuzdada olabilir. Biliyorsunuz spina bifida herkeste aynı hasarı bırakmıyor. Herkesin farklı organlarında değişik derecelerde hasarlar var. Beyin cerrahi.pediatrik.üroloji.nefroloji.fizik tedavi.ortapedi.göz hastalıkları.kulak burun boğaz branşlarında kontrölleri aksatmayın.Geçmiş olsun.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2017, 12:21 »
Eren Ege Dogan'ın son gelişmelerini okumaktan hoşlanıyorum.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2017, 09:37 »
Benim sağ gözümde görme kaybı var. Sol gözümde az miktarda จีคลับ

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Eren Ege Doğan son gelişmeler Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Eren Ege Doğan MR çekilmeye gidiyor none Yanıt: 16 - Gösterim: 3635 - none MURAT DOĞAN Ereni en son 3 aylıkken mr 1.5 tesla ile mr çektirmiştim. Teknolojinin gelişmesiyle beraber görüntüleme cihazlarında daha iyi gö... Devamı...
none Eren Ege DOĞAN Doğum Günü none Yanıt: 7 - Gösterim: 2087 - none MURAT DOĞAN Sevgili Oğlum; Eren Eğe DOĞAN. Yeni yɑşındɑ kɑlbinin ɑlɑbildiği kɑdɑr sevmen ve her zɑmɑnkinden dɑhɑ çok sevilmen dileğiyle. Yen... Devamı...
none Eren Ege Doğan keseden ameliyat olacak none Yanıt: 64 - Gösterim: 10472 - none MURAT DOĞAN Eskişehir Osman Gazi Ünv. çektirdiğimiz mr. sonuçları elime ulaştı. Bugün Gazi Ünv Beyin cerrahisine götürdüm. Kemali bey ameliy... Devamı...
none Eren Ege Doğan Son Gelişmeler none Yanıt: 11 - Gösterim: 3072 - none MURAT DOĞAN Eren'in ameliyatı yapıldı Ankara Gazi Ünv. M. Kemali BAYKANER tarafından bizim açımızdan başarılı geçmiş gözüküyor 75 gün oldu h... Devamı...
none MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ none Yanıt: 15 - Gösterim: 3323 - none beyza ipek Her şey geçen senenin ramazan ayında başladı.Bu siteye yeni üye oldm ama beyzamla ilgili gerçeği öğrendiktensonra tek umudumdu b... Devamı...
none TAŞINDI: MENİNGOMYOLESEL OLARAK DOĞAN KIZIM BEYZANIN HİKAYESİ none Yanıt: 0 - Gösterim: 716 - none bolubeyi Bu konu Beyza isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11226.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com