trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Berfin Ece yürüyor  (Okunma sayısı 9079 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: Berfin Ece yürüyor
« Yanıtla #20 : 10 Şubat 2013, 18:40 »
hepinize teker teker teşekkür ederim arkadaşlar.şuan berfin dize kadar olan afolarıyla yürüyebilio.tedawi olarak fizik merkezinde haftada 2 gün fizik alıoyordu.ayrıca ben özel hastaneler için rapor çıkarttım.üç günde özel merkezlerde fizik tedawi aldı son 3 ay.ger gün fizik tedawi görmesinin çok faydası oldu.tam kasları gelişme aşamasında dedi fizyoterapistimiz.çok bişey yapmadık açıkçası.ben en çok anaokulunun olduğunu düşünüorum.fazlasıyla okulunu çok sewdi.we arkadaşları yürüdükçe hırslandı.birden sınıfta yerinden kalktı we yürümeye başladı.inşallah dahada iyi olacağına inanıorum.ewde yine tembel.emekliyor .afolarınıda pek gönüllü giymek istemior.inşallah bunlarıda aşacağız

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #21 : 10 Şubat 2013, 19:42 »
İnşallah daha iyi seviyelere gelir ve afolara bile gerek kalmaz. nazarx
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Erol İÇMEK
  • Yer:

none
« Yanıtla #22 : 10 Şubat 2013, 19:51 »
Adınıza çok sevindim. Kısa sürede çok daha iyi haberlerini alırız inşallah...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      75.56%

none
« Yanıtla #23 : 10 Şubat 2013, 20:57 »
Maaşallah Berfin'e.İnşallah daha güzel günlerini de görürsünüz.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      75.56%

none
« Yanıtla #24 : 10 Şubat 2013, 21:00 »
Bu siteyi yeni buldum 4 yıldır tek başıma mücadele veriyorum erzincanda rehabilitasyon merkezleri çok gelişmemiş daha..Bu konuda bana yardımcı olun geç kalmak istemiyorum.Oğlumun tek bacagında sorun var buda bizim içn artımıdır trabzon ktü de ameliyatımız oldu hala 6 ayda bir nöröloji nefrolojide kontrollerimiz var enson 7 gün hastanede yattık mesanesini tam boşaltamadığı için tak yapmaya başladım beni çok üzsede bu durum beterin beteri var deyip gene rabbime sığındım sizede çok teşekkür ederim admin bey yalnız olmadığımı bilmek beni mutlu etti.. Benide aranıza alırsanız çok sevinirim..
Aramıza hoş geldiniz,geçmiş olsun.Cihazla adım atması,tek bacağında sorun olması iyi birşey.Mesane sorunları her sb lide var.Siz ortopediyi ihmal etmeyin bence.Fizik tedavininde çok önemi var.Bir yolunu bulursunuz inşallah.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #25 : 10 Şubat 2013, 23:49 »
Merhaba arkadaşlar. Berfin'in afolarıyla elinden tutmadan 3 metreye kadar kendisi yürüyebilior. Çok dengeli olmasa da اللهa şükürler olsun bu günleri bize gösterdi. Fizyoterapistimiz zamanla dahada iyi olacağını sölüyor. Rabbim hepimizin çocuğuna şifalar versin.
nazarx Rabbim daha güzel günlerini göstersin daha güzel haberler vermeyi nasip etsin inşallah

Bir yürüyen daha var yeni. Kendisi yazsın ben söylemeyim.
merakla bekliyoruz böyle güzel haberler bizleri çok heyecanlandırıyor ve aynı zamanda çok mutlu ediyor

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #26 : 10 Şubat 2013, 23:50 »
Bu siteyi yeni buldum 4 yıldır tek başıma mücadele veriyorum erzincanda rehabilitasyon merkezleri çok gelişmemiş daha..Bu konuda bana yardımcı olun geç kalmak istemiyorum.Oğlumun tek bacagında sorun var buda bizim içn artımıdır trabzon ktü de ameliyatımız oldu hala 6 ayda bir nöröloji nefrolojide kontrollerimiz var enson 7 gün hastanede yattık mesanesini tam boşaltamadığı için tak yapmaya başladım beni çok üzsede bu durum beterin beteri var deyip gene rabbime sığındım sizede çok teşekkür ederim admin bey yalnız olmadığımı bilmek beni mutlu etti.. Benide aranıza alırsanız çok sevinirim..

aramıza hoşgeldiniz

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #27 : 13 Şubat 2013, 11:10 »
maşalllah   ne güzel  ...  şubat ayı   çocuklarımızın yürüme ayı  olmuş desenize
"Ey insanlar, siz الله'a (karşı fakir olan) muhtaçlarsınız; الله ise, Ğaniy (hiç bir şeye ihtiyacı olmayan)dır, Hamid (övülmeye layık)tır."
(Fatır Suresi 15. Ayet Meali)
mustağni:Kimseden birşey Beklemeyen Başkalarına İhtiyaç Duymayan Gözü ve Gönlü Tok. Rabbim bizi Müstağni olan kullarından eyle

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #28 : 13 Şubat 2013, 13:49 »
Merhaba arkadaşlar. Berfin'in afolarıyla elinden tutmadan 3 metreye kadar kendisi yürüyebilior. Çok dengeli olmasa da اللهa şükürler olsun bu günleri bize gösterdi. Fizyoterapistimiz zamanla dahada iyi olacağını sölüyor. Rabbim hepimizin çocuğuna şifalar versin.
Maşallah Berfin'e.Devamı gelir inşallah.Bize de nasip olur inşallah.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #29 : 08 Temmuz 2013, 12:38 »
Masallah cok sevindim bende iremin yuruduyunu gorecekmiyim
"Ey insanlar, siz الله'a (karşı fakir olan) muhtaçlarsınız; الله ise, Ğaniy (hiç bir şeye ihtiyacı olmayan)dır, Hamid (övülmeye layık)tır."
(Fatır Suresi 15. Ayet Meali)
mustağni:Kimseden birşey Beklemeyen Başkalarına İhtiyaç Duymayan Gözü ve Gönlü Tok. Rabbim bizi Müstağni olan kullarından eyle

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none