trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Meningosel  (Okunma sayısı 5981 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Meningosel
« : 07 Mart 2013, 17:36 »
Merhaba, bebegime beş aylıkken spina bifida teşhisi konuldu ve hidrosefali oluşmuş. Şu an yedi aylık hamileyim lumbar seviyede  ntd ve bu seviyede 23x26 mm boyutunda meningosel izlendi diyor anne karnındayken meningosel olduğu anlaşılır mı acaba bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

none
Ynt: Meningosel
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2013, 17:43 »
Ultrason ile spina bifida teşhisinin konulması mümkün. Sizde de öyle olmuş zaten. Doğum öncesi spina bifida ve hidrosefali hakkında mümkün olduğunca fazla bilgiye ulaşıp bilgilenmenizi ve doğumu spina bifida ve hidrosefali hakkında çok tecrübeli bir hastanede gerçekleştirmenizi öneririm. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%

none
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2013, 20:38 »
Aramıza hoş geldiniz geçmiş olsun.Bir üniversite hastahanesinde takipte olmalısınız.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2013, 07:59 »
Çok geçmiş olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2013, 08:37 »
Geçmiş olsun. Merak ettim ögrenmişsiniz spinalı oldugunu inşallah öyle birşey olmaz Rabbimden ümit kesilmez ama olaki oldu kararınız ne olacak merak ettim doktorlar genelde aldırma taraftarı sizin fikriniz ney acaba?
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2013, 08:47 »
Hoş geldiniz.Geçmiş olsun.Rabbim hakkınızda hayırlısını versin.
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2013, 09:22 »
Geçmiş olsun. Merak ettim ögrenmişsiniz spinalı oldugunu inşallah öyle birşey olmaz Rabbimden ümit kesilmez ama olaki oldu kararınız ne olacak merak ettim doktorlar genelde aldırma taraftarı sizin fikriniz ney acaba?

Sağolun.Evet malesef doktorlar çok acımasız  bizi psikolojik olarak çok yıprattılar  ama bizim kararımız dünyaya getirmek olucak .umudumu hiçbirzaman kaybetmedim kaderimizde varsa  onu bilemeyiz .Rabbim büyük ve yardımcımız olur inş

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2013, 09:26 »
Hoş geldiniz.Geçmiş olsun.Rabbim hakkınızda hayırlısını versin.

Sizde sağolun. amin inşallah nekadar yüregi yanan anne varsa ;şifa bekleyen masum bebek bizlerin allah yardımcısı olsun..

HÜMEYRA

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 08 Mart 2013, 09:30 »
aramızı hoş geldiniz الله şifa versin izmir bu yönden iyi bir şehir deneyimli hastane dr.lar var.  nerde takip ediliyosunuz
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%

none
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2013, 09:31 »

Sağolun.Evet malesef doktorlar çok acımasız  bizi psikolojik olarak çok yıprattılar  ama bizim kararımız dünyaya getirmek olucak .umudumu hiçbirzaman kaybetmedim kaderimizde varsa  onu bilemeyiz .Rabbim büyük ve yardımcımız olur inş
Yavrucuğum! Namazı kıl, iyiliği emret, kötülükten vazgeçirmeye çalış, başına gelenlere sabret. Doğrusu bunlar, azmedilmeye değer işlerdir.Lokman suresi 17.ayet.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Meningosel Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2499 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...
none Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli iledogdu none Yanıt: 19 - Gösterim: 4206 - none Cemal Yetisen Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli ile dogdu suan bes kilo olmasını bekliyoruz tomografi cek... Devamı...
none Doğuştan meningosel ve beraberinde getirdiği hastalıklar none Yanıt: 2 - Gösterim: 2113 - none Yenibiri Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bu hastalığın  ne ağrısı bitiyor nede beraberinde getirdiği hastalıklar size iç açıcı ... Devamı...
none Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ? none Yanıt: 15 - Gösterim: 2315 - none onurtosun1903 Merhaba. Oncelikle herkese cok cok gecmis olsun. Esim su an 24 haftalik hamile. Oglumuza meningosel teshisi kondu Prof. Dr. Meme... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 8 - Gösterim: 799 - none Esonyek Merhaba benim bebeğim detaylı ultrasonda kesesi belliydi Ekim ayı Doğum oldu ve kesesi , gergin omurilik sendromu, ve omuriliği ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com