trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Aranıza yeni katıldım merak ettiğim bir kaç konu  (Okunma sayısı 12235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Doktorlar bana sondayı gerek duymadı. Mesanemde idrar birikmiyor ama hissetmediğim için sürekli sızıntı oluyor bu yüzden de sosyal hayattan kendimi frenliyorum.  Bu durumda ne yapmam gerek her 2 idrar için bilgisi olan ve yahut İstanbul'da bu konuda bildiğiniz iyi doktorlar var mıdır?

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

Hoşgeldiniz sitemize, Siz İstanbul'da hangi hastanede takip ediliyorsunuz?
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

Hoşbulduk teşekkür ederim. herzaman gittiğim sürekli bi  hastane yok ama genellikle kültür testleri için bakırköy devlet hastanesine gidiyorum. şuana kadar hiç dikkat etmedim bundan sonra düzene koymam gerekiyo bitakım şeyleri o yüzden bilgilerinize ihtiyacım var.

• Verimlilik:
      0%

aramiza hosgeldiniz الله sifa versin hepimize yas kac üniv hastnelerinden yardim almaniz daha isabetli olacaktir

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

Aramıza hoşgeldiniz yaşınız kaç yūrūme probleminiz varmı?
Yolumuz olsada tüm bayır..
Vardır bundada bir hayır..

• Verimlilik:
      0%

Çok teşekkür ederim arkadaşlar hoşbulduk 22 yaşındayım değnekler yardımıyla yürüyorum

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

Hoşbulduk teşekkür ederim. herzaman gittiğim sürekli bi  hastane yok ama genellikle kültür testleri için bakırköy devlet hastanesine gidiyorum. şuana kadar hiç dikkat etmedim bundan sonra düzene koymam gerekiyo bitakım şeyleri o yüzden bilgilerinize ihtiyacım var.

Her zaman gittiğiniz bir hastane olmalı aslında ve bunun için en iyisi size en uygun olan üniversite hastaneleri.Dosyanız olmalı ve düzenli takibiniz olmalı.Benim kızım Marmara Ünv.'de takipli.Doktoru da Tufan Tarcan biz ona gittiğimiz için o iyi diyebilirim.Herkes kendi doktorundan memnundur ama ciddi anlamda isim vermemizi istediyseniz bu ismi dikkate alın derim.Bir defaya mahsus olarak görev yaptığı özel hastaneye(Academic Hospital)gittiğinizde sizi itina ile dinleyip düzenli bir tedavi planı uygulayacaktır.Daha sonrasında tetkikleriniz için size dışardan halletme fırsatı verir .Maddi olarak yetişebilirim diyorsanız düşünün derim zaten 2-3 ayda bir gidiyorsunuz.الله yardımcınız olsun.
Derdimi seviyorum

• Verimlilik:
      0%

önerdiğiniz doktoru dikkate alıcam sağolun.

• Verimlilik:
      0%

Nazlı hilal hanım tufan tarcan sadece çocuk ürolojisinemi bakıyo?

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

Evet çocuk üroloğu olarak biliniyor ama randevu alacağınız zaman yaşınızla beraber sb li olduğunuzu söylerseniz muayeneye kabul edilebilirsiniz.Çünkü spina bifida (sb)lı hasta olunca yaş sınırı yok diye biliyorum.Yinede durumunuzu ve yaşınızı izah edersiniz.Kusura bakmayın bu kısmı belirtmeyi unutmuşum iyiki de sordunuz.Randevu alırken dediğim gibi belirtirsiniz.
Derdimi seviyorum

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Aranıza yeni katıldım merak ettiğim bir kaç konu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Merhaba Beni de aranıza alır mısınız ? none Yanıt: 14 - Gösterim: 2666 - none can  arkadaşlar çok sıkıldım dış dünyadan herkesin farklı gözle bakmasından sizlerle tanışıp özgüvenimi yükseltmek istiyorum [cutoff... Devamı...
none Forumlarda ulasamadigim bir konu hakkinda none Yanıt: 2 - Gösterim: 712 - none Yusuf arslan Oncelikle herkese merhaba Ve cok gecmis olsun demek istiyorum..Alakasiz bir konu actiysamda affiniza siginiyorum..29 yasindayim ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com