trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Boşaltım sistemi  (Okunma sayısı 1361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Boşaltım sistemi
« : 12 Temmuz 2013, 17:26 »
Merhaba ben 22 yaşındayım. Her iki tuvaletimide hissetmiyorum. Kendimi zorlayınca idrarımı boşaltabiliyorum sondayı göstermek için uygulayan doktorda sana sondaya gerek yok içinde  idrar kalmıyo dedi. Sondayı psikolojik olarakta yapamıyorum. Bu yüzden sosyal yaşantım çok fazla etkileniyor. Artık kararımı verdim bi şekilde bu her 2 tuvalet konusunuda halletmem gerek. Bunun kesin bi çözümü var mıdır?  İstanbulda  bu konuda en iyi doktorlar hangileridir? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. ALLAH razı olsun hepinizden.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

none
Ynt: Boşaltım sistemi
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2013, 17:56 »
Aynı konu hakkında bir konu açmıştınız. Biz de konu hakkında bildiklerimizi konunuza cevaben yazmıştık. Daha önce açtığınız konuyu inceleyip, gerekirse o konudan devam ediniz. Aynı konuyu tekrar tekrar açmanız forumun işleyişini bozmaktadır. Geçmiş olsun.
Önceki konunuzu görmek için buraya tıklayınız.
Konuyu kilitliyorum.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
idrar sorunları
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2014, 07:20 »
merhaba geçen hafta  academic hospital hastanesine tufan tarcan beyye gittim.   23 yaşındayım bu zamana kadar gitmediğim için çok veryansında bulundu.  kültür testi istedi  kültür testinde bikaç bakteri çıktı onları bitirmek için antibiyotik verdi bu ilaçlar bittikten sonra ürodinami ve bikaç test daha yapıcak ona göre  sondaya başlatıcak yada ufak bi ameliyat geçirmem gerekicek. diğer idrarım içinde magnesie calcinee saba ilacını verdi  sabah 2 akşam 2 ölçek kullan ishal olduktan sonra  bir er ölçeğe düşür yemene dikkat et hamur işlerinden ekmekten uzak dur dedi. sizin ekliceğiniz başka bişey varmı bu ilacı kullanan varmı?

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Boşaltım sistemi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Boşaltım için yeni bir cihaz ;peristeen none Yanıt: 3 - Gösterim: 1221 - none janenur Merhaba  kızımın ciddi bir boşaltım sorunu var. Şu an kullanması bizim için çok zor ama bir yetişkin için çok iyî olabilir. Türk... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com