trans trans trans trans trans trans trans trans trans none1 kişi sohbet odasında

oasis

none Gönderen Konu: İstanbul Avrupa Yakasında Fizyoterapist  (Okunma sayısı 4035 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
İstanbul Avrupa Yakasında Fizyoterapist
« : 12 Ağustos 2013, 01:57 »
Merhaba benim oğlum spina bifida miyelomeningosel ve hidrosefali olarak doğdu. Aynı gün spina bifida amaliyatı yapıldı ve bir süre sonra da şant takıldı. Şu an 4 yaşında 3 yıldır fizik tedavi görüyor. Yaklaşık 1 yıldır tutunarak yürüyebiliyor. Biz İstanbul'a yeni taşındık ve istanbul'da fizik tedavi merkezleri konusunda sizlerin bilgi ve tavsiyeleriniz bizim için çok önemli İstanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz fizyoterapist veya fizik tedavi merkezi varmı?

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun hoşgeldiniz.

• Verimlilik:
      0%

fatih akdeniz caddesinde oksford turca çocuk rehabilitasyon merkezi var ben 26 yaşında spina bifida meningomiyoleslim 6yıldır oksford turkada fizik görmekteyim mahmut ertuğrul parlak var kendi fizyoterapistim tavsiye edebilirim geçmiş olsun

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

Hoşgeldiniz.Semtinizdeki RAM'a başvuru yaptığınızda onlar size en uygun rehabilitasyon merkezini bulup sizi yönlendiriyorlar hastahane heyet raporuyla da sosyal güvencenizden yararlanarak para ödemeden size en uygun merkezde fizik tedavi veya özel eğitim alabiliyorsunuz.Ancak özel bir merkezde ya da hastahanede isim istiyorsanız (Avrupa yakası demişsiniz ama) Anadolu yakasından Acıbadem Kozyatağı Hast.'de Fizyoterapist Özcan Kalkan'ın ismini verebilirim.Kızım 7 yaşında ve Özcan Bey'le kızım 9 aylıkken tanışmıştık,çok memnunuz.Avrupa Yakası'ndan bildiğim bir isim yok.Geçmiş olsun الله şifa versin inşallah.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun hoşgeldiniz.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun.
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• Verimlilik:
      0%

herkese çok teşekür ediyorum allah hepimize şifa nasip etsin

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

İstanbul Avrupa Yakasında Fizyoterapist Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none İstanbul'da hastahane none Yanıt: 11 - Gösterim: 1769 - none HiraNur 33 haftalık hamileyim ve nerede dogum yapacagım konusunda hastane seçemedim. Maddi durumum pek yok. İstanbul Anadolu yakasında h... Devamı...
none TAŞINDI: İstanbul'da hastahane none Yanıt: 0 - Gösterim: 334 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11524.0 Devamı...
none 8 Eylül Dünya Fizyoterapist'ler günü. none Yanıt: 0 - Gösterim: 388 - none muhammed 8 Eylül Dünya Fizyoterapist'ler günü kutlu olsun. Hakkıyla mesleğini yapan ,çocuklarımız için çabalayan ,emek harcayan güzel ins... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com