trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Eymen'im  (Okunma sayısı 5388 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Eymen'im
« Yanıtla #20 : 08 Eylül 2016, 17:13 »
Hayırlı günler.Bebeğinize الله güç versin size de yardım etsin inşallah ne durumda bebeğiniz şimdi.Ben hamileyim 5 aylık.ağır derecede olduğunu konuşamıcagını söylediler bebeğimin.zor zamanlar geçiriyoruz.Yaşarmı doğduktan sonra onu da bilemiyor doktorlar.başta inanmak istemedik ama zaman geçtikçe daha çok belli oluyor galiba
@Bilge ceylan hepimize aynı şeyleri söyledi dr lar benim oğlum şu anda 9yaşonda 4. Sınıfa gidecek dünya tatlısı hayatın tüm zorlukları inı bize şükür le hamile tevekkül ile yaşatan yani demem o ki zor süreçten gececeksiniz ama tevekkül içinde Rabbim Size güçok kuvvet verecek yeterki inanın
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Eymen'im Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Eymen Ege - yeni üye none Yanıt: 13 - Gösterim: 3275 - none eymenege Merhabalar ben de bu siteye yeni katıldım. Herkese geçmiş olsun. 15 aylık bir oğlum var doğduğunda meningosel ameliyatı oldu. 1 ... Devamı...
none Eymen Umut none Yanıt: 53 - Gösterim: 7319 - none yesilsiyah İlk defa bir forma üye olurken bu kadar zorlandım. Bebeğimiz EYMEN UMUT  04.08.2015 14:30  da dünyaya geldi. Düzenli olarak kadı... Devamı...
none TAŞINDI: Eymen Umut none Yanıt: 0 - Gösterim: 409 - none bolubeyi Bu konu Eymen Umut isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11384.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com