trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hoşgeldin Aylin  (Okunma sayısı 8462 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
: Hoşgeldin Aylin
« Yanıtla #10 : 22 Mayıs 2008, 12:53 »
hoşgeldin aylın ve annesi.hayat ne olursa olsun devam ediyor.ve dediginiz gibi pozitif düşünüp sadece bence anı yaşamalıyız.derinlere indigimiz zaman kendimizide çevremizdekileride üzüyoruz.onlar birer melek meleklerimiz bizim.onlara rabbim ömür ve güç verdigi müddetçe en iyi şekilde bakmalıyız.rabbim sizinb meleginizede şifa verir inşallah.geçmiş olsun
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #11 : 19 Haziran 2008, 17:25 »
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz Aylin Hanım.

Sıkıntılarınızı ve tereddütlerinizi çok iyi anlayabiliyorum. Benim de bir kızım var. İsmi Kader. Hepimiz aynı şeyleri düşünüyoruz burada; ancak çocuklarımızın ileriki yaşantılarında, okul hayatında vs... yaşayacağı sıkıntıları düşünmekten daha ziyade mevcut problemlerle hayatlarını nasıl idame ettirirler ve bu durumda dahi hayattan nasıl zevk alarak yaşarlar diye düşünerek onlara bu şekilde bir gelecek hazırlamamız lazım.

Sıkıntıları olsa dahi hayatlarından zevk almalarını ve bu sıkıntılarla yaşamayı öğretmemiz lazım evlatlarımıza.

Buradaki herkes sizin sıkıntılarınızı paylaşıyor. Biz burada birbirimize kenetleniyoruz, birbirimizden bilgi alışverişleri yapıyoruz ve evlatlarımızı en iyi şekilde nasıl tedavi ettiririz bunları öğreniyoruz.

Sizden bir ricam olacak. Bu siteyi sürekli ziyaret edin ve problemlerimizi hep beraber konuşarak çözelim.

Muhakkak görmüşsünüzdür, bir sohpet odamız var ve biz burada sürekli muhabbet ediyoruz. Sizi de buraya sık sık bekleriz.

Rabbim hepimizin evladına sağlıklı gelecekler nasip eyler inşallah.

• nehir
  • Yer:

none
« Yanıtla #12 : 01 Temmuz 2008, 16:24 »
merhaba aylin hanım allah hepimize güç versin çocuklarımızada tabiki onlar içinde altından kalkması zor bi yük bu hastalık ama allah kullarına altından kalkamıyacağı yük vermezmiş tekrar geçmiş olsun

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #13 : 01 Temmuz 2008, 21:56 »
teşekkürler hayırlı olsun

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #14 : 02 Temmuz 2008, 10:09 »
mrb aylın hanım

ben kendimde spina bifida hastasıyım size söylemek isterim ki kızınız belirli bir yaşa geldikten sonra herşeyin daha iyi bilincinde olacaktır ve ona göre daha rahat bir hayat sürecektir emin olun. benim başımdan geçti çünkü çocukken hiçbirşeyin farkında olmuyor insan ama büyüdükçe nelere dikkat etmesi gerektiğini daha iyi anlıyorsun örneğin dokunacak gıdalar gibi... şimdi neyin ne olduğunu anladığım için daha rahat hareket edebiliyorum sosyal hayatta iş hayatında olsun... الله sizinde yardımcınız olsun اللهa emanet olun...

• ismail
  • Yer:

none
Ynt: Hoşgeldin Aylin
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2008, 20:48 »
merhaba aylin allah şifalar versin

• bcoban07
  • Yer:

none
« Yanıtla #16 : 23 Eylül 2010, 00:55 »
hoşgeldiniz

allah hepimizin yardımcımız olsun inş

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #17 : 14 Temmuz 2011, 22:02 »
hoşgeldiniz aramıza benim kızımda bu sene başlayacak inşallah  bakalım zamanla görecez neler bekliyor bizleri ama inşallah hayırlısı olur
gamzem benim aşkım

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.