trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Meningosel  (Okunma sayısı 6688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Meningosel
« : 08 Aralık 2013, 12:53 »
Herkese selamlar. Yeni üye oldum siteyi pek incelemeye zamanım olmadı ama yapımda emeği gecen herkesin eline saglık. İstanbul'dan yazıyorum 15 aylık Ahmet Ömür adında bır oğlum var meningosel ve hidrosefali rahatsızlığı var şimdilik kafasında şant olayı yok kalçasında çıkıklık var baldırın belirli bölgelerınde his var ama dizden sonra his yok tek basına dengede oturabiliyor sırt ustu koydugumuz zaman sağa sola dönüyor ama emekliyemiyor belki içinizde bana yardımcı olabilecek tedavisi hakkında bilgi doktor ve hastane önerebilecek birileri vardır çünkü oğlumu çok seviyorum onun için elimden ne gelırse yapmak istiyorum şimdiden herkese cok teşekkür ederim bilgi ve önerilerınizi bekliyorum selam ve dua ile ...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

none
Ynt: Meningosel
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2013, 13:12 »
Sitemize hoşgeldiniz. Bir üniversite hastanesinin beyin cerrahisi, çocuk üroloji, nefroloji, ortopedi, fizik tedavi branşlarında periyodik kontrollere başlamanız gerekiyor. Başlandı mı bilmiyorum. Bunun için İstanbul'da Marmara Ün. Hastanesini tercih edebilirsiniz. Hastanede spina bifida polikliniği mevcut. Maddi durumunuz iyi ise Acıbadem Hastanesinde Prof. Dr. Mehmet Özek ve ekibinden yararlanabilirsiniz. Dizlerini bükebiliyorsa desteksiz yürüyebilmesi muhtemel. Dizlerde hareket yoksa cihaz desteki yürüyebilmesi mümkün olabilir. Bunun için de ortopedi ve fizik tedavi branşlarında uzun bir süre. tedaviye ihtiyacı olacaktır. Yürüyebilmesi muhtemel ise kalça çıkığı da ameliyatla düzeltilmeli. Yürüyebilme imkanı yoksa kalça çıkığı ameliyatı olması ona bir fayda sağlamayacaktır. Bu konuları takibinde olduğunuz doktorlarla konuşmalı ve tedavisi için de bir tedavi planı hazırlanıp uygulamaya konulmalıdır. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2013, 13:13 »
Aramiza hosgeldiniz, gecmis olsun.
Sitemizde tecrubeli arakaslar, yardimci olacaklardir .

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      53.33%

none
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2013, 13:27 »
Geçmiş olsun, aramıza hoş geldiniz. Bu hastalıkta mesafe alabilmek uzun zaman alıyor. Bir üniversite hastahanesinin takibinde olmanız gerekir.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2013, 15:09 »
geçmiş olsun.
Sitemize hoş geldiniz .
Hasan bey gereken bilgileri yazmış sağolsun
fizik almanızda büyük fayda olacağını soyleyebilirim mutlaka fizik üstünde durun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2013, 19:45 »
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2013, 23:16 »
Sitemize hoş geldiniz .Geçmiş olsun Rabbim şifa versin
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2013, 00:00 »
Sitemize hoş geldiniz Hasan Bey gerekenleri yazmış Anadolu yakasinda oturuyorsaniz Marmara Üniversitesi öneririm geçmiş olsun
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2013, 08:41 »
Geçmiş olsun Rabb im şifanızı versin. Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmış.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 09 Aralık 2013, 14:29 »
Hoş geldiniz الله şifa versin 
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Meningosel Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2743 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...
none Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli iledogdu none Yanıt: 19 - Gösterim: 4882 - none Cemal Yetisen Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli ile dogdu suan bes kilo olmasını bekliyoruz tomografi cek... Devamı...
none Doğuştan meningosel ve beraberinde getirdiği hastalıklar none Yanıt: 2 - Gösterim: 2396 - none Yenibiri Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bu hastalığın  ne ağrısı bitiyor nede beraberinde getirdiği hastalıklar size iç açıcı ... Devamı...
none Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ? none Yanıt: 15 - Gösterim: 2994 - none onurtosun1903 Merhaba. Oncelikle herkese cok cok gecmis olsun. Esim su an 24 haftalik hamile. Oglumuza meningosel teshisi kondu Prof. Dr. Meme... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 8 - Gösterim: 1001 - none Esonyek Merhaba benim bebeğim detaylı ultrasonda kesesi belliydi Ekim ayı Doğum oldu ve kesesi , gergin omurilik sendromu, ve omuriliği ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com