trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Rapor  (Okunma sayısı 4962 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Rapor
« : 25 Aralık 2013, 15:09 »
Bugün Eyyub a rapor çıkarmak için hastaneye gittik. Nörolojiye yönlendirdiler. Fizik alabilmek için ayrı, maaş alabilmek için kurul raporu gerekiyor galiba... Onun için bizi sağlık kurumuna yönlendirdiler. Kan istediler birde gelişim düzeyi için psikoloji gidecekmişiz. Daha ocak ayında fizik raporu alabilmemiz  için randevu vereceklermiş. Maaş içinde 6 ay sonraya randevu veriyorlarmış uhu uhu uhu

• HÜMEYRA ZEYNEP KARAMAN
  • Yer:

none
Ynt: Rapor
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2013, 16:59 »
İilk rapor çıkartırken bizde 3ay sonrası için anca randevu bulabilmiştik.Yakınlardaki başka hastaneleride araştırmanızda fayda var
Biz memlekete gittiğimizde Giresunda müraacat ettiğimiz gün bütün doktorları gezdik 15 gün sonrada raporu almaya gitmiştik

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2013, 17:04 »
Evet bu rapor işlemleri için baya gün veriliyor biz Elifin raporunda bi kaç ay gitgel yapmıştık .Güzel sonuçlara ulaşmak için biraz sabır canım

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2013, 17:10 »
Maaş için sağlık kurumuna gidip oradan yollayacaklar geri hastaneye . O zaman dolaşırım herhalde . Ama geri onay vermek için mi bilmiyorum 6 ay sonra gün vereceklermiş . O zaman kuruma gittiğimde hangi hastaneden daha yakın tarih veriyorlar sa ona giderim

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2013, 17:10 »
bence de ya bir tanıdık koymak lazım araya yada bir daha rica etmek bazen vijdanlı çalışanla da karşılaşa biliyor insan 3 ay 6 ay çok uzun süre çünkü...
hakkınızda hayırlısı diyelim.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2013, 17:39 »
maaş için özür durumunu gösteren rapor alınıyor diye biliyorum. randevuları parça parça ve çok uzun sürüyor. nerdeyse her bölümden aldırıyorlar. nöroloji, beyin cerrahi, fizik tedavi, ortopedi, nefroloji, göz, kulak ve kulak için bir de işitme testi istediler, çocuk psikiatri baya bir uğraştık 5-6 ayda anca bitirdik biz انشاءالله sizin kısa sürer. fizik için ram(rehberlik araştırma merkezi) raporu istiyorlar.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2013, 00:49 »
Bugün eşim bayagi uğraştı hastanede rapor için bitmedi. Giresun daki uygulamayı öğrenmek için Esengül ve Esra hanımlardan bilgi almayı düşünüyor bir ara.Yazın gidersek belki orada olabilir filan dedi.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 26 Aralık 2013, 09:39 »
bizde 2 ay önce yeniledik raporu , önce  kontrolde olduğumuz tüm bölümlerden aynı gün de yazı aldım bunları raporu hazırlayan bölüme verdim 10 gün sonra yeni raporumuzu aldık , yani yeni raporu almak 10 gün sürdü

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2013, 11:08 »
Bugün eşim bayagi uğraştı hastanede rapor için bitmedi. Giresun daki uygulamayı öğrenmek için Esengül ve Esra hanımlardan bilgi almayı düşünüyor bir ara.Yazın gidersek belki orada olabilir filan dedi.
                                                                                                                                                                Burda istenilen işlemleri bi günde tamamlamanız mümkün ama istenilen sonuca ben burda ulaşamadım  uhu Bizde rapaoru Samsun OMÜ de bi kaç ayda çıkardık

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 26 Aralık 2013, 11:59 »
biz hiç yıllık rapor hazırlama zorlanmıyoruz sağolsun rehabilite tüm ayarlamaları yapıyor biz hastaheneye gidip bir kaç  saatte işlemleri yapıp raporu alıyoruz.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Rapor Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifidam rapor gerektirir mi? none Yanıt: 5 - Gösterim: 1434 - none MeHDiX Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. Ben doğuştan spina bifida hastasıyım. Çocukluğumda bir kaç yıl boyunca çok fazla bel ... Devamı...
none Rapor none Yanıt: 15 - Gösterim: 2777 - none Mehmet Ali Bugün rapor başvurusu için İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine gittim, form doldurduk, 18 Hazirana gün verdiler, rap... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com