trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Rapor  (Okunma sayısı 4922 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: Rapor
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2013, 14:52 »
biz hiç yıllık rapor hazırlama zorlanmıyoruz sağolsun rehabilite tüm ayarlamaları yapıyor biz hastaheneye gidip bir kaç  saatte işlemleri yapıp raporu alıyoruz.
Neslihan hanım bu bahsettiğimiz engelli raporu,fizik için olan ayrı onla karışmasın.bizimkinide rehabilite yardımcı oluyor.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2013, 14:56 »
Neslihan hanım bu bahsettiğimiz engelli raporu,fizik için olan ayrı onla karışmasın.bizimkinide rehabilite yardımcı oluyor.

Tamamda fizik ve engelli rapor u aynı değil mi?
ilk raporu biz başvuru yaptık hastahane de 8 bölüme muayene olduk sonrasında da RAM da bizi gördü ve fizik almak için rapurumuz çıktı
sonrasında her yıl yenilenmesi için tekrar hastahaneye gidildiğinde rehabilite bize yardımcı oluyor...
bildiğim böyle
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%

none
« Yanıtla #12 : 26 Aralık 2013, 14:59 »
                                                                                                                                                                Burda istenilen işlemleri bi günde tamamlamanız mümkün ama istenilen sonuca ben burda ulaşamadım  uhu Bizde rapaoru Samsun OMÜ de bi kaç ayda çıkardık
İlk raporu belki bir kaç ayda çıkarmışsınız ama benim asıl bahsettiğim 2. yenileme konusu.Eğer zamanında yenilenmezse evde bakım parası kesilmesi ve başka aksaklıklar söz konusu.Öyle aylarca sürmemesi gerekir.O yüzden 2 yıl süreli değil sürekli, yenilemeye gerek olmayan rapor çıkarmak lazım ama onu yapacak hastahane bulmak gerek.Eşim dün koşturuyor evrak doldurtmak için.Doktorun biri:Bizi niye oyalıyorsun bu işlerle devlet hastanesine gitsene demiş.eşimde :biz 4 senedir buradayız niye gideyim demiş.ilk defa da çıkarmıyoruz. o kadar uğraşıyorsun üstünede 200 tl para almaya başlamışlar. aşxxxağı aşxxxağı

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%

none
« Yanıtla #13 : 26 Aralık 2013, 15:05 »
Tamamda fizik ve engelli rapor u aynı değil mi?
ilk raporu biz başvuru yaptık hastahane de 8 bölüme muayene olduk sonrasında da RAM da bizi gördü ve fizik almak için rapurumuz çıktı
sonrasında her yıl yenilenmesi için tekrar hastahaneye gidildiğinde rehabilite bize yardımcı oluyor...
bildiğim böyle
Aynı değil.Hastahaneden alınan engelli raporu ile RAM e gidilip,fizik tedavi alınabilmesi için ayrıca rapor çıkartılıyor.Fzik için rapor her sene yenileniyor ama engelli raporu 2 yıl süreli yada süresiz(Birdaha yenilemeye gerek olmayan) çıkartılabiliyor.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #14 : 26 Aralık 2013, 17:37 »
aynı değil Neslihan hanım ,
fizik tedavi raporu kolay herşey ile rehabilite merkezi ilgilenip evraklarıda hazırlayıp randevuyu alıyor rapor süresince ftr alıyorsunuz , sağlık raporu ise evde bakım maaşı,ücretsiz geçişli akbil , vergi indirim v.b gibi haklardan yararlanabilmek için gerekli olan rapor ,Mehmet bey , 2 ay önce aldığıma bizden ücret almamışlardı 200 tl almaya yenimi başlamışlar  yoksa siz süresiz için başvurduğunuzdan mı istemişler acaba

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #15 : 26 Aralık 2013, 17:58 »
Buradada neslihanin dedigi gibi engelli raporu icin randevulr alip kosturuyor rehabilite..yani neslinin dedigide ayni sey sizlerle...
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #16 : 26 Aralık 2013, 18:12 »
malesef en son çıkan karar ile rapor ücretleri 80  tl ile 200 tl arası oldu mecburi ödeme olarak....

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #17 : 26 Aralık 2013, 18:21 »
ayný deðil Neslihan haným ,
fizik tedavi raporu kolay herþey ile rehabilite merkezi ilgilenip evraklarýda hazýrlayýp randevuyu alýyor rapor süresince ftr alýyorsunuz , saðlýk raporu ise evde bakým maaþý,ücretsiz geçiþli akbil , vergi indirim v.b gibi haklardan yararlanabilmek için gerekli olan rapor ,Mehmet bey , 2 ay önce aldýðýma bizden ücret almamýþlardý 200 tl almaya yenimi baþlamýþlar  yoksa siz süresiz için baþvurduðunuzdan mý istemiþler acaba

onu biliyorum mesela biz geçen evde eğitim için rapor çıkardık ilk gun rapor için gerekli tüm bolumlere muayene olduk
bir hafta sonra da heyete girdik 2 gün sonra da raporumuz çıktı ...
araba içinde aynı şekilde bsk ücreti içinde...
demem o ki ilk rapor çıkarılınca zaten fizik için geçerli olmuyor mu biz ilk rapor u çıkardık engelli rapor u o raporla rehabilite ye başvuru yaptık.

• HÜMEYRA ZEYNEP KARAMAN
  • Yer:

none
« Yanıtla #18 : 26 Aralık 2013, 19:23 »
Bugün eşim bayagi uğraştı hastanede rapor için bitmedi. Giresun daki uygulamayı öğrenmek için Esengül ve Esra hanımlardan bilgi almayı düşünüyor bir ara.Yazın gidersek belki orada olabilir filan dedi.
Ben Giresunda 2012 nin temmuz ayında çıkarttım.Gittiğim gün bütün işlemleri hallettim evrağı saglık kuruluna teslim ettim 15 gün sonra gel raporunu al dediler o kadar.ilk raporumuz 1 yıllıktı giresundan aldığımız rapor ömür boyu daha uğraşmamıza gerek yok

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%

none
« Yanıtla #19 : 26 Aralık 2013, 21:20 »
Ben Giresunda 2012 nin temmuz ayında çıkarttım.Gittiğim gün bütün işlemleri hallettim evrağı saglık kuruluna teslim ettim 15 gün sonra gel raporunu al dediler o kadar.ilk raporumuz 1 yıllıktı giresundan aldığımız rapor ömür boyu daha uğraşmamıza gerek yok
Şanslıymışsınız keşke bizimde öyle olsa.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Rapor Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifidam rapor gerektirir mi? none Yanıt: 5 - Gösterim: 1424 - none MeHDiX Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. Ben doğuştan spina bifida hastasıyım. Çocukluğumda bir kaç yıl boyunca çok fazla bel ... Devamı...
none Rapor none Yanıt: 15 - Gösterim: 2741 - none Mehmet Ali Bugün rapor başvurusu için İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine gittim, form doldurduk, 18 Hazirana gün verdiler, rap... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com