trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Engelli Çocukların Rehabilitasyonu  (Okunma sayısı 6905 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Eminecim bence olmaz aksine tabir-i caizse (argo kaçacak ama) gaza gelir  mxxxutlu Senin ondan yardım beklemen senin derslerinde onu daha da şevklendirir diye düşünüyorum.Ve hep temkinli olur.Tabi ters bir insana denk gelmezsen....
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

insallah ebru bakalim

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

simdi merkezin icinde yeniden ftr degstircem size sorum sizce ftr ile bastan konusayim mi ben su su sekilde verimli bir sekilde calismak istiyorum yine degismek zorunda birakmayin beni desem ayip mi olur
ayıp olur mu diye düşünme sen hakkın olanı istiyorsun , şöyle düşün onlar saat dolsun da gidelim derken sana ayıp oluyor mu diye düşünüyorlar mı?

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Bizde ftr uzmanımızı geğiştirdik.
Adam hiç birşey yapmıyordu hastaneye anlattım değiştir dediler. Değiştirdik çok şükür. Şimdiki çok iyi ve çok ilgili sağolsun.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

O yönden çok şanslıyız hamd olsun inş hep öyle devam eder şimditye kadar 5 ftr miz oldu hepsi bir birinden iyiydi hatta şimdi belim rahatsızlandı tekerlekli sandalye'yi süremiyorum ve Muhammed i kaldıramıyorum onun için ftr eve geldi şimdi evde hareket yaptırıyor şu da var biz rehabilite ye yakın aldık evi bu avantajda var tabi çünkü uzak olsa ftr nin eve gelme durumu da zor olur ...
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

O yönden çok şanslıyız hamd olsun inş hep öyle devam eder şimditye kadar 5 ftr miz oldu hepsi bir birinden iyiydi hatta şimdi belim rahatsızlandı tekerlekli sandalye'yi süremiyorum ve Muhammed i kaldıramıyorum onun için ftr eve geldi şimdi evde hareket yaptırıyor şu da var biz rehabilite ye yakın aldık evi bu avantajda var tabi çünkü uzak olsa ftr nin eve gelme durumu da zor olur ...
Fizyoterapistin eve gelmesi ayrı bir konu.Hangi şartlarda geliyorlar,bilenler cevaplarsa sevinirim.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Rehabiliteye bağlı eviniz yakın ise yada çocuğunuzun durumu ağır ise rehabilite nin de öğrenci kaybı olmasın diye bazıları eve ftr yolluyor bunu sizin kendi gittiğiniz kurumla konuşmanız lazım....

bizimki ev yakın bi 300 metre falan bide sürekli değil ben zorda kaldığımda direk ftr yi arıyorum bugün siz gelebilirmisiniz diyorum  sağolsun kabul ediyor ve kendi gelip hareketleri yapıp gidiyor bizimki bu şkilde...
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Ne güzel keşke bizimkilerde gelseler ama nerdee..

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

şimdi ftr den geldık ...canım sıkkın  ne yapacam sasırdım servıs sorun oluyordu o düzeldi.... o pek önemlı degıl ama (yeri geldıgınde )ftr cimizde karıstırıyor hiç degistirmedim  bu ikinci senemız olmasına ragmen...Çok yavaş sankı saat dolması için mi dıye düşürüyorumm .... sanki hiç ilerleme olmuyor yaa kızımı kendıne baglamaya calısmıyor yalnız kaldıgında aglıyor....şaştım kaldım...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Ftr yi değiştir canım.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none