trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Evde Bakım Parası Kaç Yaşında Alınır?  (Okunma sayısı 8221 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

nasil yaptiginizi anlatirmisiniz nerelere mücarrat ettiniz raporu nereye teslim ediyodunuz onlarmi sizi ariyor raporu %kac???
Önceden biraz farklıydı son durumu anlatayım, hatta son raporumuzu 1 ay kadar önce çıkardık. Doğumdan bu yana Cerrahpaşa'da takipteyiz bütün ameliyatları orada yapıldı. Öncelikle sağlık Kuruluna müracaat ediyorsunuz,onlar sizi yönlendiriyor.beyin cerrahi,çocuk cerrahi,nefroloji,fizik tedavi ve rehabilitasyon  gibi bölümlere muayene olup,oralardan alacağınız yazıları sağlık kuruluna teslim ediyorsunuz.sağlık kurulu size randevu veriyor,randevu tarihinde kurulda prof.muayene etmiş Burağı.10 gün sonrada raporumuzu verdiler.Bu bizim 3.raporumuz ve her seferinde 2 yıl süreli alıyoruz,süresiz vermiyor Cerrahpaşa maalesef.1 rapor % 60, 2.rapor % 90 ve 3.raporumuz % 92 oldu.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

Neden surekli arttiı ben sgkyyı arsdım artik 3yasini noldurmasi lazimmis

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      4.44%

dikkatSpina Bifida Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Sayın Mustafa KOÇOĞLU ile yaptığım telefon görüşmesi neticesinde evde bakım ücreti alma amacıyla sağlık raporlarının yenilenmesi sırasında sorun yaşayan aileler olduğu duyumunu aldım. Kimi hastaneler rapor yenileme işlemi sırasında hasta ağır özürlüdür bölümünü işaretlemiyormuş. Bu nedenle de bakım ücreti kesilen aileler varmış.
Bu durumda olanların Spina Bifida Derneği İstanbul Şubesi ile iletişime geçmeleri durumunda dernek kendilerine yardımcı olacak. Sizlerden alınacak dilekçeler dernek aracılığı ile toplu olarak Kamu Hastaneleri Birliğine iletilecek ve çözüm aranacak. Duyurulur.

Spina Bifida Derneği İstanbul Şubesi İletişim Bilgileri:
Web: http://www.spinabifidaistanbul.org/
Dernek başkanı tel: 0 533 242 88 37
Tel:0212 220 68 78
HALİL RIFATPAŞA MAH.PERPA TİCARET MERKEZİ B BLOK KAT 5 OFİS NO. 586 OKMEYDANI ŞİŞLİ / İSTANBUL - Tel &Fax: 0212 220 68 78
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Evde Bakım Parası Kaç Yaşında Alınır? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Cumhuriyetimiz 91 yaşında none Yanıt: 4 - Gösterim: 2011 - none bolubeyi Bugünden 90 yıl önce 28 EKİM 1923 akşamı Ulu Önder ATATÜRK yakın arkadaşlarını Çankaya Köşküne yemeğe çağırdı. Onlara ya... Devamı...
none Evde Eğitim none Yanıt: 14 - Gösterim: 4660 - none kosovalı Bundan bir kaç ay önce evde eğitim için başvuru yaptık neyse o konuya hiç girmeyelim baya uzun bi süreçti. Dün eve bakmaya geldi... Devamı...
none Evde sağlık hizmetlerinin yürütülmesi none Yanıt: 2 - Gösterim: 1024 - none bolubeyi Evde sağlık hizmetlerinin yürütülmesine ait yönetmeliği okumak için tıklayınız. Yönetmeliğe ait ekler konu ekinde mevcuttur. Devamı...
none Bakım parası none Yanıt: 3 - Gösterim: 1564 - none tahanergiz Merhaba arkadaşlar biz bakım parası alıyorduk oglumun  yüzde seksen raporu var ağır ve sürekli eve  gelen heyet oğlumda iyleşme ... Devamı...
none Bakım çalışması none Yanıt: 3 - Gösterim: 999 - none bolubeyi Sitemizde teknik nedenlerden dolayı muhtemelen 1 hafta süre ile bakım çalışması yapılacak. Çalışma tamamlana kadar sitemize olan... Devamı...
none Gülnihal'im 2 yaşında none Yanıt: 11 - Gösterim: 2496 - none nazlı hilal Bugün minik kuzumun zor yıllarımızın tesellisi olan yavrumun doğum günü...Rabbim ona sağlık sıhhat versin.Dilerim ki ömrü boyunc... Devamı...
none Ben de bakım aylığı alacağım none Yanıt: 6 - Gösterim: 1968 - none eminee Bugun mektup geldi. (Turkce karsiligi bakim ayligiyla ilgili) Daha onceden dosya yapilmisti, burada istege bagli veriyorlar. Ilk... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com