trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Tuğba'nın Ninnisi

none Gönderen Konu: Tecrübenize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 3327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Tecrübenize ihtiyacım var
« : 18 Mart 2014, 06:05 »
Arkadaşlar Tuğba'nın gaz ve kabızlık sorunu bitmiyor. Bir türlü gastroljiyede götürdüm dubalak ve lifli bi mama verdi mamayı verdiğimden beri akşam olunca gazdan kıvranıyor ne yapacağımı şaşırdım. Tuğba 7 aylık bunları yaşamış olan var mı yardım.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: tecrübenize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2014, 06:06 »
geçmiş olsun

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: tecrübenize ihtiyacım var
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2014, 09:46 »
Geçmiş olsun.
Bizde mama kullandık ama gaz sorunu olmadı aile hekimine danışın eğer uygun gorurse bitkisel  gaz giderici damla var onu kullana bilirsiniz birde rezene cayi çok iyi biz onu çok kullandık...

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Tecrübenize ihtiyacım var
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2014, 14:57 »
günaydın ben sab siblex kullandım şimdi metsil verdim iyi geldi sanki siz hangi mamakullandınız benimki fortini multi beslenmeden 1 saat sonra ver dendi

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2014, 23:26 »
Ah ben o kablzllgl klzlmda hala cekiyorum bir yaslnda oldu hala kablz bende doktora gittim devamll duplak olan şurubu kullanlcakslz ve bazense lavman yaplcaksln dedi duplak hergun verin mutlaka ama ne kadar veriyorsunuz eğer yeterli gelmiyorsa öölçüsünü arttlrln hic olmazsa az clksa bile yumuşak çlklyor doktor dedi sb çocuklarda bôyle ben neler yapmlyorumki çoğu yiyeceklerden klsltllyorum ama faydaslz oluyor bazen

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2014, 00:13 »
günaydın ben sab siblex kullandım şimdi metsil verdim iyi geldi sanki siz hangi mamakullandınız benimki fortini multi beslenmeden 1 saat sonra ver dendi

Biz zinco mega kullandık gaz giderici olarak.
Mama da ilk 4 ay milupa kullandık hem çok pahalı hemde sisiriyor kg aldırıyor onun için hero beybi ye devam ettik iyi geldi sonra sında hero baybi nin kasık mamalari da iyi hem çocuk kasık la yemeğe alışıyor hemde ek besin alımına.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2014, 04:50 »
Biz zinco mega kullandık gaz giderici olarak.
Mama da ilk 4 ay milupa kullandık hem çok pahalı hemde sisiriyor kg aldırıyor onun için hero beybi ye devam ettik iyi geldi sonra sında hero baybi nin kasık mamalari da iyi hem çocuk kasık la yemeğe alışıyor hemde ek besin alımına.

Ben normalde SMA devam maması kullanıyorum zatn bitek akşamları veriyorum kaşık maması hiç kullanmadım o nasıl oluyor  dr un verdiği mama sadece lif karışımı olduğu için aşırı gaz yapıyor çocukta napıcamı şaşırdım artık  vermessemmi acaba dr 10 güne kdr bünyesi alışır dedi dr rapor çıkardı 1 aylık mamasını aldım...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2014, 04:53 »
Ah ben o kablzllgl klzlmda hala cekiyorum bir yaslnda oldu hala kablz bende doktora gittim devamll duplak olan şurubu kullanlcakslz ve bazense lavman yaplcaksln dedi duplak hergun verin mutlaka ama ne kadar veriyorsunuz eğer yeterli gelmiyorsa öölçüsünü arttlrln hic olmazsa az clksa bile yumuşak çlklyor doktor dedi sb çocuklarda bôyle ben neler yapmlyorumki çoğu yiyeceklerden klsltllyorum ama faydaslz oluyor bazen
Ben duphalak verdiğim halde ateş ölçerle makat kısmından uyarı yapmadan yapmıyor sizde uyarı yapıyormusunuz...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2014, 05:37 »
O zaman hareket yaptırın bebeklerde gaz cikarmasi için karnına dairesel masaj yapin bağırsakları çalıştırır.
Bacaklarını bisiklet sürer gibi ama yavaş bebek sonuçta öyle hareket yapin ve yüzünü göğsünüze dayayıp sirtina hafif masaj yapin bu hem gegirtip hemde gaz çıkmasına yardımcı olur.
Bi 10 kullanın madem dr alışır demişse denemek lazım

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 19 Mart 2014, 08:56 »
Evet bende kulak çöpünle yaplyordum yapıyordu mesala bugün fizy terapistimiz karnlna msj yaptl karnlnln ortasına değilde yanlarına sonra klzlm yaptl l yedi güngectlmi ben lavman yaplyorum  birde hergun surubunu veriyorum

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tecrübenize ihtiyacım var Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none yardımınıza ihtiyacım var none Yanıt: 2 - Gösterim: 814 - none can arkadaşlar tak uygulamasında kanal yırtılması sorununu yaşayan var mı ? Devamı...
none Yardımlarınıza ihtiyacım var none Yanıt: 4 - Gösterim: 1084 - none meteor Merhaba ben 17 martta marmara eğitim ve araştırma hastanesinde mesanemin kapasitesi 130cc olduğundan  büyültme ameliyatı yapıldı... Devamı...
none bilgilerinize ihtiyacım var none Yanıt: 1 - Gösterim: 250 - none meteor Tekrar merhaba . Daha önce durumumdan bahsetmiştim şimdi kısaca tekrar bahsedicem. Spina bifidalıyım aynı zamanda skolyozum mevc... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com