trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Kabızlık hep böyle mi olacak  (Okunma sayısı 12096 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      20%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Kabızlık hep böyle mi olacak
« Yanıtla #50 : 10 Şubat 2015, 05:36 »
  13 yaşındayız bez ve tak kullanıyoruz böbreklerde reflü var. mesame operasyonu geçiren var mı veya başka bir tedavi yöntemi var mı. mersinde oturuyoruz bu konuda uzman doktor öneriniz var mı?
Mesaneye yapılabilecek birçok ameliyat var. Siz hangisinden bahsediyorsunuz?

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #51 : 10 Şubat 2015, 12:30 »
Geçmiş olsun. Mesane için herhangi op. geçirdi mi?
böbrek fonk. nasıl? DMSA sonucu nasıl? sık sık enf. geçiriyor mu? 2-3 ayda bir mesala düzenli takiptemisiniz

bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Eglenceli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #52 : 03 Ocak 2017, 22:35 »
Merhabalar. Geçmiş olsun. Yiyeceklerine dikkat et canım. Kabak,yeşil fasuye,ciger.Sabah kahvaltıda portakal suyu.Pilav yok. Balkabağı,incir kayısı malum.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      33.33%

none
« Yanıtla #53 : 04 Ocak 2017, 09:23 »
Merhabalar. Geçmiş olsun. Yiyeceklerine dikkat et canım. Kabak,yeşil fasuye,ciger.Sabah kahvaltıda portakal suyu.Pilav yok. Balkabağı,incir kayısı malum.
Benim oğlum da pirinç pilavını çok seviyor.Yemekte hep o olsun başka birşey olmasın istiyor vazgeçiremiyoruz.Annesi arada lavman yapıyor.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Kabızlık hep böyle mi olacak Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Böyle Soruya Böyle Cevap none Yanıt: 5 - Gösterim: 2330 - none zuhal_kurt Renkli kişiliği ve düşük not vermesi ile öğrencileri arasında özel bir üne sahip olan felsefe öğretmeni, sınav yapacağı gün öğre... Devamı...
none Bebek ve çocuklarda kabızlık none Yanıt: 3 - Gösterim: 14295 - none Derin Kabızlığın Tanımı- Kakasını yaparken çocuğunuzun ağrı çekmesi ya da ağlaması VE/VEYA- 10 dakikadan uzun süren ıkınma veya zorlam... Devamı...
none Ricam olacak none Yanıt: 16 - Gösterim: 5379 - none nurıye 1 yaşın altındaki bebekler için aldığınız heyet raporunu yollayabilirseniz sevinirim. email ya da buraya eklerseniz alırım. Çünk... Devamı...
none Bir sorum olacak none Yanıt: 7 - Gösterim: 3257 - none sabır hep sabır Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var sizinde deneyimlerinize dayanarak sormak istiyorum. Kayra yaklaşık 9 aydan beri ponzeti ci... Devamı...
none Ahmet neden böyle none Yanıt: 16 - Gösterim: 5595 - none ummuseleme Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Oğlum Ahmet şuan 3,5 yaşında ve kendi kendine oturamıyor, konuşamıyor, ve kendini tutamıy... Devamı...
none Sadece Bende mi? Böyle? none Yanıt: 4 - Gösterim: 1576 - none Uzman Siteye giriş yaparken bazen yanlış şifre kullanıyorum ve sonrasında doğru şifre kullansam da siteye gire bilmek için geçmişi tam... Devamı...
none Kabızlık none Yanıt: 14 - Gösterim: 4487 - none muhammed Sorunumuz kabızlık ama Muhammed 10 günde bazen 15 günde bir gün sadece isal oluyor ama öyle böyle değil bazen bir paket bez bile... Devamı...
none kabızlık problemi none Yanıt: 30 - Gösterim: 9564 - none ali kerem Ali Kerem'in bir türlü kabızlığını geçiremedik osmolak, zeytinyağı, kayısı püresi hiç biri fayda etmedi. En son lavmana kalıyoz.... Devamı...
none Şaşılık ve kabızlık none Yanıt: 13 - Gösterim: 3596 - none ilknur Arkadaşlar biliyorum belki defalarca yazıcağım konu açılmıştır kızımda hala kabızlık sorunu var 6 günde  bir lavman yapıyorum do... Devamı...
none ve yıne kabızlık none Yanıt: 8 - Gösterim: 3731 - none janenur  merhaba,ve yıne kabızlık dedıgıme bakmayın. sankı gecıyor da ara ara oluyormus gıbı bır anlam cıkıyor cunku. öyle değil ne yazı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com