trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Akülü tekerlekli sandalye  (Okunma sayısı 3555 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: Akülü tekerlekli sandalye
« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2014, 11:08 »
Çok yol gitmemiz lazım sesimizi duyurmamiz gerek her şehirdeki tüm engelli'ler toplanıp birşeyler yapmak gerek :((((

Kaybedenler ; tutunamayanlar değil ,vazgeçenlerdir...

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      73.33%

none
Akülü tekerlekli sandalye
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2014, 10:25 »
Akülü sandalye ayakları tutmayanlar içindir.Eli tutmayan alamaz demek ne alaka,kim çıkarmış bunu? bilmxxxem bilmxxxem
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

none
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2014, 10:26 »
Öyle Mehmet Bey. Elleri ile tekerlekleri harekete geçirmesi mümkün olmayan hastalara veriliyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      73.33%

none
« Yanıtla #13 : 24 Kasım 2014, 10:28 »
Yani iki elin tutuyorsa kendi kendini  ittir yokuş aşağı,yokuş yukarı.Varın yoğun iki elin.Onlarıda kullan tüket.
 aşxxxağı aşxxxağı

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      73.33%

none
« Yanıtla #14 : 24 Kasım 2014, 10:31 »
Eşim okula,fiziğe başka yerlere götürürken yorulduğunu,kollarının ağrıdığını söylüyor.Bizde bir iki sene sonra akülü alırız diye düşünüyorduk.Bu durumda kendi bütçemizle almamız gerekecek.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #15 : 24 Kasım 2014, 16:35 »
Sasirdim kaldim valla bilmxxxem

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #16 : 25 Kasım 2014, 01:27 »
Gecenlerde kizimin tekerlekli sandalye icin yeniden bir gorusmemiz vardi(randevuyu onlar gonderiyor)seneye verecekleri kesinlesti.Islemler simdiden basliyor ama sandalyeyi seneye okul acilmaya verecekler.Hatta bu arada daha ilerleyen yaslarinda akulu sandalyeyide verecekler.Hatta gosterdiler katalogtan.Aslinda benim bir dusuncem;ihtiyaci olan birisine akulu sandalye almak.....Cunku bazen mutlu olmanin yolu bir baskasini mutlu etmekten gecer,diye dusunuyorum.Caresizligin nedemek oldugunu insan caresiz kalinca cok daha iyi anliyor.Belkide buyuzden birilerine uzanan el olmaliyim.....

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      73.33%

none
« Yanıtla #17 : 25 Kasım 2014, 11:56 »
Gecenlerde kizimin tekerlekli sandalye icin yeniden bir gorusmemiz vardi(randevuyu onlar gonderiyor)seneye verecekleri kesinlesti.Islemler simdiden basliyor ama sandalyeyi seneye okul acilmaya verecekler.Hatta bu arada daha ilerleyen yaslarinda akulu sandalyeyide verecekler.Hatta gosterdiler katalogtan.Aslinda benim bir dusuncem;ihtiyaci olan birisine akulu sandalye almak.....Cunku bazen mutlu olmanin yolu bir baskasini mutlu etmekten gecer,diye dusunuyorum.Caresizligin nedemek oldugunu insan caresiz kalinca cok daha iyi anliyor.Belkide buyuzden birilerine uzanan el olmaliyim.....
İlginiz için teşekkürler. appl appl

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Akülü tekerlekli sandalye Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tekerlekli sandalye videoları none Yanıt: 0 - Gösterim: 1172 - none bolubeyi http://www.youtube.com/watch?v=dWSlQLZ5YfEyabancı Devamı...
none Tekerlekli sandalye none Yanıt: 16 - Gösterim: 4705 - none Bahar Biz önceki sene devleten t. sandalye aldık Hatice için ama çok büyük...Bazı karleşlermizde daha küçük boylarda olanları görüyoru... Devamı...
none 2007/76 Sayılı Akülü Tekerlekli Sandalye Konulu Genelge none Yanıt: 1 - Gösterim: 1566 - none nida 2007/76 Sayılı Akülü Tekerlekli Sandalye Konulu Genelge Perşembe, 04 Ekim 2007 SGK 2007/76 Sayılı Akülü Tekerlekli Sandalye konu... Devamı...
none 100 engelliye tekerlekli sandalye none Yanıt: 1 - Gösterim: 1004 - none nida İSTANBUL'da oturan ve ticaretle uğraşan Aysel Yener, eşinin memleketi Sakarya’da engellilere dağıtılmak üzere 100 tekerlekli san... Devamı...
none Plaj için yüzen tekerlekli sandalye none Yanıt: 5 - Gösterim: 2608 - none bolubeyi DetailsYabancı bir internet sitesinde gördüm. Paylaşmak istedim. Bizler de yapabiliriz biraz uğraşla. Çok eğlenceli olmaz mı çoc... Devamı...
none Akülü kullanabilir raporu none Yanıt: 9 - Gösterim: 4986 - none kubra Akülü kullanabilir raporu Haseki Hastanesinden de  alınabilir mi? Bilgisi olan var mı acaba? Devamı...
none Tekerlekli sandalye none Yanıt: 23 - Gösterim: 6552 - none muhammed Muhammed'e tekerlekli sandalye aldık. Sizlerle paylaşmak istedim. DetailsDetails Devamı...
none SGK'dan Akülü Tekerlekli Sandalye none Yanıt: 10 - Gösterim: 3172 - none kosovalı Akülü tekerlekli sandalyelerin ne kadarı sgk tarafından karşılanıyor ve yenilenme süresi nedir?2010 yılı Sağlık Uygulama Tebliği... Devamı...
none MELDAYA TEKERLEKLI SANDALYE VERECEKLER none Yanıt: 3 - Gösterim: 1380 - none eminee Melda'nın gecen hafta randevusu vardı, gece giydirmek icin atel verdiler. Takmaya basladık, haftaya 28 Ekimde tekrar gidecegiz, ... Devamı...
none Tokat Devlet Hastanesinde çocuklar ameliyata akülü araba ile gidiyor none Yanıt: 4 - Gösterim: 1037 - none bolubeyi Ameliyat öncesi bakım; çocuğun ameliyatına karar verilmesi ile başlayan, ameliyata kadar devam eden bir süreçtir. Ameliyat önces... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com