trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina Bifida ve Hidrosefali Teşhisi  (Okunma sayısı 8913 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina Bifida ve Hidrosefali Teşhisi
« Yanıtla #30 : 17 Haziran 2014, 23:11 »
geçmiş olsun الله şifa versin benimde 2 yaşında spina bifida hastası kızım var ama ben 7 aylık hamileyken sadece beyinde su toplandığını öğrendim ben 3 lü testi yaptırmamıştım kızım 5 günlükken ameliyat oldu beyine şant takıldı bacaklarda sağ bacak daha çok etkilenmişti 2 yıldır fizik tedavi alıyoruz çok şükür iy gidiyo sağ tarafta kalça çıkığı da vardı yeni ameliyat oldu şuan cihaz takılı yatıyo ama emekliyo destekle ayakta duruyo koltuk kenarında tek tarafa yürüyor bebeğinizin durumu nasıl  peki الله yardımcınız olsun bol dua edin...

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spina Bifida ve Hidrosefali Teşhisi
« Yanıtla #31 : 17 Haziran 2014, 23:15 »
Merhaba Fatma Hanım siteye yeni üye oldunuz için yeni üye kısmından kendinize konu açarsanız alacağınız bilgiler daha sağlıklı olacaktır. Bu şekilde sorularınıza cevap bulmanız sizin açınızdan daha zor olacaktır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina Bifida ve Hidrosefali Teşhisi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Uluslararası Spina Bifida ve Hidrosefali Federasyonu www.ifglobal.org none Yanıt: 3 - Gösterim: 2694 - none bolubeyi http://www.ifglobal.org/ Devamı...
none oğlumun hidrosefali teşhisi none Yanıt: 21 - Gösterim: 10509 - none Ö. Faruk Arkadaşlar  merhabalar , dün cerrahpaşa hast.hidrosefali takibi için usg çektirdik. Ameliyatı yapan doktor bey olmadığı için son... Devamı...
none Spina Bifida, Hidrosefali none Yanıt: 8 - Gösterim: 3710 - none AYŞEBETUL S.a. herkse gecmiş olsun. Kızım 2,5 yasında,  ameliyat oldu ve şantı var  kontrollerine çapa hastanesinde devam ediyoruz ama mem... Devamı...
none Spina Bifida Olgularının Teşhisi none Yanıt: 0 - Gösterim: 2259 - none bolubeyi Spinal disrafizmli hastaların kliniğe başvuru yaşları lezyonun tipine ve yerine göre değişmektedir. Spina bifida okülta grubunda... Devamı...
none Hidrosefali ve sipina bifida none Yanıt: 13 - Gösterim: 4835 - none ilknur Merhaba ben bu siteye daha dün üye oldum ve 45 günlük bir kız çocuğum var hidrosefali ve sipina bifida. Haftada  iki üç kere has... Devamı...
none Spina Bifida Hidrosefali none Yanıt: 14 - Gösterim: 4119 - none ilknur Merhaba ben İlknur. 56 günlük doğuştan hidrosefali ve sipina bifida rahatsızlığı olan bir kız çocugum var bebeğim doğumdan üç gü... Devamı...
none Bana olmaz deme - Spina Bifida ve Hidrosefali none Yanıt: 10 - Gösterim: 5245 - none bolubeyi Hindistan'lı hidrosefali ve spina bifida hastası küçük kız Roona Begum uluslararası basına haber olmuştu. Ameliyat olarak[cutoff... Devamı...
none oğlumun hidrosefali teşhisi none Yanıt: 8 - Gösterim: 1826 - none Cerenimo Merhaba umarım sesimi duyan olur. 34 haftalık hamileyim ve kızıma hidrosefali teşhisi kondu. Buradaki yanıtlarda şant ameliyatın... Devamı...
none İkizlerden birine spina bifida teşhisi koyuldu none Yanıt: 11 - Gösterim: 3325 - none Erman Herkese Merhaba,Eşim 19 haftalık çift yumurta ikizlere hamile. 5 gün önce doktorumuz rutin kontroller sırasında bir tanesinin ay... Devamı...
none Spina bifida+hidrosefali none Yanıt: 3 - Gösterim: 906 - none Veranur Mrb . 22 haftalik hamileyim. Hamileligimin 18. Haftasinda bebegimin omurgasinda L1 kisminda aciklik oldugunu bu acikligin yumru ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com