trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Korktuğum başımıza geldi  (Okunma sayısı 4693 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Korktuğum başımıza geldi
« : 21 Nisan 2014, 08:10 »
resimUzun zandir Tubanin sağliğindan siteye yazmamistim 1 yil once geçirdiğimiz kifoz ameliyati zor ama başarili bir sekilde son buldu artik rahatca oturabiliyor fizik alabiliyoruz kisacasi normal yaşantimiza donduk çok sukur nefroloji endokrin beyin cerrahi kontrollerimiz iyi bir sikinti yok urolojide botox sirasinda
bekliyoruz bu gunumuze binlerce şükürler olsun hersey yolunda derken 3 ay oncesine kadar Tubanin ani sesle korktugunu ve kasildigini farkettik. Önce korkudan yapiyor dedim dualar okuttuk gecmeyince kasilmalarinin nobet olabilecegini dusunerek Zeynep Kamil hastanesi noroloji polikiline basvurdum yapilan eeg sonucunda epilepsi tanisi koyuldu ilac baslandi ilk hafta 400 mg la basladik 3 cu hafta da 800 mg dan devam edecegiz korktugim buydu ve basimiza geldi yine de Rabbim betetinden saklasin ilaca basladimizdan bu yana nobetlerde azalma oldu daha iyi olur انشاءالله Rabbim yardimcimiz olsun

Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      2.22%

none
Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2014, 14:04 »
Geçmiş olsun. Bir de nöroloji kontrollerine başlamanız gerekecek bu durumda. Şifa dilerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2014, 15:50 »
Geçmiş Olsun Şifa Diliyorum...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2014, 15:56 »
الله Razi olsun evet bi dosya da Zeynep Kamil hastanesinde actik hocam artik ordan da takipliyiz.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2014, 16:01 »
Rabbim acil şifa versin canım ins iyi olacak bunu da atlatacak

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2014, 16:26 »
çok çok geçmiş olsun dediğiniz gibi allah beterinden korusun

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2014, 17:25 »
Rabbim acil şifalar nasip etsin.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2014, 17:41 »
Geçmiş olsun canım Rabbim yardımcımız olsun bizde epilepsi ilacı kullanıyoz yarınkı tahlilde ilacın dozu ve değişip değişmeyeceği anlasılacak inşallah bugünlerde geçecek canım ..

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2014, 17:43 »
Bugünlerde geçecek inşallah canım Rabbim kuzuma şifa sana da güç ve sabır versin.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      35.56%

none
Korktuğum başımıza geldi
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2014, 17:46 »
Çok geçmiş olsun,düzelir inşallah.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Korktuğum başımıza geldi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Şevval geldi. none Yanıt: 46 - Gösterim: 18543 - none sena bende yeni üyelerden biri benimde kızımdada sipina bifida ve şant var allah bütün hastaların şifalarını verir inşallah Devamı...
none Ravza geldi none Yanıt: 32 - Gösterim: 15592 - none ferhan spna bıfıdalı yasam ÜYELERİ,ONCELIKLE aranıza yenı katıldıgımı belırtmek ısterım.bugun  tansıben tanısdıgım sıtemıze uye olmak  ... Devamı...
none Gülbahar Kahvaltıya Geldi :))) none Yanıt: 7 - Gösterim: 2957 - none kosovalı Details DetailsDetailsDetailsDetails  Details  Details  DetailsDetails  Details  Details  DetailsDetails  Details  [smg ... Devamı...
none Bebeğimiz dünyaya geldi none Yanıt: 51 - Gösterim: 18164 - none Ö. Faruk s.a  arkadaşlar herkese merhabalar bebeğimiz çarşamba günü dünyaya geldi cuma günü kese ameliyatı yapıldı  doktorları ameliyatın... Devamı...
none Arkadaşlar Korktuğumuz Başımıza Geliyor Gibi none Yanıt: 5 - Gösterim: 2545 - none MURAT DOĞAN Bugün ölçtüm sabah 42 cm olmuş bebeğimizin başı olması gereken 40 dı 2 cm önde gidiyor .Ağladığında mıngırda sertleşiyor, gözde ... Devamı...
none Bu yazıyı okudum. Çok iyi geldi. none Yanıt: 7 - Gösterim: 4287 - none ayşe özcan Hastalıklar kimine rahmet,kimine zahmettir.[size=20pt]الله[/size]'ım, şifa ver.Böbrek ve kalp yetmezliğinden tutun, şeker ve yüksek tansiyona, he... Devamı...
none Ateş başımıza vurdu none Yanıt: 34 - Gösterim: 10415 - none Burak Eren Burak'ın son günlerde ateşi çok sık yükseliyordu. Dün akşam yeniden 39 dereceye çıktı. Cerrahpaşa'ya götürdük. İdrar, kan tahlil... Devamı...
none Nisanur ziyaretimize geldi. none Yanıt: 20 - Gösterim: 7664 - none Burak Eren Nisanur ve ailesi dün ziyaretimize geldiler. Gelirken güzel de bir sürpriz yaptılar. 8 Aralık Burak Eren'in doğum günüydü. [cuto... Devamı...
none Ecrin'ler bize geldi none Yanıt: 24 - Gösterim: 8487 - none esra akpınar Selam arkadaşlar bugün Ecrin'ler geldi bize. Çok güzel vakit gecirdik. Çocuklar da çok eğlendiler. İnsallah hep tekrarlarız. Devamı...
none Nurefşanlar bize geldi.. none Yanıt: 19 - Gösterim: 5478 - none esra akpınar Vanda öğretmenlik yapan Nurefşanın annesi Emine hanımlar bize geldiler. Çok güzel zaman geçirdik Elif Nurefşanı çok sevdi. Emine... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com