trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Sanırım yanlış yaptım  (Okunma sayısı 2579 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Sanırım yanlış yaptım
« : 06 Mayıs 2014, 20:17 »
Herkese iyi bir gun gecirmesini diliyorum. Ben uzaklardan uzak takiliyorum. Orada birbirleriyle tanisan aileler var belki de kurulan dostluklar. Ben de istedim ki arkadaslarim olsun annelerle tanisayim en azindan gonulbagi kurariz tel gorusmeleri olmayabilir guvenilmeyebilir anlarim, ama istedim ki baslangici face araciligiyla yapalim bir iki arkadasa msj yazdim sanirim yanlis yaptim UZGUNUM sadece benimle ayni kaderi paylasan annelerle tanismakti OZUR DILERIM

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      80%

none
SANIRIM YANLIS YAPTIM
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2014, 20:35 »
Herkese iyi bir gun gecirmesini diliyorum.Ben uzaklardan uzak takiliyorum.Orada birbirleriyle tanisan aileler var belkide kurulan dostluklar....Bende istedimki arkadaslarim olsun annelerle tanisayim en azindan gonulbagi kurariz tel gorusmeleri olmayabilir guvenilmeyebiliranlarim,ama istedimki baslangici face araciligiyla yapalim bir iki arkadasa msj yazdim sanirim yanlis yaptim UZGUNUM sadece benimle ayni kaderi paylasan annelerle tanismakti OZUR DILERIM
Yanlış yaptığınız yada özür dilemeniz gereken bir durum yok.Burası sb li ailelerin bir araya geldiği bir yer ve kendi  gibi olan insanlarla tanışmak en doğal hakkınız hakkımız.Hepimiz zamanla tanıştık, 4,5 sene oldu burada.Ankara'da ve Aydın kuşadası kongrelerinde bir araya geldik.Yeni bir üye sayılırsınız.Zamanla gereken iletişimleri kuracağınıza,annelerle güzel dostluklar kuracağınıza eminim.Sitemizi takip etmeniz,kalıcı olmanız yeterli.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
SANIRIM YANLIS YAPTIM
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2014, 22:44 »
inşallah kalıcı ve güzel dostluklar kurulabilir

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
SANIRIM YANLIS YAPTIM
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2014, 00:53 »
Yaptığınızın yanlış olduğunu düşünmüyorum sadece biraz zaman.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      44.44%

none
Sanırım yanlış yaptım
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2014, 01:12 »
Ne yaşadınız neden üzüldünüz anlamadım ama internet ortamında herkeze güvenilmemeli. Özellikle de face gibi sosyal paylaşım sitelerinde.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Sanırım yanlış yaptım
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2014, 22:59 »
Emine hanım  ben size özel den yazdım adresimi siz görmediniz galiba?
 burda yanlış yaptiginiz bişey yok arkadaş ların dediği gibi zamanla dostluklar kuruldu ben bir yılı askindir burda yım benim ki hızlı oldu tabi :) bir çok arkadaş lik dostluk kurduk 4 aile ile yüz yüze görüşme imkanım oldu yurda dışında ki arkadaşlar lada konuşuyoruz.
Daha yenisiniz zamanla göreceksiniz.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
Sanırım yanlış yaptım
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2014, 06:05 »
bende gelirken hic tanidigim yoktu burda, tasadufen geldim buraya.kismet. Simdi bir coxuyla arkadasim, gitdiyim arkadasimda var. Sizde de olacak canim. Bu arada hos geldiniz mxxxutlu

• Verimlilik:
      2.22%

none
Sanırım yanlış yaptım
« Yanıtla #7 : 08 Mayıs 2014, 06:11 »
aramiza hosgeldiniz emine hanim

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Sanırım yanlış yaptım
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2014, 03:26 »
Zamanla olur bazı şeyler ne odu ne tepki gördünüz bilmem ama biz çoğumz görüşüyoruz herkese kapımız açık...

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
Sanırım yanlış yaptım
« Yanıtla #9 : 10 Mayıs 2014, 01:08 »
yanlış yapmadınız burada sbli ailelerle tanışmak dertleşmek tecrübelerden faydalanmak için çok güzel bi yer..
Yolumuz olsada tüm bayır..
Vardır bundada bir hayır..

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Sanırım yanlış yaptım Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yanlış anlaşılmak none Yanıt: 6 - Gösterim: 2322 - none Derin Dostlarım anlamadı ki düşmanlarım anlasınLeylâ anlamadı ki vefasız dostlarım anlasınVarsın tüm insanlar beni hep yanlış anlasınY... Devamı...
none Doğru / Yanlış none Yanıt: 0 - Gösterim: 970 - none bolubeyi Doğru / Yanlış http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=22 Devamı...
none Yanlış baskı none Yanıt: 4 - Gösterim: 1777 - none bolubeyi Umutsuz kalmış öğrencilere faydası dokunabilir bu hikayenin.Maxwell, Nebraska kasabalarından birinin şerifliğine seçilebilmek iç... Devamı...
none Sanırım çok heyecanlıyım none Yanıt: 30 - Gösterim: 7754 - none nazlı hilal Bu gece bir türlü uyuyamadım...Bu saate kadar kızımla uğraştım ama o doduğu günden beri ilk kez hastalığıyla ilgili uğraştığım b... Devamı...
none Bu akşamki sondayı ben yaptım. none Yanıt: 20 - Gösterim: 6355 - none Burak Eren Burak Eren'in bu akşamki sondasını ben yaptım ilk defa. İçim biraz tuhaf oldu ama öğrenmeliyim ben de. Altını temizlemekten[cuto... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com