trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Taha Burak Yüksel  (Okunma sayısı 5334 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Capcanli
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Taha Burak Yüksel
« : 19 Mayıs 2014, 21:46 »
Arkadaşlar oğlum 10 ayını bitirdi. Şimdiye kadar fizik tedavi dr gittim ama hala yapılan bişi yok. Siz evde hareket yaptırmaya devam edin diyip yolluyorlar. Bazı şeylere geç kalmaktan korkuyorum. Tıp fakültesindeki dr göstersem bir de ya da refleksoloji uzmanlarına mı gitsem kafam çok karışık şaşırdım kaldım. Beni bir siz anlarsınız. uhu

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

none
Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2014, 23:18 »
Sitemize hoşgeldiniz.

Tedavilerin pediartik nöroşirji, pediatrik üroloji, ortopedi, çocuk nefrolojisi, fizik tedavi branşlarında spina bifidalı hastaların tedavisinde tecrübeli hocalara sahip tıp fakültesi hastanelerinin birinde yapılması gerekir. Refleksolojiye bel bağlamayın. Görsel ve yazılı basın yayın organlarında çok aldatıcı reklamları mevcut. Gördüğünüz haberlere itibar etmeyin.

Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2014, 23:32 »
Geçmiş olsun.
Fizik için erken diyorsa dr basks dr a gidin mutlaka rapor vereceklerdir fizik şart ve ne ksdar erken olursa o kadar iyi...
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2014, 01:22 »
Bence fizik tedaviye başlayln biz klzlm dört ayllkken başladlk ama diğer bölümlerinde kontrollerine gidin ihmal etmeyin bunlar daha önemli fizige ne kadar erken başlarsanlz o kadar iyi geçmiş olsun

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2014, 04:09 »
Sitemize hoş geldiniz.الله yardımcınız olsun.Bende farklı bişey yazmayacağım fizik ted. ne kadar erken ve etkili olursa o kadar iyi etkili dememdeki kasıt gerçekten faydalı olabilecek hareketler yapılsın.Ayına göre ne gerekiyorsa o yapılsın, çok dikkatli olun sadece saat doldurmak için çocuğunuzu oyalayan insanlara dikkat edin.Bilinçli olun ve olduğunuzu da karşınızdakine yansıtın,böylece sizi kandıramazlar.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2014, 04:50 »
Aramıza hoşgeldiniz geçmiş olsun

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2014, 16:03 »
Fizik tedavi alın mutlaka ama dedikleri gibi size gösterilen hareketleri düzenli olarak evde yaptığınız zaman ancak sonuç alabilirsiniz. Çünkü devletin karşıladığı fizik tedavi haftada 2 gün geriye kalan 5 günde sizin aynı hareketleri yapmanız lazım.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      31.11%

none
Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2014, 16:26 »
Size en yakın RAM (Rehberlik araştırma merkezine) başvurarak fizik tedavi hizmetlerinden nasıl yararlanacağınız hakkında bilgi almalısınız.Geçmiş olsun. nazarx nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2014, 17:28 »
Aramıza hoş geldiniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Capcanli
    • Verimlilik:
      0%

none
Taha Burak Yüksel
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2014, 20:06 »
teşekkür ederim arkadaşlar.tek bir dr bağlı kalmamam lazımdı en yakın zamana  eskişehir tıp fakültesinden  randevü alıcam inşallah.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Taha Burak Yüksel Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Burak Eren none Yanıt: 15 - Gösterim: 10930 - none Burak Eren Oğlumuz Burak Eren hakkında bilgi vermek istiyorum.Daha önce fırsatımız olmamıştı.Ben babasıyım.İsmim Mehmet Himmetoğlu.Burak Er... Devamı...
none Enes Burak none Yanıt: 20 - Gösterim: 8597 - none Yakup Akcan ben Enes Burak'ın babası Yakup Akcan . aranıza Manisanın turgutlu ilçesinden katılıyoruz .Enes Burak şu an altı aylık şimdiye ka... Devamı...
none Enes Burak'ın Resimleri none Yanıt: 10 - Gösterim: 5942 - none kosovalı Details Details Details Details Details Details Details Details Details Details Details Devamı...
none Enes Burak'ın Ürodinamisi none Yanıt: 7 - Gösterim: 4946 - none Yakup Akcan Selam arkadaşlar Enes Burağın dün ege üniversitesinde ilk ürodinomisi çekildi . Daha tak yapıp yapmayacağımız belli değil . Dokt... Devamı...
none Burak, bırak da uyuyalım none Yanıt: 13 - Gösterim: 5150 - none Burak Eren Burak, bırak da uyuyalım. 13022012(001) Devamı...
none Burak Eren ve Kayra none Yanıt: 10 - Gösterim: 4984 - none Burak Eren Dün akşam Kayra'nın ailesinin daveti üzere kendilerini ziyarete gittik. Babası Hasan Bey işlerinin uzaması nedeniyle maalesef bi... Devamı...
none Muhammed ve Burak Eren none Yanıt: 19 - Gösterim: 8064 - none Burak Eren Muhammed ve ailesi kontrolleri için İstanbul'a gelmişlerdi. Dün akşam bizi ziyaret ettiler sağ olsunlar. Çok güzel bir akşamdı. ... Devamı...
none Dr. Burak EREN none Yanıt: 19 - Gösterim: 11513 - none bolubeyi 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beyin Cerrahı Op.Dr. Burak Eren, 2003 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakült... Devamı...
none Taha Burak fizik tedaviye başlayacak. none Yanıt: 25 - Gösterim: 6774 - none TAHA BURAK Taha Burak'ta belinde kesesi ile dünyaya gelen bir melek. Şu an 4 aylık. Geçen hafta şant amaliyatı oldu. Ayaklarının altında hi... Devamı...
none Nice mutlu yıllara, Taha Burak Yüksel. none Yanıt: 3 - Gösterim: 1490 - none muhammed Üyelerimizden Taha Burak Yüksel in doğum günü sağlık huzur mutIuIuk dolu nice yıllara... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com