trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hüsnanur yine ameliyatta  (Okunma sayısı 2109 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hüsnanur yine ameliyatta
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2014, 19:11 »
6 Haziran 2014 cuma günü  gözlerinden  ameliyat olacak inşallah

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      11.11%

none
Hüsnanur yine ameliyatta
« Yanıtla #11 : 01 Haziran 2014, 19:13 »
5 gün kalmış. En güzel şekilde olur inş. ameliyatını.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Hüsnanur yine ameliyatta
« Yanıtla #12 : 01 Haziran 2014, 23:18 »
geçmiş olsun

• Sekercik
    • Verimlilik:
      8.89%

none
Hüsnanur yine ameliyatta
« Yanıtla #13 : 02 Haziran 2014, 17:43 »
Geçmiş olsun.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Hüsnanur yine ameliyatta
« Yanıtla #14 : 02 Haziran 2014, 23:20 »
Geçmiş olsun Rabb im yar ve yardımcınız olsun.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hüsnanur yine ameliyatta Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yine Ben Geldim! none Yanıt: 3 - Gösterim: 1633 - none yasemin Temel çok hastadır. Derdini yakın arkadaşı Dursun'a açar:"Çok kötüyüm Dursun. Kime gittiysem çare olmadı.""Ya Temel, benim bi do... Devamı...
none Yine Acillik Olduk:(( none Yanıt: 58 - Gösterim: 15198 - none kosovalı s.a. arkadaşlar bu gün saat 11:00 gibi eşim aradı Ali'nin yeşil yeşil kustuğunu ve aşırı halsiz olduğunu söyledi.  Hemen eve gel... Devamı...
none Hüsnanur none Yanıt: 10 - Gösterim: 2971 - none hüsnanur Merhabalar,Öncelikle [size=20pt]الله[/size], bütün hastalarımıza hayırlı şifalar ihsan eylesin. Kızımız, Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakülte... Devamı...
none Fizyoterapistimiz yine değişti. none Yanıt: 13 - Gösterim: 4307 - none seyhan Gökay'ın önceki fizyoterapisti ayrıldı.Yeni fizyoterapist hayırlısıyla başladı. Sekizinci fizyoterapistimizle Gökay hakkında uzu... Devamı...
none Ve yine Ecrin'lerdeydik none Yanıt: 14 - Gösterim: 3676 - none esra akpınar Bugün hastane çıkısı Ecrin'lerdeydik yine cok ama cok guzel geçti Elif'le Ecrin çok kaynastılar. Hasan Bey de resimlerımizi atab... Devamı...
none Tamara Nas yine hastanede yatıyor none Yanıt: 33 - Gösterim: 7124 - none tamara nas Selam herkese. Salı aksamından beri hastanede yatiyoruz. Tabi ki enfeksiyon. Bir de kansizlik çıktı. Hemoglabini 7'ye düşmüş. Ar... Devamı...
none Hüsnanur ameliyat oldu none Yanıt: 13 - Gösterim: 2721 - none hüsnanur s.a. arkadaşlar kızım Hüsnanur  15 gün önce kalça çıkıklığından ameliyat oldu. Şükür şimdilik durumu iyi ama çok sıkılıyor. idra... Devamı...
none yine hastane yatışı.. none Yanıt: 13 - Gösterim: 2144 - none ramazan talha Ramazan Talhanın 2 gündür keyfi yok çünkü balıkesire gitmişlerdi hastaneye orda üşütmüş öksürük ve boğaz hırıltısı başladı ağlar... Devamı...
none Yine, Yeniden... none Yanıt: 9 - Gösterim: 1254 - none MuratbanK Selam SBT ahalisi.Malumunuz ki Şubat 2014'ten beri siteye tek bir yazı yazmışlığım yok. Aslında siteyi de pek takip ettiğim söyl... Devamı...
none YINE AMA YENI BIR RANDEVU DAHA none Yanıt: 7 - Gösterim: 1488 - none eminee AGLAYIM SU YUKSELSIN BELKI KURTULUR GEMIANNE SECCADEN GELSINBANA DUA ET EMI?BU GUZEL CUMA GUNUNDE HERKESIN HERKESE DUA E... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com