trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Bebeğimin son durumu  (Okunma sayısı 15661 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Bebeğimin son durumu
« Yanıtla #80 : 16 Eylül 2014, 18:53 »
Basınız saolsun Rabbim  sabır versin

الله razı olsun.

• Verimlilik:
      0%

none
Bebeğimin son durumu
« Yanıtla #81 : 21 Eylül 2014, 07:39 »
Uzun zamandır girmiyordum siteye. Şimdi öğrendim çok üzüldüm. Rabbim sabır versin dayanma gücü versin. Cennette meleğin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Bebeğimin son durumu
« Yanıtla #82 : 24 Eylül 2014, 14:30 »
Siteye duzenli giremedigimden konuyu yeni gordum çok üzüldüm başınız sağolsun الله Rahmet eylesin ne diyeceğimi bilemiyorum :( sizlere de sabır diliyorum..
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Verimlilik:
      0%

none
Bebeğimin son durumu
« Yanıtla #83 : 01 Ekim 2014, 12:33 »
Uzun zamandır girmiyordum siteye. Şimdi öğrendim çok üzüldüm. Rabbim sabır versin dayanma gücü versin. Cennette meleğin.
Siteye duzenli giremedigimden konuyu yeni gordum çok üzüldüm başınız sağolsun الله Rahmet eylesin ne diyeceğimi bilemiyorum :( sizlere de sabır diliyorum..

الله razı olsun,sağolun.

• Verimlilik:
      0%

none
Bebeğimin son durumu
« Yanıtla #84 : 01 Ekim 2014, 13:17 »
başınız sağolsun.اللهım sabır versin.sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.melek....

• Verimlilik:
      0%

none
Bebeğimin son durumu
« Yanıtla #85 : 09 Ekim 2014, 16:50 »
başınız sağolsun.اللهım sabır versin.sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin انشاءالله.melek....

الله razı olsun,amin İnşallah.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Bebeğimin son durumu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ali'nin genel durumu none Yanıt: 209 - Gösterim: 49200 - none kosovalı Bu hafta Ali'ye sondalı film çekildi ve nükleer tıp için göğüs hastahanesine gidildi.kalça çıkıklığı için tepecik arş.ye gidildi... Devamı...
none Ceylin'in son durumu none Yanıt: 141 - Gösterim: 31421 - none nilgun ıkı gundur hastanedeyız.ıdrar ve ultrason yapıldı.ıdrar tahlılı sonucunda kotu cıktı.ıkıgunluk ultrason sonucunda mesaneyı bosal... Devamı...
none İrem Naz'ın son durumu none Yanıt: 18 - Gösterim: 7238 - none nilgun detaylı bılgıyı anensı yazacak Devamı...
none Nisa Nur'un son durumu none Yanıt: 33 - Gösterim: 10195 - none ahmet__50 bu gün nisa nur un kontrollleri vardı  BEYİN CERRRAHI 6 ay sonraya gün verdi sant ın durumu iyimiş  ORTAPEDİ ayakkkabıyı bayrama... Devamı...
none Hamza'nın son durumu none Yanıt: 97 - Gösterim: 28549 - none arzu Hamzayı çarşamba günü idral talili için hastaneye göturdum ve kan tahlili yaptırdık kansız cıktı idral yollarındada enfeksiyon ç... Devamı...
none Ali'nin Son Durumu none Yanıt: 214 - Gösterim: 47555 - none kosovalı bayramdan hemen önce yaptırdığımız tit ve kültürde problem yoktu tomoğrafisinede bakan beyin cerrahi artık sıvının problem oluşt... Devamı...
none Kayranur'un Son Durumu none Yanıt: 9 - Gösterim: 3857 - none kayra nur Merhaba arkadaşlar uzun zamandır sizlrle birlikte olamıyoruz.Çok üzülüyorum ama kayrayla ilgilenince mümkün olmuyor. Bu arada ka... Devamı...
none Bebeğimin durumu none Yanıt: 29 - Gösterim: 6825 - none Eyup Ensar Herkese merhaba, bebeğimizi çok şükür kucağımıza aldık. İlk gün kese ameliyatı oldu. Dün de shant takıldı. Daha hastanedeyiz gen... Devamı...
none Bebeğimin Durumu none Yanıt: 9 - Gösterim: 1936 - none seçkin Hayırlı akşamlar benim bebeğim henüz doğmadı doğuma 2 ay kadar kaldı. Bebeğimin ultrason raporunda  şunlar yazıyor. Lumbosakral ... Devamı...
none Bebeğimin ninnisi none Yanıt: 21 - Gösterim: 4801 - none bolubeyi Sitemizde adına bölüm açılmış çocuklar için ebeveynlerinin istekleri üzerine bölümlerindeki konular görüntülenirken adına özel n... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com