trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Şant çalışmıyor  (Okunma sayısı 4497 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Şant çalışmıyor
« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2014, 04:26 »
Rabbim yardımcınız olsun

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Şant çalışmıyor
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2014, 16:57 »
Geçmiş olsun.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Şant çalışmıyor Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Derin'in şant ameliyatı none Yanıt: 53 - Gösterim: 22425 - none Derin Meraba arkadaşlar dünden beri çok korkuyorum gene dün akşam acilde geçirdik.Dünden beri derin çok uyuyordu dikkatimi çekmemişti ... Devamı...
none Tamara Nas'a da şant takılacak none Yanıt: 27 - Gösterim: 9663 - none tamara nas Bugün hastanede kontrollerimiz vardı. Tamara şuan 6 ay 20 günlük ve baş çevreside 47 cm. Doktorumuz artık sona geldiğimizi ve bu... Devamı...
none Şant Ne Zaman Çıkarılır? none Yanıt: 25 - Gösterim: 28381 - none bolubeyi Hidrosefalide şant takıldığında ömür boyu kalacağı kabul edilir. Şantın çıkarılması için endoskopik girişim gibi başka bir seçen... Devamı...
none Şant kayması none Yanıt: 24 - Gösterim: 7989 - none ilknur Bugün doktora gittik flimimiz vardı. Voiding idrarda üreme olduğu için malesef olmadı ben ondan korkarken başka şeyler gelişti t... Devamı...
none Çift şant kullanımı none Yanıt: 18 - Gösterim: 6357 - none ilknur Merhaba bu gün beyin cerrahi ne kontrolümüz vardı. Tomografi çekilmişti onun sonucunda sağ taraf yani şantllı olan taraf herşey ... Devamı...
none Nurefşan şant ameliyatı none Yanıt: 16 - Gösterim: 3355 - none nurefsan herkese merhabalar. ne zamandan beri siteye giremedim. 15 tatil boyunca hastanedeydik. biricik kızım nurefşanımın  şant değişikl... Devamı...
none Şant takılacak none Yanıt: 20 - Gösterim: 5757 - none Enessena Bugün iki olumsuz haber aldık maalesef. Kafası bir miktar daha büyümüş bebeğimizin. İki hafta önce 39 du. Bugün tekrar baktılar ... Devamı...
none Şant Hakkında bilgi none Yanıt: 9 - Gösterim: 2070 - none HiraNur Şant hakkında bilgi almak istiyorum. Nasıldır beyni Nasıl etkiliyor. Pilli mi ne kadar sürede değişir çocuklarda Nasıl rol izler... Devamı...
none TAŞINDI: Şant Hakkında bilgi none Yanıt: 0 - Gösterim: 703 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11509.0 Devamı...
none antibiyotikli şant none Yanıt: 3 - Gösterim: 1958 - none eylül hanife çelik merhabalar 13 günlük kızım var spina bifida ve hidrosefalli doğdu .4 gün önce medical park hastanesinde şant takıldı sanırım ant... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com