trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yine, Yeniden...  (Okunma sayısı 1710 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ruhsuz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Yine, Yeniden...
« : 04 Temmuz 2014, 23:22 »
Selam SBT ahalisi.

Malumunuz ki Şubat 2014'ten beri siteye tek bir yazı yazmışlığım yok. Aslında siteyi de pek takip ettiğim söylenemez. 2-3 yıl önce de yaklaşık 6 aylık bir süre böyle inziva moduna çekilmiş ama geri dönmüştüm.

O zaman söylediğimi tekrar söylüyorum: Ne kadar uzak kalırsam kalayım dönüp dolaşıp gelirim SBT'ye.

Bugün evliliğimizin tam 4'üncü yılı. Eşimle işyerimdeki bir SB'li çocuk ile ilgili konuşurken o sordu hani bir site vardı ne oldu diye. Ordan geldi aklıma da bir yazayım dedim. İyiyiz, bebeğimizle uğraşıyoruz. İyi anlamda uğraşıyoruz. Cadaloz, mahvediyor bizi. Lakin böylesi bir yorgunluğu hiçbir dinlenmeye değişmem.

Bu arada artık daha fazlasını istediğim için İstanbul-Kartal Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ne il içi tayin isteyerek geçtim. 17 Hazirandan beri görev yapmaktayım. Yavaş yavaş öğreniyorum. Çok da zorlanmadım aslında. Sonuçta üniversitede okurken kaldığım yurtta görme, işitme ve bedensel engeli olan samimi arkadaşlarımdan, 1 yıl rehabilitasyon merkezinde, 2 yıl da eğitim uygulama okulu ve iş eğitim merkezinde çalışmış olmamdan dolayı az çok bilgilere sahiptim.

Geçen gün bir SBli çocuk geldi ve ben istedim incelemeyi. SB hakkında bu siteden bildiklerim ve öğrendiklerim doğrultusunda oldukça detaylı bir incelemeye tabii tuttum. Tek sıkıntımız ise bir de hafif düzeyde de olsa zihinsel geriliğin eşlik etmesiydi.

Her neyse lafı fazla uzatmadan yine ve yeniden aranızdayım. İnzivaya çekilsem de SBT'ye geri dönerim. Zaten siz kovsanız da ben yüzsüzlük yapar, yine gelirim.

кαяαηℓιктαкi göякєmℓi ιşιğιηιz:
™ нттρ://ωωω.нα¢квαηк.gєη.тя ©

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Yine, Yeniden...
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2014, 23:28 »
Tekrar hoş geldiniz Murat bey.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Yine, Yeniden...
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2014, 00:34 »
Hoş geldiniz.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
Yine, Yeniden...
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2014, 02:09 »
Hoşgeldiniz Murat Bey.Yeni görev yeriniz hayırlı olsun,evlilik yıldönümünüz kutlu olsun...Dilerim ki yavrunuzla,yavrularınızla uzuuuuuun yıllara erişesiniz.
Bu sitenin de size ihtiyacı var.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      31.11%

none
Yine, Yeniden...
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2014, 03:26 »
Sağolasın @MuratbanK  eksik olma.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%

none
Yine, Yeniden...
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2014, 03:46 »
Hoş geldiniz,yokluğunuz çok belliydi  peeh peeh
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
Yine, Yeniden...
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2014, 05:40 »
Hoş geldiniz

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Yine, Yeniden...
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2014, 15:31 »
Hoş geldiniz

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Yine, Yeniden...
« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2014, 02:31 »
Hoş geldiniz.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Yine, Yeniden...
« Yanıtla #9 : 09 Temmuz 2014, 22:30 »
Hoşgeldiniz

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yine, Yeniden... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yine Ben Geldim! none Yanıt: 3 - Gösterim: 2046 - none yasemin Temel çok hastadır. Derdini yakın arkadaşı Dursun'a açar:"Çok kötüyüm Dursun. Kime gittiysem çare olmadı.""Ya Temel, benim bi do... Devamı...
none Yeniden Doğmuş none Yanıt: 6 - Gösterim: 2447 - none yasemin     Kadının biri, 46 yaşındayken kalp krızi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor. Ameliyat masasındayken, ölüme yakın, birden bir... Devamı...
none Yeniden klepsiella bakterisi none Yanıt: 18 - Gösterim: 5393 - none Zeynep Yüsra Daha hastaneden çıkalı 1 ay bile olmadı günlük antibiyotik (largopen) veriyorum, tak yaparken de temizligine  çok dikkat etmeme ... Devamı...
none Fizyoterapistimiz yine değişti. none Yanıt: 13 - Gösterim: 5384 - none seyhan Gökay'ın önceki fizyoterapisti ayrıldı.Yeni fizyoterapist hayırlısıyla başladı. Sekizinci fizyoterapistimizle Gökay hakkında uzu... Devamı...
none Ve yine Ecrin'lerdeydik none Yanıt: 14 - Gösterim: 4633 - none esra akpınar Bugün hastane çıkısı Ecrin'lerdeydik yine cok ama cok guzel geçti Elif'le Ecrin çok kaynastılar. Hasan Bey de resimlerımizi atab... Devamı...
none Yeniden merhaba none Yanıt: 13 - Gösterim: 5121 - none ali kerem Herkese yeniden merhaba 6 aylık uzun bir ayrılıktan sonra yine aranızdayım askerliğimi bitirip tekrar sivile dönmek,  tekrar rah... Devamı...
none yine hastane yatışı.. none Yanıt: 13 - Gösterim: 3176 - none ramazan talha Ramazan Talhanın 2 gündür keyfi yok çünkü balıkesire gitmişlerdi hastaneye orda üşütmüş öksürük ve boğaz hırıltısı başladı ağlar... Devamı...
none Hüsnanur yine ameliyatta none Yanıt: 14 - Gösterim: 3016 - none hüsnanur Selam arkadaşlar uzun zaman oldu ama ancak zaman ayıra bildim. Kızım gözlerinden ameliyat olacak şaşılık var dualarınızı eksik e... Devamı...
none Bayram gelmis neyime ben yine hastanede olcam none Yanıt: 10 - Gösterim: 2778 - none eminee ates dustugu yeri yakiyor ikigun sonra bayram ve ben ucgun sonra yine hastaneye giris yapcam yaaaa canim cook aciyor bu yil rama... Devamı...
none yeniden merhaba none Yanıt: 9 - Gösterim: 2805 - none dayk41 Uzun bir suredir uzak kalmisiz. Yeniden merhaba. Artik cocuklarimiz buyumusler cogu okullu olmus. Bizde bir sene gec de olsa oku... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com