trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: 2014 haziran ayı cdn ödemesi  (Okunma sayısı 4887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
2014 haziran ayı cdn ödemesi
« : 10 Temmuz 2014, 19:15 »
cloud
Sitemizin Vital Teknoloji Telekomünikasyon Bilgisayar Hizmetleri Şirketine olan 2014 haziran ayı Content Delivery Network (CDN) borcu 20.04 TL olup, tarafımca ödemesi yapılmıştır. Duyurulur.

Daha önceki cdn ödemelerimiz hakkında linkler:
1. 2013 -2014 yılları 7 aylık cdn ödemesi 82.77 TL
2. 2014 mart nisan cdn ödemesi 39.50 TL
3. 2014 haziran cdn ödemesi 20.14 TL
4. 2014 temmuz ayı cdn ödemesi
5. 2014 ağustos ayı cdn ödemesi

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: 2014 haziran ayı cdn ödemesi
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2014, 21:02 »
الله razı olsun Hocam.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2014, 15:33 »
Hasan bey anladığım kadarıyla her ay düzenli ödeme yapılması gerekiyor.  Bence bu konuyla ilgili katılmak isteyen arkadaşlardan para toplayıp sizin hesabınızda para biriktirip her ay ödemesi yapılsa daha iyi olur. her ay para için duyuru yapmaktan daha iyidir diye düşünüyorum.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2014, 16:48 »
Olabilir Nurgül Hanım. Katılmak isteyen arkadaşlar kendi arasında organize olup alternatif çözümler üretebilirler. Ben içinde para mevzuu olan konularda öne çıkmak istemiyorum. Her ay 20 lira gibi bir meblağ için de yardımcı olmak isteyen arkadaşlar var mı diye de konu açmaya tenezül etmiyorum. Ancak bazı aylar cdn faturası çıkmıyor birkaç aylık birden çıkıyor. O zaman hepsini birden karşılamak beni üzdüğü için duyuru yapıyordum. Yoksa ayda 20 20 ödeyebiliyorum.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2014, 17:43 »
Hasan bey bu site bu para ödenmeden devam etmiyorsa bence sitenin devamını isteyen herkesin seve seve bu işe katılmak isteyeceğini düşünüyorum tabi bu benim fikrim. Benim görüşüme katılan arkadaş olursa beraber bir yol izlenebilir.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2014, 19:46 »
Gönüllü arkadaşlar olur ise bir kereden size 2 ayın ücretini yollar ve kadınların (gün) işlemi gibi devam eder 2  ayda bir direk konu hiç dile getirilmeden para yolanır  kişi sayısına göre liste yapılır. atıyorum ağostos ve eylül  Muhammed süzen e ait ekim kasım  bu kişiye gibi  yada 1 aylık kendi fkrim bu şeklide kolayda olur..
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      55.56%

none
« Yanıtla #6 : 15 Temmuz 2014, 16:01 »
Siteye katılım çok az ve bu konuya ilgide çok az maalesef.Aktif olan kişi sayısı 2 elin parmaklarını bulmuyor.Yapılan onca çalışmanın ardından ilgisizlik duyarsızlıkla karşılaşmak beni çok üzüyor. aşxxxağı aşxxxağı
Şu 7 kişi konuya dahil olsada görsek:

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 15 Temmuz 2014, 16:14 »
ödeme konusunda ne tür bir yol izlenecekse beni de dahil edin lütfen

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 15 Temmuz 2014, 16:17 »
Arkadaşlar konuyla ilgili kimseyi zorunlu tutamayız canı gönülden kimler katılmak istiyorsa ben katılmak isterim demesi yeterli bakalım ne kadar katılım olacak ben kendimden başlıyorum ben varım.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 15 Temmuz 2014, 16:42 »
bende varim,  mxxxutlu

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

2014 haziran ayı cdn ödemesi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yaşlılık Ve Özürlü Maaşı Ödemesi none Yanıt: 2 - Gösterim: 2462 - none nida Adıyaman’da, 3 ayda bir alınan 65 yaş üstü yaşlılık maaşını almaya gelen yaşlılar ve özürlüler, yeni uygulamadan haberdar olmadı... Devamı...
none Tamaranas Resimleri - Haziran 2012 none Yanıt: 17 - Gösterim: 6520 - none tamara nas Resimlerin hepsini görmek için yandaki resime tıklayınız. Details Devamı...
none Ali Kerem Resimleri - Haziran 2012 none Yanıt: 8 - Gösterim: 3852 - none ali kerem Ali Kerem'in yeni resimleri. Diğer resimleri de görmek için yandaki küçük resime tıklayınız.Details Devamı...
none Ömer'in son durumu - Haziran 2012 none Yanıt: 11 - Gösterim: 4085 - none Ö. Faruk Arkadaşlar merhaba. Ömer'in son videosunu ekledim, son durumu iyi, bugüne kadar dualarını eksik etmeyen tüm SBT ailesine minnet ... Devamı...
none 2013 2. Dönem (Haziran) Ödenecek 2022 Maaşları none Yanıt: 3 - Gösterim: 2351 - none YILDIRIM 2013 Haziran dönemi 2022 maaşları %5 ek ödemeler dahil aşağıdaki gibidir:65 yaş ve üzeri yaşlılık aylığı: 125,60 TL (üç aylık 37... Devamı...
none Mevlid kandili 2014 none Yanıt: 14 - Gösterim: 4114 - none muhammed "12 Ocak pazarı pazartesiye bağlayan gece, Resûl-i Ekrem Efendimiz'in (SAV) dünyamızı teşriflerinin 1443'ncü sene-i devriyesini ... Devamı...
none Sitemizin CDN Ödemesi none Yanıt: 15 - Gösterim: 4712 - none bolubeyi Sitemizin Vital Teknoloji Telekomünikasyon Bilgisayar Hizmetleri Şirketine olan birikmiş 7 aylık Content Delivery Network (CDN Devamı...
none 2014 yılı mart - nisan ayları cdn ödemesi none Yanıt: 3 - Gösterim: 1381 - none bolubeyi Sitemizin Vital Teknoloji Telekomünikasyon Bilgisayar Hizmetleri Şirketine olan birikmiş 2 aylık Content Delivery Network (CDN Devamı...
none 2014 yılı mayıs ayı cdn ödemesi none Yanıt: 0 - Gösterim: 680 - none bolubeyi Sitemizin Vital Teknoloji Telekomünikasyon Bilgisayar Hizmetleri Şirketine olan 2014 mayıs ayı Content Delivery Network (CDN)[ Devamı...
none Eyüp Ensar'ın kontrolü - Haziran 2014 none Yanıt: 6 - Gösterim: 2056 - none Eyup Ensar Geçtiğimiz perşembe  günü, Eyüp Ensar'ın kontrolü vardı. Yoğunluktan fırsat bulup yazamadım bir türlü. Çok şükür herşey yolunda.... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com