trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Feyza'nin ninnisi

none Gönderen Konu: spina bifida için mayo  (Okunma sayısı 7870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
spina bifida için mayo
« : 01 Ağustos 2014, 01:00 »
Merkeze merhaba baya bir uzun zaman oldu siteye girmeyelli vefaslzlığımdan değil burayı unutmuş değilim yoğun ve hoş olmayan zamanlar geçirdim tabi ki arada bir siteye bir göz gezdirdim ama çok fazla değil bir de giriş yapmadan hep baktım umarım herşey yolunda ve iyidir arkadaslar ben bur kaç haftaya kadar tatile çıkcam ve kızıma su geçirmeyen mayo veya ona benzer birsey arıyorum varsa nerden bulabilirim bilgisi olan varsa bana bilgi verebilir mi

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: (spina bifida için mayo
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2014, 01:57 »
Merhaba herşey yolunda hamd olsun :)
Neden su geçirmeyen mayo ?
Biz deniz e girdiğinde mayo gibi bez ler var deniz havuz için onu kullaniyoruz haggis in ısrail mali olduğu için çok taraftar olmasamda çok kullanışlı ve güzel...
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
spina bifida için mayo
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2014, 07:19 »
Ayaklarını havuzdan sonra mutlaka kontröl edin. Yara veya (ufak bir çizik varsa), yara veya çizik iyileşene kadar havuza veya denize sokmayın.Bakteriler açık yaraya yerleşip oraya enfeksiyon yapar. Bu benim başıma geldi. Uzun süre havuzda kaldığım için,ayağımı havuzun tabanına sürtmekten yara olmuştu. Havuzun suyunda da bakteri olunca,haliyle küçük ayak parmağım enfeksiyon kapmıştı. O tatil çok kötü geçmişti.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
spina bifida için mayo
« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2014, 05:29 »
Su geçirmeyen mayo ancak tanıdık mağazalarda bulabilirsiniz ben normal mayo kullanıyorum sürekli yüzdüğüm için hemen kuruyanlardan da alabilirsiniz bir de denize girerken ayaklarına çorap giydirin his olmadığı için aniden kum taş denk gelip yara açılmasını bir nebze önler güneşleneceği zaman çıkartırsınız.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
spina bifida için mayo
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2014, 08:25 »
İlginiz için teşekkür ederim

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

spina bifida için mayo Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Bugün spina bifida ile mücadele için ne yaptınız? none Yanıt: 7 - Gösterim: 4420 - none bolubeyi Evet arkadaşlar, bugün spina bifida ile mücadele için ne yaptınız? Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 27367 - none hazalım TedaviSpina bifidalı kişiler hasta değildirler. Ama vücudun bazı organlarında sorunları olabilir. En çok sinir sistemi (beyin ve... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 8131 - none gülüm çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim benim sorunum yiyenim ile ilgili  problemini yazayım bilgi verirseniz çok s... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2888 - none burak5445 hocam ilk sorum şu olucak ben 1994 te spina bifida lı dogdum belimdeki çıkntı düzelirmi normale gelebilme ihtimali warmı. 2. sor... Devamı...
none Spina bifida için anne karnında yeni bir umut none Yanıt: 4 - Gösterim: 3836 - none Burak Eren         Omurilikte meydana gelen gelişim bozukluğunun, cenine yapılacak müdahaleyle doğumdan aylar önce düzeltilebileceği bildir... Devamı...
none Spina Bifida? none Yanıt: 1 - Gösterim: 5413 - none Erdinc Spina bifidaDie Spina bifida bedeutet einen fehlenden Verschluss des Wirbelbogens überunterschiedlich viele Wirbelkörper. Ursach... Devamı...
none Spina bifidalı olduğu için alınan bebek none Yanıt: 26 - Gösterim: 16502 - none Eyup Ensar Bende bir can'dım anne! Merhaba arkadaşlar .Bu resimleri bana yiğenim yolladı onada öğretmeni vermiş. Bakarken içiniz acıyacak[c... Devamı...
none Spina bıfıda menıngyomselli kızım için yardım none Yanıt: 11 - Gösterim: 5227 - none BLACK Öncelikle herkese merhabalar.الله c.c. herkese acil şifa versın. Benim sorum. 2010 yılında doğan 3,5 yasında kızım spina bifidal... Devamı...
none Spina Bifida ameliyatı için istanbuldan doktor tavsiyesi? none Yanıt: 2 - Gösterim: 2281 - none malkaralı Merhaba, İstanbul dışında yaşayan bir yakınım  spina bifida  hastası kızlarının İstanbul'da bir üniversite hastanesinde ameliyat... Devamı...
none Gos ve spina bifida ameliyatı için görüşlerinize ihtiyacımız var none Yanıt: 12 - Gösterim: 3526 - none Simaysimce Merhabalar, kızımız bugün 6 haftalık oldu. Doğumu ve tüm kontrolleri .(2 li test, afp 3 lü test ataşehir memorialda yapıldı. Ve ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com