trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Çocukluk çağı idrar yolu enfeksiyonları  (Okunma sayısı 2144 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Çocukluk çağı idrar yolu enfeksiyonları
« : 24 Mayıs 2008, 16:27 »
İzlemek için tıklayınız.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

You make me more knowledgeable. I like all of you very much

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

Thank you
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Çocukluk çağı idrar yolu enfeksiyonları Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 13 - Gösterim: 7274 - none hatice kubra  idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle hastanede yatiyoruz.biz tak yapmiyorduk ve.7 aydirda hic urolojik muayene yaptirmamistik atesl... Devamı...
none Damar yolu none Yanıt: 9 - Gösterim: 109087 - none ayşe özcan Hepimiz hastanelerde damar yolu açılarken çekilen sıkıntıyı biliyoruz. Genellikle bebek ve çocuklar da çok zor bulunur. Biraz ön... Devamı...
none idrar yolu enfeksiyon none Yanıt: 3 - Gösterim: 771 - none recepemir recepemir sık sık enfeksiyon geçiriyordu kızılcık hoşafı iyi geldiğini duydum  ama içmedi bende günde 1ufak kutu karışık meyve s... Devamı...
none iDRAR Sıkıntıları none Yanıt: 2 - Gösterim: 822 - none meteor Merhaba ben mesane büyültme ameliyatı oldum. Sondayı rahat yapamadığımdan dolayı sistiskopiyle bakıldı mesanemin 2 cm yukarda ol... Devamı...
none omurilik açıklığının aşağıda olması idrar ve dışkıyı etkilermi none Yanıt: 17 - Gösterim: 2359 - none eylül hanife çelik merhabalar daha 13 günlük kızım var doktorumuz belindeki açıklığın aşağıda ve küçük olması nedeniyle idrar ve dışkı konusunda pe... Devamı...
none spinabfidada idrar ve dışkı kontrolsüzlüğü none Yanıt: 8 - Gösterim: 543 - none muratgurbuz benim sorum henüz ürolojik anlamda kök hücre vs bir tedavi uygulanmıyor idrar ve dışkı kontrolünde fakat etkili ilaçlarla bu sor... Devamı...
none Rezidu idrar none Yanıt: 3 - Gösterim: 262 - none eylül hanife çelik Urodinami yapildi rezidu idrarda 10-28 ml  yazior  ve aralikli yogun fiskirtma mevcuttur diyor sizce tak gereklimi bu durumda da... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com