trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: ayakta durma sehpası  (Okunma sayısı 942 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
ayakta durma sehpası
« : 16 Ağustos 2014, 05:45 »
herkese iyi akşamlar arkadaşlar.meleğim nurefşanım için bu aralar ayakta durma sehpası yaptırmaya çalışıyorum.tanıdığım bi marangoz vardı yapmakta zorlanıyor.bu aralar bizimde tayin dönemimiz.acaba arkadaşlar arasında kullanmayan var mı?yoksa artık başka bi çare düşünücem:(

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
ayakta durma sehpası
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2014, 19:48 »
Şimdi anne ve babalar o cihazdan yaptırıp yaptırmadıklarını yazaacaklardır.Her çocuğun durumu farklıdır. Durumu farklı olunca her çocuğun ihtiyaç duyduğu yürümeye yardımcı cihazlar farklıdır. Kullanıp kullanmamaya doktor ya da fizyoterapist karar verir.Yani demek istiyorum ki çocuğunuza o cihaz doktor veya fizyoterapiust tarafından önerildiyse mutlaka yaptırın.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: ayakta durma sehpası
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2014, 22:44 »
Emine hanım geçen muhammed in konusunda size resim yollamıştim.
Selvinaz kara'nin ki o zaman 500 tl idi ve 10 yaşına hatta gelişime göre 12 yasa kadar uygun ayarlana bilen bi sehpa onu tavsiye ederim hatta diğer şehirlerde fiyatı yüksek idi eğer karar verirseniz medikal ile görüşürüm size yollaya bilirler sizde medikal in hesabına para yi yatirirsiniz...
Ayrı ça ayakta durma çok gerekli bi cihaz çünkü cocuklarimizda ayak şekil bozuklugu bilek te dönme yamulma vs oluyor günde iki defa sehpa da durdubugunuz zaman çok çok iyi geliyor (germe ,ağırlık ,gelişme ,vs )
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

ayakta durma sehpası Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ayakta Tutma none Yanıt: 0 - Gösterim: 1124 - none seyhan Asiye Hanım,Gökay'ı,elimizle dizlerinden destek vererek ayakta tutmanın sakıncası var mı?Teşekkürler. Devamı...
none Ömer'in ayakta durma sehpası none Yanıt: 30 - Gösterim: 14666 - none Ö. Faruk Merhabalar, Ömer'e ayakta durma sehpasını aldık. Günde şimdilik 1 saat kadar ayakta tutuyoruz. Her gün biraz daha fazla sürelerl... Devamı...
none Ayakta durma sehpası none Yanıt: 9 - Gösterim: 5443 - none muhammed Sizinle paylaşmak istedim. Biz Muhammed'e ayakta durma sehpasını marangoz da yaptırdık. Bize maliyeti 100tl, oldu. Medikalcilerd... Devamı...
none Ayakta durma sehpasına ekonomik çözümler. none Yanıt: 3 - Gösterim: 2649 - none Burak Eren Arkadaşlar biliyorsunuz ayakta durma sehpasının ücreti SGK tarafından karşılanmıyor. Bu durumu gören medikalcimiz Sinan Bey, uzu... Devamı...
none Ayakta pencelesme none Yanıt: 6 - Gösterim: 1199 - none tahanergiz Merhaba arkadaşlar oğlum 16 yaşında yürüye biliyor yalnız ayaklarında şekil bozuklukları  başladı ortopedi dok  birisi ameliyat ... Devamı...
none Ayakta durma sehpası isteyenler için none Yanıt: 3 - Gösterim: 869 - none anadolu79 Oğlum için almış olduğum Ayakta durma sehpası isteyenler olursa bu mesaja cevaben mesaj gönderebilir.Çok fazla aşınmamış ve kull... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com