trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Burak EREN'in Ninnisi

none Gönderen Konu: 2014 Karadeniz Buluşması  (Okunma sayısı 3850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      48.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
2014 Karadeniz Buluşması
« : 25 Ağustos 2014, 05:17 »
resimRamazan Bayramı ile başlayan yıllık izin tatilimiz bizim için unutulmaz anlar ve çok güzel hatıralar ile dolu olarak geçti. Memleketimiz olan Giresun'un Alucra ilçesine eniştemin vefatı nedeniyle erken gittik. Kendisine rahmet diliyorum. Şiran pazarında Emine Uran arkadaşımızın babası Mustafa Uran beyle karşılaşmamız çok hoş bir sürpriz oldu.

Trabzon'da kız kardeşimi ziyaret ederek,Hasan bey ve Osman beyler ile görüşme fırsatımız oldu.Giresun'da Elif ve ailesi bizi misafir ettiler sağolsunlar.Birlikte Ordu'yu gezdik,Boztepe'ye çıktık,çay içtik.Nurefşan ve ailesiyle akşam yemeği yedik.Alucra'ya dönüşte yine İstanbul'dan arkadaşımız can dostumuz Nisanur'un babası Cemal bey bizi kahvaltıya davet ettiler, Tirebolu'da onlarla birkaç güzel saat geçirdik,beraber fındık topladık ve yarım çuval fındığımız oldu.
     İstanbul'a dönüş yolunda her zaman yanından geçip gittiğimiz Amasya'ya uğradık.Irmak boyu evleri manzarasıyla yemek yiyerek,tarihi 2.Bayezid camiinde namaz kıldık. Namaz esnasında aklımdan: Amasya'dan SB li kimseyi tanımadığımız düşüncesi geçti.Sanki başka şey dilesem kabul olacakmış gibi Burak Eren'i camide gören Murat Özen bey 7 yaşındaki oğlununda sb li olduğunu söyleyerek tanışmak istedi,kendisiyle kısada olsa sohbet ettik.Son olarak yine Giresunlu hemşehrimiz Salih bey ve kızları Meryem Sare ile Adapazarı'nda yakından görüşmek ve tanışmak nasib oldu. Aileler ve çocuklar muhteşem,her şey çok güzeldi. Çok güzel sohbetlerimiz oldu, anılarımız oldu. Tarihi ve turistik mekanları ziyaret ederken, türbelerde de çocuklarımız için dua ettik.
     4 hafta süren çok güzel bir tatilimiz oldu.İsmi anılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz,الله razı olsun,dostluğumuz daim olsun.

Gezimize ait tüm fotoğrafları görmek için buraya tıklayınız.

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      4.44%

none
2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2014, 15:04 »
الله muhabbetinizi artırsın Mehmet Bey. Her şey için teşekkür ederiz. İlki varsınız.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      48.89%

none
2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2014, 15:09 »
Bende çok teşekkür ederim Hasan bey,sizinle de güzel vakit geçirdik,kahvemiz,kahvaltımız herşey güzeldi.Etibe abla da sağolsun çok ilgilendi.Tercihler içinde çok yardımınız oldu,siz olmasaydınız zorlanırdık.Gamze'yi de tekrar tebrik ederim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2014, 15:15 »
enişteniz için başınız sağolsun الله ona rahmet etsin.

güzel gezmişsiniz maşallah الله muhabbetinizi arttırsın 1 ay oldukça iyi bi süre manevi yönden paha biçilemez bu bir gerçek ama maddi açıdan baya bi külfet. fakat gezdiğiniz yerlere gördüğünüz insanlara bakıyorum da gerçekten değer :)
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      48.89%

none
2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2014, 15:40 »
enişteniz için başınız sağolsun الله ona rahmet etsin.

güzel gezmişsiniz maşallah الله muhabbetinizi arttırsın 1 ay oldukça iyi bi süre manevi yönden paha biçilemez bu bir gerçek ama maddi açıdan baya bi külfet. fakat gezdiğiniz yerlere gördüğünüz insanlara bakıyorum da gerçekten değer :)
Karadeniz'de sadece 4 gün kaldık,2 günü zaten Trabzon'da kızkardeşimde geçti,hızlı bir tur oldu bizim için.Geri kalan sürenin tamamı köyümüzde geçti,ben arada 1 hafta İstanbul'a gelip çalıştım.Maaş İstanbul'da da zaten harcanıyor,tatilde biraz üstü oluyor hepsi bu.Kaldı ki ben böyle durumlarda parayı önemsemem,elimden gelenin en iyisini yaparım,tanıştığımız aileler bunu bilirler.Böyle güzel dostluklar,o insanların,çocukların gülen yüzünün de maddi bir karşılığı yok tabiiki.Kafa dinlemeyi özlemişiz.Havalarda güzel geçti,çok güzel oldu hamdolsun.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: 2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2014, 15:53 »
Mekanı cennet olsun...
Gerçekten maneviyati büyük bir tatil olmuş bu kadar aile ile buluşmak dost bağlarını yesertmek kolay değil dost'luklariniz daim muhabbetiniz bol olsun...
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2014, 16:03 »
bende öyle dedim zaten harcanana değer gezilip görülenler. ben o açıdan demedim zaten bir ay gezdiniz sandım olana acımazsınız olmadımı ne yapacaksınız değil mi :) الله sizin harcadığınızı bereketlendirir emin olun bir giden 5 gelir. الله tekrarını göstersin
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      48.89%

none
2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2014, 16:35 »
Amin sağolun.
Bunun içinde,
Ziyaretleşmek var,misafir olmak,misafir ağırlamak,dua etmek,dua almak,hasta ziyareti yapmak,hediyeleşmek var.الله veriyor hamdolsun,bereketleniyor ortalık.Hep dua ederim:الله bu sofraların başında toplandığımız gibi yarın cennet sofralarında da toplanmayı nasib etsin,bizlere ikram ettiğiniz gibi الله sizlere cennet nimetleriyle ikram etsin amin.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #8 : 26 Ağustos 2014, 08:20 »
Muhabbetleriniz daim olsun.Trabzon görmek istediği şehirlerin ilk sıralarında yer alıyor.İnşallah birgün bizede nasip olur.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
2014 Karadeniz Buluşması
« Yanıtla #9 : 26 Ağustos 2014, 23:21 »
dostluklariniz daim olsun insaallah

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

2014 Karadeniz Buluşması Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Mini karadeniz gezisi none Yanıt: 53 - Gösterim: 25664 - none bolubeyi Bugün mini bir karadeniz gezisi yapacağız ailece. Arhavi'ye kadar gidecez geze geze. Yol üstü Kader'lere ve Yağız'lara da uğrarı... Devamı...
none Karadeniz Teknik Ünversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi none Yanıt: 8 - Gösterim: 25739 - none ozlem Hasta Başvuru İşlemleri       ÇAliŞAN MEMURLARa) Herhangi bir devlet hastanesinden sevk evrakı ile sevk edilmeleri halinde geleb... Devamı...
none Berra & Gamze Buluşması none Yanıt: 32 - Gösterim: 17365 - none bolubeyi Berra ve ailesi dün geceden beri bize misafirlerdi. Yaklaşık 24 saatlik bir zamanı beraber geçirme imkanı bulduk. Bir Uzungöl[ Devamı...
none Ankara Buluşması için Toplantı none Yanıt: 17 - Gösterim: 6941 - none nida Ankara Buluşması için Akşam Herkesi Sohbet Odasına Bekliyoruz.Bugün Selma Hanımla görüştük  sağolsun araştırmış ve bir kaç alter... Devamı...
none Ecrin @ Zuhal & Nurgül & Burak Eren & bolubeyi buluşması none Yanıt: 11 - Gösterim: 14064 - none bolubeyi Ankara toplantımız sonrası Ecrin Bebeklerde misafir olduk. Bizleri misafir ettikleri için Mustafa Selçuk Bey'e ve eşi Züleyha Ha... Devamı...
none Berra & Ali buluşması none Yanıt: 16 - Gösterim: 11187 - none nida Berra & Ali buluşması resimleri - Manisa Turgutlu. Resimlerin hepsini görmek için yandaki resime tıklayınız. [ Devamı...
none Doğum Günü - 2014 none Yanıt: 18 - Gösterim: 4378 - none etibe Hayatım dogum günün kutlu olsun nice senelere انشاءالله sağlıklı. Seni seviyoruz. Devamı...
none 2014 haziran ayı cdn ödemesi none Yanıt: 21 - Gösterim: 4846 - none bolubeyi Sitemizin Vital Teknoloji Telekomünikasyon Bilgisayar Hizmetleri Şirketine olan 2014 haziran ayı Content Delivery Network (CDN Devamı...
none Kadir gecesi - 2014 none Yanıt: 8 - Gösterim: 2156 - none bolubeyi Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce الله kendisine dua edenleri geri çevirmez. Belki de kim bilir bu gece ne güze... Devamı...
none Nazli hilal, Muhammed, Eyüp ensar buluşması :) none Yanıt: 9 - Gösterim: 2994 - none muhammed Canım arkadaşım Ebrum la buluştuk sağolsun evinde ağırladı bizi Eyüp Ensar ın annesi sevda hanımda sürpriz katılımıyla çok güzel... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com