trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Tuğba'nın Ninnisi

none Gönderen Konu: Tuğbanın Göz Kontrolü  (Okunma sayısı 3170 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Tuğbanın Göz Kontrolü
« Yanıtla #10 : 10 Eylül 2014, 17:49 »
bacım alinin skolyozu için birine gittik hemen ameliyat dedi başka biri skolyoz yok dedi
bir başkası önemi yok dedi bir diğeri zaten his yok ne gerek var dedi allak bullak olduk her gittiğimiz doktor farklı bişey dedi ve biz ilk başladığımızdan dan daha beter olduk. sonuç olarak eşimle oturup şuna karar verdik biz en çok hangi doktora güvenmeliyiz hangisi bizim aklımızda bi soru işareti bırakmaz bunun dr. yada prof olması gerekmez biz hangine inanmalıyız die düşündük sonra bildiğimiz herşeyi unutup nurullah hocaya gittik durumu izah ettik aliyi iyice tetkik ettikten sonra bize dediki ben kendi oğlumu bu ameliyata sokmazdım bünyesi çok zayıf dayanamaz ama ileride sıkıntı olursa 15-16 yaşında oturur bu konuyu tekrar düşünürüz . bilmem yardımcı olabildim mi
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
Tuğbanın Göz Kontrolü
« Yanıtla #11 : 10 Eylül 2014, 21:06 »
bacım alinin skolyozu için birine gittik hemen ameliyat dedi başka biri skolyoz yok dedi
bir başkası önemi yok dedi bir diğeri zaten his yok ne gerek var dedi allak bullak olduk her gittiğimiz doktor farklı bişey dedi ve biz ilk başladığımızdan dan daha beter olduk. sonuç olarak eşimle oturup şuna karar verdik biz en çok hangi doktora güvenmeliyiz hangisi bizim aklımızda bi soru işareti bırakmaz bunun dr. yada prof olması gerekmez biz hangine inanmalıyız die düşündük sonra bildiğimiz herşeyi unutup nurullah hocaya gittik durumu izah ettik aliyi iyice tetkik ettikten sonra bize dediki ben kendi oğlumu bu ameliyata sokmazdım bünyesi çok zayıf dayanamaz ama ileride sıkıntı olursa 15-16 yaşında oturur bu konuyu tekrar düşünürüz . bilmem yardımcı olabildim mi
cok sagolun beyincerhi olsa doktoruna guvenirim bunda ayri dra girdik sasilik oldugu icin bilmiyorum dr basit bisey dedi sana yapsak uyutmadan yapariz o bebek oldugu icin uyutucaz dedi narkoz canimi sıkıyor hayirlisi olsun

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Tuğbanın Göz Kontrolü
« Yanıtla #12 : 11 Eylül 2014, 01:44 »
Hangi dr a güveneceğimizi! Bir kaç dr a görülünce karar veririz yani yine benim dediğim oluyor bir kaç dr görünüp hangisi daha mantikli daha iyi diye kafamızda toparlamaliyız.
Muhammed in kalça cikigi için bir çok dr a gittik ama marmara serdar hoca nin sözüne inandık orda karar kıldık ve ameliyat i yapmamaya karar verdik.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Tuğbanın Göz Kontrolü
« Yanıtla #13 : 14 Eylül 2014, 19:00 »
Gecmis olsun

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
Tuğbanın Göz Kontrolü
« Yanıtla #14 : 17 Eylül 2014, 05:50 »
Dr Tuğba için igne tedavisinden vazgeçti ameliyat gunu verdi ekim 2si hayırlı olsun inşallah

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #15 : 17 Eylül 2014, 08:36 »
Hakkınızda hayirlisi olur inşallah.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      51.11%

none
Tuğbanın Göz Kontrolü
« Yanıtla #16 : 17 Eylül 2014, 16:22 »
Hayırlısı olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
Tuğbanın Göz Kontrolü
« Yanıtla #17 : 18 Eylül 2014, 19:03 »
  cok  sagolun  insallah

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #18 : 02 Ekim 2014, 17:26 »
Tuğba bu sabah göz ameliyati oldu...
Rabbim acil şifalar versin.
Annesi şunu soruyor göz ameliyati olan larda kan gelmesi normal mi tuğba nin gözünden kan geliyormuş ?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      40%

none
Tuğbanın Göz Kontrolü
« Yanıtla #19 : 02 Ekim 2014, 18:56 »
Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tuğbanın Göz Kontrolü Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Hamza'nın kontrolü none Yanıt: 60 - Gösterim: 15838 - none arzu Hamza yarın Ankaraya beyin cerrahısindeki konturolune gidecek . inşallah iyi haberlerle döneriz Devamı...
none Tamara'nın hidrosefali kontrolü none Yanıt: 21 - Gösterim: 8585 - none tamara nas Dün 7 hafta aradan sonra yine hastanedeydik. Şant takılması için yattığımızdan beri daha yeni gidebildik kontrole. O zamandan be... Devamı...
none Berat'ın kontrolü none Yanıt: 5 - Gösterim: 2033 - none ayhan Herkese merhaba dün yine Kayseri'ye gittik sinagis aşısını yaptırdık. Hemşireler yine hayrete düştüler siz bu çoçuğa ne yapıyosu... Devamı...
none Pediatrik Üroloji Kontrolü none Yanıt: 3 - Gösterim: 1891 - none orhan_orh Merhaba.Bugün saat 10:30 da pediatrik üroloji kontrolüne gittik. Prof. Abdurrahman ÖNEN'in özel muayenehanesindeydik. Özel yeri ... Devamı...
none Beyin Cerrahi Kontrolü none Yanıt: 5 - Gösterim: 1876 - none diren Arkadaşlar Diren bu gün Yeşilyurt'ta Atatürk Araştırma Hastanesinde Nurullah Hocaya muayene oldu istediği filmleri çekilip tekra... Devamı...
none Elif'in hidrosefali kontrolü none Yanıt: 7 - Gösterim: 3693 - none erkankıvrak Yoğunluktan ve zamansızlıktan pek giremiyorum. Kızımız Elif'in hidrosafili kontrolleri temiz çıktı hidrosafili gelişmeden yola d... Devamı...
none Elektronik Mesane Kontrolü none Yanıt: 12 - Gösterim: 4839 - none bolubeyi Bu akşam yabancı sağlık sitelerinde mesane problemleri ile ilgili konuları incelerken enteresan bir bilgi ile karşılaştım. Anlad... Devamı...
none Eyüp Ensar'ın kontrolü none Yanıt: 30 - Gösterim: 6920 - none Eyup Ensar Dün Eyüp'ün kontrolü için Üniversitedeydik. Bütün kontrolleri yapıldı çok şükür her şey yolunda. Sağ ayağını yan bastığı için or... Devamı...
none Samsun kontrolü none Yanıt: 18 - Gösterim: 3772 - none esra akpınar Selam arkadaşlar dün Elif'in kontrolleri için Samsuna gittik. Böbrek ultrasonu ve sintigrafi çekildi sonuçlar henüz belli değil.... Devamı...
none Ömer'in ortopedi kontrolü none Yanıt: 37 - Gösterim: 8141 - none Ö. Faruk Merhaba arkadaşlar, bugün Ömer'i Baltalimanı kemik hast. götürdük. Doktor pafo ve bel kemerli twister yazdı şimdi medikalci araş... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com