trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: mehemede sonda sart oldu  (Okunma sayısı 4857 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #20 : 03 Şubat 2017, 21:10 »
selam olsun her kese. biz nihayetki rapor isini hall ede bildik. bu gun ala bildik raporu. aylardir bizi ugrastiran dr sonunda veremem dedi. baska dr (الله ondan razi olsun) ben yazarim dedi. ama azerbeycanda bildiginiz kadariyla boyle alternatif yok dedi hastalar icin. yani devlet sonda ihtiyacini odemiyor. ( sondani tanimiyor desem) 
simdi rapor  elimizde . bundan sonrasini napacagim bilmiyorm/ tum hastalara allahtan sifa dilerim... isleriniz rast gelsin..

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #21 : 08 Şubat 2017, 09:03 »
Sağlık bakanlığınıza ve diğer ilgili yerlere durumunuzu bildirmelisiniz.Sonda sürekli kullanılan pahalı bir malzeme.Devlet desteği olmadan altından kalkmak zor.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #22 : 09 Şubat 2017, 10:57 »
İnşallah bir kolayı bulunur ilahecim.Azerbaycan da olan başka bir üyemiz daha vardı ondan danışıp aşamaları öğrenebilirsin canım.Zeynebim isimli uyemizdi yanlış hatırlamıyorsam.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #23 : 12 Şubat 2017, 05:23 »
Hakkinizda hayırlısı olsun ilahe.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #24 : 25 Şubat 2017, 20:27 »
 Mehmet bey ilgili yerlere okadar yazildi rica olundu. tek biz degiliz ki binlerce hastalar var ihtiyacli . hemde durumlari agir desem gunah olmaz bence . vallahi bakan yok. saglik bakanligi ilgili yerler hepsine yazildi ve hepsi de geri cevrildi yoxk yoxk Azerbeycan parasiyla aldigimiz bakim parasi 74 manat. turk lirasi ile merdeyse 150 tl civari.     hastanin hastane muayineleri, bez ve s. gibi ihtiyaclari hepsi bu paraya dahil . ne bilim rabbim sonumuzu hayir etsin. sizlerden de razi olsun. hakkiniz buyuk . helal edin hakkinizi . mxxxutlu

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #25 : 27 Şubat 2017, 10:09 »
Size gönderdiğimiz sondaları kullandınız mı? Önceki mesajlarda 8 numara sonda demişsiniz numara yine aynımı? Yine duyuru yapar toplamaya çalışırız ihtiyaç fazlası olanlardan ama bu bütün Azeri hastaların sorununu çözmeye yetmez devlet desteği şart. bilmxxxem

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #26 : 27 Şubat 2017, 10:11 »
merabalar ben refleksia saglık hizmetlerinden serap tel numaram  0 xxx xxx xx xx bana ulşırsanız yardımcı olurum geçmiş olsun
@bolubeyi Serap hanım firmadan ayrıldı bu mesajı silelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #27 : 27 Şubat 2017, 11:47 »
Uyarınız içiniz teşekkür ederim @Burak Eren
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #28 : 28 Şubat 2017, 12:02 »
@bolubeyi alıntı yaptığım mesajı da silelim hocam.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #29 : 15 Temmuz 2017, 22:50 »
Size gönderdiğimiz sondaları kullandınız mı? Önceki mesajlarda 8 numara sonda demişsiniz numara yine aynımı? Yine duyuru yapar toplamaya çalışırız ihtiyaç fazlası olanlardan ama bu bütün Azeri hastaların sorununu çözmeye yetmez devlet desteği şart.
allah razi olsun. evet kullandik onlari.dualarla. emine uran sekerimin medikalcisi yollamisti ..allah razi olsun  cok  elimizden tuttu. bir miktar da vardir gune iki kereye indirdim kullanmayi . biterse  napariz  oyuzden  bu ay sonu agustosun evvelinde gelmeyi dusunuyoruz Nejat hocaya  hayirlisi ile insaallah 

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

mehemede sonda sart oldu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Jelli sonda none Yanıt: 2 - Gösterim: 2437 - none hazalim OMİRİLİK FELÇLİLERİN JELLİ SONDA ÇİLESİ SONA ERDİBundan 11 ay önce hiç kimsenin anlam veremediği bir anda SSK, omirilik felçlile... Devamı...
none Sonda hakkında küçük ip ucu none Yanıt: 2 - Gösterim: 2193 - none cilek Yıllar önce ilk sonda kullanmaya başladığımda doktorumun bana tavsiye ettiği bir yöntemi paylaşmak istedim belki bilmeyenler var... Devamı...
none Sonda şirketi none Yanıt: 1 - Gösterim: 1686 - none emineuran Ben Emine Uran göztepede oturan spina bifidalı bi arkadaşıma sonda raporu çıkmış göztepede tavsiye edebileceğiniz sonda şirketle... Devamı...
none Sonda kullananların dikkatine none Yanıt: 19 - Gösterim: 8051 - none YUNUS YEŞİLDENİZ SSK yolu ile sonda alanlar sondalarınız hijyenik ve suyu paketle sondanın  içinde mi eğer içinde değilse mutlaka bu dediğim gibi... Devamı...
none ihtiyacı olana sonda none Yanıt: 1 - Gösterim: 1469 - none SERDEN arkadaşlar elimizde fazladan kendinden jelli 8 ve 10 no sonda bulunmaktadır.ihtiyacı olan arkadaş adresini bildirsin.kargoyla gö... Devamı...
none Bağkur sonda veriyormu none Yanıt: 5 - Gösterim: 4289 - none ayşe özcan babam bağkurdan emekli oldu biz önceden sondayı kendimiz ödüyorduk ücretini şimdi biz sondayı bağkurdan almak istiyoruz acaba bi... Devamı...
none Hidro kit sonda none Yanıt: 1 - Gösterim: 2653 - none emineuran Erişkin hastalardan hidro kit torbalı sonda kullanan arkadaşlar var mı? Varsa hangi şartlarda almaya hak kazandınız? Ben 24 yaşı... Devamı...
none Sonda hakkında none Yanıt: 13 - Gösterim: 5574 - none guvercin merhabalar,elif kizim dun bir uzman gordu,pipi,kakasi için,yaptigi tum testlere gore enfeksion yola açan hiç bir$ey yok $imdiye ... Devamı...
none Sonda ücreti none Yanıt: 9 - Gösterim: 3029 - none irem Bugun  sonda siparişi için  medikalciye gittim. Medikalcinin dediğine göre artık devlet  300 tl geçen medikal malzemelrinden %20... Devamı...
none Prezervatif sonda? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2566 - none meteor Nette dolaşırken sonda çeşitlerini araştırıyodum. Karşıma  prezervatif sonda çıktı aranızda kullanan var mı acaba ben sonda yapm... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com