trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Acil yardim  (Okunma sayısı 3769 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Acil yardim
« : 16 Ekim 2014, 10:42 »
Gunaydin oncelikle ,cok gecmis olsun herkese
yeni dogan kizimda spina bifida oldugu belirtildi su anda 44 gunluk kapali bir sekilde kuyruk sokumu ile  bel bolgesinde sislik var 3 ayinda ameliyat olmasi gerektigi belirtildi herseyi normal konu ile kafamiz cok karisik  simdiden herkesten allah razi olsun

• Sekercik
    • Verimlilik:
      6.67%

none
Acil yardim
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2014, 11:33 »
Hoş geldiniz geçmiş olsun.Profil bilgilerinizden İstanbul'da olduğunuzu gördüm.Hangi hastanede doğdu bebeğiniz? Ve doğduğu hastanede yapılması gereken ilk müdaheleler olması gereken ilk ameliyatlarını oldumu? Fakülte hastanelerini tercih edin.Özellikle Marmara Üniversitesi Hast.spina bifida konusunda daha deneyimli kadroya sahip.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
Acil yardim
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2014, 13:08 »
Cok tesekkur ederim acibadem fulya da dogum yaptim Cerrahpasanin beyin ve sinir cerrahisi hocasi
Cok aciliyeti olmadigi icin  ilk mudahale veya ameliyat yapilmasina hemen gerek yok dedi
 kapali spina bifida oldugu icin  prensesim 3 aylik olunca  ameliyata karar verildi marmara universitesine adnan hoca gordu mehmet ozek hocaya  gittim
Gergin omurilik ameliyati ve Spina bifida icin ameliyat yapilacak cok korkuyorum ve dua ediyorum su anda  suanda ayak hareketleri normal cisi ve kakasi yapiyor her seyi normal kafamiz cok karisik tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim Ankara da Nejat Akalan Hocaya da gitmeyi dusunuyorum Nejat Hocanin yaptigi ameliyatlari okudum. Napacagimizi bilmiyoruz

• Ruhsuz
    • Verimlilik:
      0%

none
Acil yardim
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2014, 13:27 »
Öncelikle hoş geldiniz ve geçmiş olsun hilaldemir. Ayrıca الله, analı-babalı büyütsün.

Panik yapmayın. Acele etmeyin. Burdaki arkadaşlar üstün deneyimleriyle size her türlü konuda yardım edip deneyimlerini, bilgilerini paylaşacaklardır.

Tek yapmanız gereken minik bebeğiniz hakkında detaylı bilgi vermeniz ve kafanızdaki soru işaretlerini belirtmeniz. Gerisini SBT ahalisine bırakın.

Tekrar söylüyorum: Panik yapmayın, sakin olun.
кαяαηℓιктαкi göякєmℓi ιşιğιηιz:
™ нттρ://ωωω.нα¢квαηк.gєη.тя ©

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

none
Acil yardim
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2014, 15:39 »
Geçmiş olsun. Ankara'da Nejat Hocaya da muayne ettirmenizi öneririm.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      31.11%

none
Acil yardim
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2014, 18:24 »
Aramıza hoş geldiniz,geçmiş olsun.Ayak hareketlerinin normal olması bebeğin iyi durumda olduğunu,fazla hasar olmadığını gösteriyor.En azından ilk intiba öyle.Benim oğlum da 20 günlük iken kese,3 aylık iken şant ameliyatı oldu.Daha sonra başka ameliyatlarda geçirdi.Şu an 5 yaşını dolduruyor.Panik yapacak bir durum yok,sakin olun.Memet Özek ve Nejat Akalan hocalar spina bifida konusunda en yetkin kişilerdir.Gerekli takipler konusunda sizi yönlendirirler.Zamanla herşey yoluna girer.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

none
Acil yardim
« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2014, 22:48 »
Bismillâhi erkîke min külli şey’in yü’zîke min şerri külli nefsin ev aynü hâsidin. اللهümme yeşfîke bismillâhi erkîke. (Sana ıztırap veren her şeyden, her kıskanç nefisten, her hasetçi gözden الله’ın adıyla bebeğine şifâ dilerim. الله bebeğine şifâ versin. الله’ın adıyla yavrunuza şifâ diliyorum.

Geçmiş olsun;

İlk anlatımlarınız bebeğinizin Eren Eğe DOĞAN'a çok benziyor  ...

Murat doğan

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Acil yardim
« Yanıtla #7 : 16 Ekim 2014, 23:06 »
Geçmiş olsun zaten tecrubeli hocalarla gorusmussunyz sakin olun اللهa tevekkul edin bebeginizin durumunun iyi olmasi buyuk bir avantaj gelişmeler gönlünüzce olsun...
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
Acil yardim
« Yanıtla #8 : 16 Ekim 2014, 23:36 »
Gecmis olsun Rabbim yardimciniz olsun

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Acil yardim
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2014, 16:47 »
Geçmiş olsun Rabb im yar ve yardımcınız olsun.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Acil yardim Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Acil bilgiye ihtiyacımız var none Yanıt: 10 - Gösterim: 5290 - none berfin ece arkadaşlar berfinin 3 aydır 10 günde bir werdiğimiz idrar tahlillerinde enfeksiyon çıkıyordu.hocalar berfinin dosyası üzerine se... Devamı...
none Acil İstanbul'da ortopedi doktoru none Yanıt: 9 - Gösterim: 6112 - none dayk41 Herkese merhaba daha botoxu yaptıramadık. Önümüzdeki hafta inşallah. Bu arada Mustafa'nın ayaklarında sürekli küçük su kabarcıkl... Devamı...
none Çok acil AB Grubu Rh (+) kan aranmaktadır none Yanıt: 8 - Gösterim: 3228 - none bolubeyi 8. Ulusal Kongremize katılanlar tanırlar. Yüksek Hemşire Üroterapist Yeşim PARLAR Hanımefendi çocuklarımıza tak eğitimi vermiş i... Devamı...
none Acil kan aranmaktadır none Yanıt: 7 - Gösterim: 2973 - none emineuran Gebze Medikal Park Hastanesinde yatmakta olan spina bifidalı bir hasta için (Ayşegül HIRA) acilen 0 Grubu RH (-) kana ihtiyaç va... Devamı...
none YARDIM EDIN. none Yanıt: 14 - Gösterim: 5638 - none MEHEMMED SALAM olsun butun qardawlarima. men Azerbaycanda yasayiram. oqlum Mehemmed spina bifidali doqulub. 9 gun olanda emeliyyet oldu. ... Devamı...
none sipinabifida acil none Yanıt: 11 - Gösterim: 2720 - none cigdem merabalar  5 yasında bir kızımız var ve kalça çıkığı amelyatı olacak bununla ilgili bilgi almak istiyorum acaba sipina bifida ol... Devamı...
none YARDIM VE BILGI ISTIYORUM none Yanıt: 1 - Gösterim: 1574 - none yasemin acıkgöz BANA UZMAN ORTAPEDI DOKTORU GEREKTIRMEKTEDIR YARDIM  YANI BILGILENDIRMEK ICIN........ Devamı...
none oğlumun spina bfidali oldugunu öğrendim ne yapmam gerekiyor lütfen yardim bana:( none Yanıt: 22 - Gösterim: 5556 - none sell-da Arkadaslar merhaba bende yeni katildim araniza. 5 aylik hamileyim doktora kontrole gittiğimde bebegimin sirtinin cok açık olduğu... Devamı...
none Acil yardimciniz ihtiyacim var... :( none Yanıt: 5 - Gösterim: 1980 - none can 7 senedir bir iliskim var birbirimizi çok seviyoruz. Kız arkadaşım hayatımızı birlestirmemizi istiyor. Aynı şekilde bende çok is... Devamı...
none Yardim ve yöntem tedavi sekli none Yanıt: 4 - Gösterim: 876 - none Denng63 Sa benimde ikiz bebekler var bir kız bi oğlan kızım da sorun yok oğlum spina li doğdu ameliyat  ettirdik çocuk üst kısımda  prob... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com