trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: skolyoz ameliyatı....  (Okunma sayısı 4543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
skolyoz ameliyatı....
« : 17 Ekim 2014, 01:38 »
mrb arkadaşlar dün acıbadem hastanesinde omurga kogresine katıldık, Mehmet özek , Ahmet alanay vb doktlar kızım elif senanın filmlerine bakarak ameliyat kararı aldılar, kızım aralık 9 da skolyoz ameliyatı olacak ameliyatına da Ahmet alanay ve Mehmet özek girecek, kızım daha 3 buçuk yaşında ve omurgasına takılacak olan vidalar ilerki dönemlerde bir prblem oluşturmaz mı, ben çok korkuyorum, Mehmet özek ameliyat sorası herşey daha da iyiye gidecek demesine karşı korkuyorum, nasıl bir süreç bizi bekliyor bilmiyorum bu konuda tecrübesi olanlar bana yardımcı olabilirmi....

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2014, 01:44 »
Başka alternatif doktorların da görüşlerini dinlemenizi öneririm. Skolyozun derecesi kaç gerçekten bu ameliyat gerekli  mi? İlerleyen yıllarda tekrar skolyoz ameliyatı olması gerekiyor mu? Gerekiyorsa neden tek ameliyatla skolyoz ameliyatı ile problem çözülmüyor? Bu teknoloji ellerinde yok mu? Yoksa neden olan yerlere yönlendir miyorlar? Gos var mı? Varsa önce gos ameliyatı olması gerek. Bunların hep değerlendirilip en uygun tedavi sürecinin başlatılması lazım. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2014, 01:57 »
biz Mehmet özekin takibindeyiz, gos ameliyatını geçen yıl yaptı şu an öyle bir durum yok, skolyoz ameliayatı büyüme dönemlerinde tekrarı gerktirebilen bir ameliyat diye biliyorum dediğimde hayır tek ameliyat olacak dedi mehmet bey. bu konuda Ahmet alanayında çok iyi olduğunu duydum....

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2014, 02:08 »
Gelişmelerin gönlünüzce olmasını dilerim.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2014, 02:15 »
biz trabzondayız bundan önce ktü tıp fakültesinde çetin önder takimizi yapıyordu bize gos ameliyatı olması lazım daha sonra skolyoz ameliyatı demişti, o zamanlar skolyozu 40 aşmıştı biz bunun üzerine Mehmet özeke gittik....

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2014, 02:19 »
evet 40 üzeri skolyozda ameliyat öneriliyor. maden öyle mehmet özek ve ekibinin tavsiyelerini değerlendirip yeniden konuşun ilerde ne gibi problemler gelişebilir konuşun. tedavi sürecini beraber planlayın derim.

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2014, 04:16 »
Benim kizimda skolyoz ameliyati olcak ama su an beden olarak musait degil cunku bunyesi zayif,tedirginliklerinizi vede korkularinizi anliyorum,benim aklima kizimin ameliyati gelince sirtina vidalarin takildigini dusununce benim sirtim agriyo sanirim psikolojik dilerim hakkinizda hayirlisi nezamansa ozaman olur ve allaahim yar ve yardimciniz olsun;

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2014, 12:42 »
kızınız kaç yaşında emine hanım...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2014, 13:02 »
Geçmiş olsun gelişmeler gönlünüzce olur inşallah..
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
skolyoz ameliyatı....
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2014, 13:06 »
Geçmiş olsun.Yapabileceğiniz her şeyi yapmışsınız gibi görünüyor.الله hakkınızda hayırlısını nasip etsin.Memet Özek (benim kızımın da doktoru) ve ekibine güvenmekten başka çaremiz olmuyor bazen  yoxk bilmxxxem
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

skolyoz ameliyatı.... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Skolyoz & Kifoz & Lordoz none Yanıt: 11 - Gösterim: 12337 - none dr.fırat Skolyoz & Kifoz & Lordoz Skolyoz omurganın şeklinde meydana gelen bir tür bozukluk. Genellikle görülen tipi idiopatik skolyozdur... Devamı...
none Skolyoz ameliyatı sonrası hasta nelere dikkat etmeli? none Yanıt: 0 - Gösterim: 8914 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Skolyoz nedir? none Yanıt: 1 - Gösterim: 2315 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Skolyoz ne tür belirtiler verir? none Yanıt: 4 - Gösterim: 2865 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Skolyoz mutlaka tedavi edilmelidir? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2434 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Skolyoz none Yanıt: 6 - Gösterim: 5176 - none selvi&zehra Bebeğimde skolyoz var. Ameliyattan sonra doktor onun için yapacak bir şey yok demişti. Kafama o takılıyordu okuduklarıma göre te... Devamı...
none Skolyoz ameliyatı videosu none Yanıt: 14 - Gösterim: 27483 - none bolubeyi Skolyozu olan bir hastanın ameliyat görüntüleri. [html] Devamı...
none skolyoz ameliyatı none Yanıt: 4 - Gösterim: 3202 - none zeynep tünem Merhaba arkadaşlar. Ben dün ortopedi doktoruna gittim ve Zeynep'in skolyoz ameliyatı olması gerektiğini öğrendim. Acaba sbli büt... Devamı...
none Skolyoz none Yanıt: 13 - Gösterim: 5664 - none nur ayşe Merhabalar. Kızım (Elif Sena) 2 yaşında skolyozu var, 6 ayda bir de kontrolü var, 1 hafta önce skolyoz filmi çekildi ve omurilik... Devamı...
none Ayağın gelişmemesi ve skolyoz olma ihtimali none Yanıt: 7 - Gösterim: 1198 - none HiraNur Herkese hayırlı ramazanlar öncelikle. Daha önce çok sık girerdim ve bir çok bilgiyi sizler sayesinde edindim ve doktorlarla o de... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com