trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: TAŞINDI: spina bifida  (Okunma sayısı 921 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
TAŞINDI: spina bifida
« : 19 Aralık 2014, 18:27 »

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

TAŞINDI: spina bifida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 2826 - none meyrn Bebeğimin belinde böbrek seviyesinden başlayan sakral bölgeye kadar meningomiyosel, hiper ventürükomegali ve hidrosefali var. Eş... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 6947 - none sibelsuslu Ben 23 yaşında bir bayanım. Spina bifidalıyım ve normalde bel kısmında bi açıklık olması gerekirken bende yok sadece bir şişlik ... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 17 - Gösterim: 6120 - none meyrn Bizim bebek ayın 26 sında doğdu. Meningomiyoseli onarıldı. Fakat hidrosefali için şant takılacağı zaman ateşi çıkmaya başladı. B... Devamı...
none Spina Bifida none Yanıt: 11 - Gösterim: 5619 - none AYŞEBETUL Esselamün aleyküm. Öncelikle herkse geçmiş olsun. Mevlam imtihanımızı kolay edip kazananlardan eylsein, kimseyi kaldıramayacağı ... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 5 - Gösterim: 5472 - none gecitli Spina bifida (Tip dilindeki anlam ve tarifi)Bei der Spina bifida – von lat. spina (Stachel, Dorn: bezieht sich auf den Processus... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 33 - Gösterim: 9031 - none Elif Eylül Merhaba ben Elif Eylül'ün annesıyim. Yeni katıldım aranıza benim kızım 3 yaşinda sipina bifidalı, yürüyemiyor.  Dogduktan 1 ay s... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 12 - Gösterim: 3326 - none Kısmet Bölükbaş Merhaba spina Bifidalı 3 aylık oğlum var shunt yok şuanda Mart'ta MR sonucu takılır takılmayacagı gündeme gelicek yalnız yurtdış... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 14 - Gösterim: 9675 - none merve 24 haftalık hamileyim bebegime spina bifida teşhisi kondu. Teşhiste sakral 2-3  ve kafası içinde limon muz  kafa yazıyordu ilk b... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 9 - Gösterim: 2660 - none taliye arslan mrh. arkadaşlar benim şuan 6 bucuk aylık oğlum var. Bebek doğduktan sonra spina bifida olduğunu öğrendik. Doktorlar İstanbul'a 3... Devamı...
none TAŞINDI: Spina bififida none Yanıt: 0 - Gösterim: 594 - none bolubeyi Bu konu Yeni üyeler isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11605.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com