trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz?  (Okunma sayısı 2638 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim.
Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydınlatıcı açıklamalarından ötürü ayrıca minnettarım. Benim eşim 28 yaşında ve meningosel. Bu yaşa kadar kese herhangi bir sıkıntı çıkarmadığı için ameliyat olmadı. Fakat geçen yıl sezaryen doğumdan sonra kese büyümeye başladı ve şimdi yumurta büyüklüğünü geçti. Baş ağrısı ve baş dönmesi çoğaldı. Gittiğimiz doktorlar bizi büyük bir üniversite hastanesine yönelttiler ancak kime ,nasıl gideceğimiz hakkında fazla bilgiye sahip değiliz. Bu konuda ameliyat tavsiye eden doktorlar oldu ancak riskli olduğunu söylediler. Gerçekten bu ameliyat esnası ve sonrasında neler yaşanacağını, kesenin yeniden ortaya çıkıp çıkmayacağını nasıl öğrenebiliriz? Bu siteye yeni üye olan biri olarak sizlerin naçizane deneyimleriniz bizleri aydınlatacaktır. Şimdiden herkese teşekkürler ve geçmiş olsun dileklerimle.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      4.44%

Sitemize hoşgeldiniz.
Nejat Akalın ve Mehmet Özek Hocaları önerebilirim.
Ankara'da
Cinnah Cad. No : 45/3 06690 Çankaya / Ankara
Tel : 0312 442 58 58
Faks : 312 442 58 59
E-posta : nejata@tr.net

İstanbul'da:
Prof. Dr. Mehmet Özek.
Ameliyatları Özel Acıbadem Hastanesinde yapıyor.
Dünyada en fazla spina bifida ameliyatı yapan en tecrübeli doktordur.

Nejat Hoca daha anlayışlı ve güler yüzlü olup, daha ekonımik bir tedavi süreci oluşturabilen bir doktordur. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tufan Hoca varmış. Bu konuda ameliyat yapmış mı, bilginiz var mı?

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina Bifida ( Meningosel ) acil doktor arıyorum none Yanıt: 22 - Gösterim: 20982 - none hgungorh26 Kısa zaman içinde bir kız bebeğimiz allahın izniyle dünyaya gelecek ve 1 aydan daha az zamanımız kaldı. Çok acil olarak DOKTOR ö... Devamı...
none Küçük bir kardeşiniz içinde dua eder misiniz none Yanıt: 16 - Gösterim: 5450 - none gülümsu suvari Merhaba ben Meliha Gülümsü'nun annesiyim. Benim kızım iki yaşına girecek şubatta. Meningomyosel hastası şuan kalçasından amaliya... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 16 - Gösterim: 6122 - none ismail umut Merhaba, bebegime beş aylıkken spina bifida teşhisi konuldu ve hidrosefali oluşmuş. Şu an yedi aylık hamileyim lumbar seviyede  ... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 9 - Gösterim: 4860 - none karteliçe Merhaba. Ben 17 yaşındayım ve küçüklüğümden bu yana hiç bir ameliyat geçirmedim bir buçuk yıl kadar öncesine kadar çok önemseneb... Devamı...
none meningosel none Yanıt: 10 - Gösterim: 5192 - none elvin Herkese hayırlı akşamlar. [size=20pt]الله[/size] izin verirse yaklaşık 1 ay sonra SBT li bir kızımız doğacak. Bize sırtında kese olmadığı söylend... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 26 - Gösterim: 6561 - none ömür Herkese selamlar. Yeni üye oldum siteyi pek incelemeye zamanım olmadı ama yapımda emeği gecen herkesin eline saglık. İstanbul'da... Devamı...
none Bakabilir misiniz? none Yanıt: 10 - Gösterim: 2421 - none bebişimiz 10 aylık oldu bebeğimiz. Oturamıyor. Bacaklarda his ve hareket yok. Gelişimi maş. çok iyi boy kilo. Kafada su tolama yok. Zeka o... Devamı...
none Spina Bifida ameliyatı için istanbuldan doktor tavsiyesi? none Yanıt: 2 - Gösterim: 1916 - none malkaralı Merhaba, İstanbul dışında yaşayan bir yakınım  spina bifida  hastası kızlarının İstanbul'da bir üniversite hastanesinde ameliyat... Devamı...
none Gos ve spina bifida ameliyatı için görüşlerinize ihtiyacımız var none Yanıt: 12 - Gösterim: 2647 - none Simaysimce Merhabalar, kızımız bugün 6 haftalık oldu. Doğumu ve tüm kontrolleri .(2 li test, afp 3 lü test ataşehir memorialda yapıldı. Ve ... Devamı...
none Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ? none Yanıt: 15 - Gösterim: 2736 - none onurtosun1903 Merhaba. Oncelikle herkese cok cok gecmis olsun. Esim su an 24 haftalik hamile. Oglumuza meningosel teshisi kondu Prof. Dr. Meme... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com