trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Cevap istiyorum  (Okunma sayısı 2809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Cevap istiyorum
« : 14 Ocak 2015, 01:55 »
Bu kadar kisa sürede cvp alacagimi tahmin etmemistim hepinize cok cok tesekkür ederim insallah bi problem olmaz ama olsada yapacak bisey yok herseye hazirladik kendimizi  cocugumun duzelmesi icin herseyden vazgecerim peki soylediginiz doktorlara nasil ulasabiliriz hasta kabulunde sikinti oluyormu hangi hastanedeler

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Cevap istiyorum Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Oğlumun videosunu eklemek istiyorum none Yanıt: 2 - Gösterim: 1637 - none ozlem oğlumun videosunu eklemek istiyorum ne yapmam gerkiyo bilgilendirirseniz sevinirim Devamı...
none Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum none Yanıt: 13 - Gösterim: 5075 - none onderkilic Öncelikle herkese merhaba. adım nickimden de anlaşılacağı üzere Önder KILIÇ. Öncelikle size hikayemi özetlemek istiyorum. Lütfen... Devamı...
none Bir kravat istiyorum none Yanıt: 7 - Gösterim: 2709 - none Derin Adamin biri, yeni acilan luks buyuk magazaya gitmis, satici kizayaklasmis.* "Bir kravat almak istiyorum.."Satici kiz son derece ... Devamı...
none Öneri (herkes okusun cevap yazsın) none Yanıt: 49 - Gösterim: 13335 - none nida herkese merhaba,uzun zamandır ben ve benim gibi birçok arkadaşım siteyi boşladık.ama ben kendi adıma konuşayım hersabah gözü aça... Devamı...
none Her çocuktan bir şarkı istiyorum none Yanıt: 4 - Gösterim: 1919 - none bolubeyi Arkadaşlar dediğim gibi her çocuğumuzdan bir şarkı ya da videosunu istiyorum. Video linkini ses kaydını bana ulaştırırsanız yayı... Devamı...
none Bebeğim için bilinçlenmek istiyorum none Yanıt: 8 - Gösterim: 3184 - none Abdülkadir öncelikle yazdıklarıma cevap verdiğiniz< için tşk ederim.dediklerinizi yapmaya çalıştım ama yapamadım yıllardır       bilgisayr ... Devamı...
none Tecrübelerinizden istifade etmek istiyorum none Yanıt: 16 - Gösterim: 7482 - none sinimmar Sevgili Dostlar, Ben yaklaşık 2,5 aydır bu forumu sessiz sedasız takip eden bir kardeşinizim. Eşimin ikiz bebeklere gebe olduğun... Devamı...
none Anlamalarını istiyorum veya susmalarını... none Yanıt: 32 - Gösterim: 8511 - none Murat Laçin Murat birinci sınıfa bu yıl başladı tüm gün okulda oluyor süreklı yanında duruyoruz ya ben ya annem hiç yalnız bırakmadık daha o... Devamı...
none YARDIM VE BILGI ISTIYORUM none Yanıt: 1 - Gösterim: 1229 - none yasemin acıkgöz BANA UZMAN ORTAPEDI DOKTORU GEREKTIRMEKTEDIR YARDIM  YANI BILGILENDIRMEK ICIN........ Devamı...
none Lutfen cevap verin baş çevresi none Yanıt: 6 - Gösterim: 1528 - none hilalshn Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim nisan 2014  doğumlu bir oğlum var. Doğduğunda baş çevresi 35cm. İdi. Dr. Bingildag... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com