trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Florence Nightingale'i önerir misiniz?  (Okunma sayısı 6081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Biz şant ameliyatını ve kese ameliyatını Baypark hospıtal'da (istanbul-Bayrampaşada) yaptırdık. Bebeğimiz yoğun bakımda yattığından ameliyat ve şant ücretini devletin karşıladığını söyledi Beyin cerrahı Doç.Dr Ali Kıvanç Topuz bey, Dr bey Emekli Deniz Tabip Kıdemli Albay Deniz Kuvvetlerinde 20 yıl görev yapmış emekli olmuş. Hastane açılalı 1 yıl olmuş, bizi cerrahpaşadan yenidoğan yoğun bakımda yer olmadığı için bu hastaneye sevk etmişlerdi, 30 gün yenidoğan yoğun bakımda kaldı bebeğimiz, şant ameliyatı kese ameliyatı oldu, herhangi bir ücret ödemedik, sgk lıyız. Gözlemlediğim kadarıyla Hastanenin yeni doğan yoğun bakımına Okmeydanı devlet hastanesinden, cerrahpaşadan, kanuniden yeni doğan bebek hastalar geliyordu. Bugün itibariyle takiplerimize florance nightingale hastanesinde takibe başladık. الله yardımcınız olsun, الله iyi doktorlarla karşılaştırsın.
الله c.c. yardımcınız olsun...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Rabbim işinizi rast getirsin kolaylık versin. Florance nightingale hastahanesi nde ibrahim alataş çok iyi anlayışlı bir dr ilgililer de orda işlemler kısa sürede bitiyor Hakkınızda Hayırlısı olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

Sitemize hoşgeldiniz. Hangi ilde yaşıyorsunuz?

Size özelden mesaj atmak istiyorum birkaç şey sormak için, ancak bir türlü mesaj gönderme seçeneğini bulamadım. Eğer müsaitseniz bana bir mesaj atabilir misiniz Sayın bolubeyi. Şimdiden teşekkür ederim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Florence Nightingale'i önerir misiniz? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Küçük bir kardeşiniz içinde dua eder misiniz none Yanıt: 16 - Gösterim: 4767 - none gülümsu suvari Merhaba ben Meliha Gülümsü'nun annesiyim. Benim kızım iki yaşına girecek şubatta. Meningomyosel hastası şuan kalçasından amaliya... Devamı...
none Muhammed florance nightingale hastahanesinde... none Yanıt: 27 - Gösterim: 5924 - none muhammed Bugün florance nightingale Hastahanesi ne gittik orda beyin cerrah Ibrahim alatas Muhammed i muayene etti çok şükür kötü bir dur... Devamı...
none Florence Nightingale takiplerimiz none Yanıt: 128 - Gösterim: 25624 - none Burak Eren      Dün saat 14:00 da randevumuz vardı.Op.DR İbrahim Alataş beye ilk defa muayene olduk.Bize daha önce Burak Eren'in geçirdiği ... Devamı...
none Bakabilir misiniz? none Yanıt: 10 - Gösterim: 1808 - none bebişimiz 10 aylık oldu bebeğimiz. Oturamıyor. Bacaklarda his ve hareket yok. Gelişimi maş. çok iyi boy kilo. Kafada su tolama yok. Zeka o... Devamı...
none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2036 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com