trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Nazlı Hilal'in Ninnisi

none Gönderen Konu: Okul Müdürümüz'den büyük iyilik...  (Okunma sayısı 3224 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Okul Müdürümüz'den büyük iyilik...
« : 13 Şubat 2015, 11:01 »
Geçirdiği zor dönemlerden sonra Nazlı Hilal 2.dönem okuluna devam etmeye başladı.Ara ara ufak tefek sıkıntıları olsa da genel durumu iyi çok şükür.Ancak okuluna devam ettiği sürece bundan önceki yıllarda tak saatlerinde kendi çabalarımla aksatmadan tak işini hep hallettim.Okulumuza yeni müdür atandı kendisi gerçekten çok mert bir insanmış. Soğuk hava nedeniyle öğle yemeği saatlerinde eve gelip gitmemiz bizi epey zorluyordu.Geçen gün kendisiyle görüstüm durumları izah ettim.Sağolsun kendi derdi gibi dert etti kendine hemen bişeyler yapmamız lazım dedi.Belediye Başkanından sedye isteyecek okul aile birliği odasına koyacak ben de her öğlen orada tak işlemimizi yapacağım.Siz hiç sıkıntı yapmayın dedi ne gerekiyorsa bana söyleyin evinizde olduğunuz gibi halledin işinizi dedi.Sağolsun insan kendini yalnız hissetmiyor böyle insanlarla konuşunca.Ayrıca kız kardeşinin dr. olduğunu istediğimiz zaman çekinmeden ona ulaşabileceğimizi söyledi.Olur ya tahlil sonucu göstermeniz gerekir hemen getirin ben fax çekerim kardeşim bir şekilde sizi yönlendirir dedi.Bundan önceki müdürümüz konuyla ilgili kendisiyle görüşsemde benim çabalarıma bırakmıştı.Bizler zaten çabalıyoruz ancak yetkili kişiler de bazı konularda ön ayak olsa işlerimiz daha da kolaylaşacak.Şimdi belediyenin sedye getirmesini bekliyoruz bakalım انشاءالله çabuk hallolur işimiz.الله iyi insanlardan razı olsun eksik olmasınlar....

Yönetici Yorumları Bu gelişmeler üzerine Rafet ANGIN İlkokulu Müdürü Oktay PEKER Bey'e Nazlı Hilal ve sitemiz adına bir teşekkür plaketi yaptırdık.

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

Bu dünya da bu kadar iyi insan kaldı mı? Çok şaşırdım.Benim gittiğim okul evimize yakındı. Öğle yemeğinde eve geliyordum. O konuda sorun olmuyordu. Zaten olsaydı da ilgilenmezlerdi.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

الله razı olsun. Ben bu sorunu daha önce de aynı şekilde çözdünüz diye biliyordum ama yanlış hatırlıyor olabilirim. الله razı olsun müdür beyden.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

الله razı olsun
Hep iyilerle karşılaştırsın.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Bizim okul müdürü de biz kayıt olduktan sonra epey çaba harcadı rampa yaptı, korkuluk, merdiven in boş tarafına duvar ördü,
Karşı bina ya rampa, ana okuluna rampa, engelli park yeri, ve engelli wc yaptı okul bütçe si yetmediği halde düşünün devlet saeeve boya parasını vermiş müdür ve bir kaç gönüllü öğretmen boyadı sınıfları.
Daha yapılan şeyler inşaat halinde tam bitti mi resim cekip yollayacağım inş.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

الله razı olsun  appl

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%

الله razı olsun. Ben bu sorunu daha önce de aynı şekilde çözdünüz diye biliyordum ama yanlış hatırlıyor olabilirim. الله razı olsun müdür beyden.
1.sınıfta ben okul aile biriliğine katıldım oda bana aitti oraya küçükken fizik tedavi hareketlerinde kullanmak için aldığımız yer minderini götürmüştüm yerde yapıyordum zor oluyordu ama hiç olmamasından iyiydi.2.sınıfta da sürekli eve getirip götürdük hem yoruluyordu hem de kış mevsiminde hastalıktan kurtulamıyordu sürekli bir sıcak bir soğuk ortam olunca. Şimdi ameliyatta oldu yerde olması sıkıntı yaratabilir yer sert zemin.O nedenle sedye gerçekten ilaç gibi gelecek bakalım.
Derdimi seviyorum

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%

Bizim okul müdürü de biz kayıt olduktan sonra epey çaba harcadı rampa yaptı, korkuluk, merdiven in boş tarafına duvar ördü,
Karşı bina ya rampa, ana okuluna rampa, engelli park yeri, ve engelli wc yaptı okul bütçe si yetmediği halde düşünün devlet saeeve boya parasını vermiş müdür ve bir kaç gönüllü öğretmen boyadı sınıfları.
Daha yapılan şeyler inşaat halinde tam bitti mi resim cekip yollayacağım انشاءالله
Ne güzel yaa işlerimizi kolaylaştıran herkesten الله razı olsun.Artık tüm okullar yıkılıp yenileniyor.Bence engelli wc.si ve sağlık odası her yapılan yeni okulda olması şart koşulmalı.Ben bu konu hakkında Milli Eğitime mail gönderdim henüz bir cevap gelmedi tekrar deniyeceğim.
Derdimi seviyorum

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Ne güzel yaa işlerimizi kolaylaştıran herkesten الله razı olsun.Artık tüm okullar yıkılıp yenileniyor.Bence engelli wc.si ve sağlık odası her yapılan yeni okulda olması şart koşulmalı.Ben bu konu hakkında Milli Eğitime mail gönderdim henüz bir cevap gelmedi tekrar deniyeceğim.
الله tüm ilgili olanların işini rast getirsin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Okul Müdürümüz'den büyük iyilik... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Okul Korkusu none Yanıt: 1 - Gösterim: 1074 - none MuratbanK Okul Korkusu Okul fobisi, çocukların okuldan korktuğu bir tür ayrılma anksiyetesidir. Okula gitmeyi reddedebilir ya da ana-baba ... Devamı...
none Çocuk Ve Okul none Yanıt: 1 - Gösterim: 1097 - none MuratbanK Çocuk Ve Okul Okula başlama çocukları ve aileleri bekleyen en önemli adımlardır.  Bu adıma ilişkin sorunlar genelde okul başladı... Devamı...
none Okul Öncesi Çocuklarında Mastürbasyon none Yanıt: 1 - Gösterim: 1297 - none MuratbanK Okul Öncesi Çocuklarında Mastürbasyon Çocuklarda görülen mastürbasyon davranışı, daha ileri yaşlarda normal karşılansa da mastür... Devamı...
none Dünya'nın en büyük çiçeği none Yanıt: 10 - Gösterim: 5389 - none nida acaba güzel kokuyormu Devamı...
none Çocuklarımızın yürümesi ve okul none Yanıt: 12 - Gösterim: 4584 - none gülsüm-erva   arkadaşlar Sb ile ilgili okuduklarımda bu hastaların desteksiz yürürken sonradan desteğe ihtiyacı olduğunu destekle yürüyenin ... Devamı...
none Okul & Çocuk & Aile none Yanıt: 0 - Gösterim: 749 - none kosovalı OKUL – ÇOCUK – AİLEÇocuk için okul hem aile yaşamının devamı, hem de dış dünyaya açılan ilk kapıdır. Bu eğitim kurumu, çocuğa bi... Devamı...
none Gamze'nin okul pozları none Yanıt: 12 - Gösterim: 5634 - none gamzemelike Gamze Beyaz'ın resim galerisini görmek için soldaki resime tıklayınız. Details Details Details Devamı...
none Okul none Yanıt: 18 - Gösterim: 4770 - none Elif Eylül Arkadaslar ben Balikesir'deyim ve memleketim Sivas. Sivas'taki bazı okullarda bedensel engeli olan cocukları bir sınıfta toplans... Devamı...
none Büyük Günahlar none Yanıt: 0 - Gösterim: 498 - none muhammed Ve bu ay okuduğum ikinci kitap her müslümanın okuması gerek bence evet kitapta yazılanları biliyoruz ama kaba taslaK burda tüm i... Devamı...
none kizimin okul programi yapildi none Yanıt: 5 - Gösterim: 1370 - none eminee Herkese iyi gunler,bugun okulda randevumuz vardi,Melda seneye okula baslayacak.Okul dedimse anaokul yani.Kasim itibariyla okula ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com