trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Fizik tedavi  (Okunma sayısı 1071 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Fizik tedavi
« : 02 Mart 2015, 21:28 »
Hacettepe üniversitesi  fizik tedavi rehabilitasyon mezunuyum. Ankara çevresinde 0-4yaş  sipina bifidalı çocuklar için evde özel fizik tedavisi yapabilirim. İletişim için mail atabilirsiniz.
Yönetici Yorumları Mail adresi silinmiştir. İsteyenler konu sahibinden özelden isteyebilir.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Fizik tedavi
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2015, 01:24 »
Sitemize hoş geldiniz.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Fizik tedavi
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2015, 10:38 »
Sitemize hoş geldiniz.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      77.78%

none
Fizik tedavi
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2015, 11:05 »
Aramıza hoş geldiniz. appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Fizik tedavi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Çocuklarımızda fizik tedavi ve rehabilitasyon none Yanıt: 4 - Gösterim: 4333 - none bolubeyi Spina bifidalı çocukların doğduğu andan itibaren bazı acil sorunları vardır. Bu dönemde kesenin kapatılması ve çocukta hidrosefa... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 13 - Gösterim: 7043 - none TAHA YILDIRIM slm      Sipina bifida lı bir cocuğum var 6 aylık  ve fizik tedaviye başlayacak ama bu konu hakkında tam bir bilgiye sahip değil... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 12 - Gösterim: 5952 - none nurıye slm herkese fizik tedavisini ortapedi doktorumu söylüyor yoksa biz fizik tedavi merkezinemi götürüyoruz dün arkadaşımı aradımda ... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 8 - Gösterim: 4004 - none serife selamlar 29 gün önce spina bifidalı bir bebek dünyaya getirdim. dogumunun ertesi günü belindeki kese ameliyat edildi.sol bacagın... Devamı...
none fizik tedavi merkezi arıyorum... none Yanıt: 34 - Gösterim: 18410 - none sabır hep sabır arkadaşlar istanbulda götürebileceğim iyi bir fizik tedavi merkezi önerirmisiniz avrupa yakasından oğluma fizik tedaviye baslıyc... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 25 - Gösterim: 9575 - none nurıye arkadaşlar berk fizik tedaviye başladı 1 ay haftada 5 veya da 6 gün merak ettiğim bu fizik tedavi süreklimi yoksa senede 1 defam... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 3 - Gösterim: 3055 - none h.nisa Merhaba. Benim kızım meningomiyoloselli sol ayağında çok az his var. Şu an 11 aylık. Kalça ameliyatı olduktan sonra fizik tedav... Devamı...
none Fizik tedavi de bir gün. none Yanıt: 12 - Gösterim: 5617 - none Burak Eren Burak Eren'i bugün fizik tedaviye ben götürdüm. Fizyoterapistimiz Ezgi Hanım'la tanıştım. Burak'tan konuştuk.Güzel bir s... Devamı...
none Fizik tedavi none Yanıt: 17 - Gösterim: 5263 - none Zeynep Yüsra Araştırma hastanesindeki doktorumuz Zeynep için en az 2 haftalık yatış yapılmasını istiyor. Kaslarının uyarılması için cihazla t... Devamı...
none fizik tedavi none Yanıt: 9 - Gösterim: 6893 - none meteor Ben haftada 2 gün fizik tedavisi görüyorum  bu siteden okuduğum habere göre daha fazla  fizik tedavi alma şansım varmış fizik do... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com