trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Bebeğime sağlık raporu alamadım ne yapmam lazım?  (Okunma sayısı 2160 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Merhaba arkadaşlar biz Ankara'da yaşıyoruz ve spina bfida-hidrosefalisi olan oğlumuz için henüz 6 aylık olduğu gerekçesiyle rapor alamıyoruz. Sadece Gazi üniversitesi hastanesi bize rapor verebileceğini söyledi o da 500 TL gibi bir rakam çıkardı.

Şimdi benim merak ettiğim şey bu aylarda biz sadece üniversite hastanesinden mi rapor alabiliyoruz yoksa devlet hastanelerinden rapor alabilmek için 1 yaşına kadar beklememiz mi gerekiyor.  Aksi takdirde rapor olmadan özel rehabilitasyon merkezine gidemiyoruz.

Ne yapmamız lazim?

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      31.11%

Devlet hastanelerinin geneli rapor veriyor fizik almak için acele ediyorsanız 6 ay yada 1 yaş çok fark etmez bekleyebilirsiniz.Ücret talep ediyorlar Cerrahpaşa da 200 TL alıyorlar değişmediyse.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

Bazı hastahaneler 1yaş yada, 2yaşa kadar fizik için rapor vermiyor öncelikle rapor almak için çabalayın bsşvuru yapın kabul etmediler mi tekrar bsşvuru yapabilirsiniz sonrasında fizik çok önemli şu An yıllık rapor çıkaramıyorsanız fizik dr dan 30+30seans isteyin vicdanlı dr ise size 30+30 için fizik Yazar en szından diğer rapor çıkarma işlemi olana kadar çocuk fizik ten uzak kalmamış olur. 6 Ay az bir süre değil çocuğun gelişimi vs için çok önemli.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      0%

fizik tedavi için nasıl rapor alınıyor, hangi bölümden,
الله c.c. yardımcınız olsun...

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

Devlet hastahanesinde fizik bölümü ne muayene olun orda dr la konuşun almamız greektiğini belirtin dr büyük ihtimale Yazar O rapor la fizik veren özel yerlerde ücretsiz 30seans yada 30+30 toplam yılda 60seans fizik alabilirmisiniz.

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

@Burak Eren in ailesi de ek fizik alıyor onlar istanbul da ek fiziği nerden aldık larını sorabilirsniz.

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      0%

TEŞEKKÜR EDERİM.
الله c.c. yardımcınız olsun...

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Bebeğime sağlık raporu alamadım ne yapmam lazım? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Gül Yetiştirmek İçin Toprak Olmak Lazım none Yanıt: 4 - Gösterim: 2040 - none kosovalı Çocuk çiçektir; sevgi ve ihtimamla serpilir, güzelleşir.. Çocuklarınızdan asla boşanamazsınız.. Çocuğunuzun sizi her zaman sevec... Devamı...
none Sağlık kurulu raporu ücreti none Yanıt: 8 - Gösterim: 12892 - none bolubeyi Zaman zaman hastalığımızdan dolayı RAM raporu çıkartmak, vergi indiriminden yararlanma, ehliyet alma, motorlu araç alma gibi işl... Devamı...
none Çok Önemli Herkesin Okuması Lazım Muhakkak none Yanıt: 52 - Gösterim: 20871 - none nida Tüm site sakinlerine merhaba diyerek başlamak istiyorum sözlerime. Birkaç gün önce siteden bir arkadaşla konuşurken okadar çok k... Devamı...
none Özürlü Raporu ve Bez Raporu Hakkında none Yanıt: 19 - Gösterim: 15526 - none MURAT DOĞAN Arkadaşlar Eren Ege Dogan için bez ve özürlü raporuna başvura bilirmiyim. ortalama günlük 5 idrar  4 kaka toplam 9 10 bez değişt... Devamı...
none Sağlık Kurulu Raporu Yeni Yönetmeliği none Yanıt: 8 - Gösterim: 4733 - none YILDIRIM 16.12.2010 tarihli ve 27787 Mükerrer sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Ö... Devamı...
none Zeynep'in tak raporu none Yanıt: 6 - Gösterim: 2534 - none togrul28 Zeynep'in temiz aralıklı kateterizasyon (tak) yapması gerektiğine dair Azerbeycan'dan alınmış pdf formatında sağlık raporu. Devamı...
none Genetik raporu none Yanıt: 21 - Gösterim: 7882 - none nurgül Yaptırmış olduğumuz genetik tetkik sonuçlarını paylaşıyorum. Raporda genetik faktörlerin spina bifidaya neden olabileceğine dair... Devamı...
none Tak raporu none Yanıt: 15 - Gösterim: 6068 - none ilknur Hastaneden bugün taburcu olabiliriz ama belli değil günde altı kez tak yapılacak dört saat arayla. İki yıllık rapor çıkarıldı. B... Devamı...
none yardım edin ne yapmam lazım none Yanıt: 1 - Gösterim: 918 - none nurzerresi selamun aleykum.  birkaç sorum olacaktı sizlere, yardımcı olursanız seviniirim. ben spina bifida hastasıyım 2011de ameliyat oldu... Devamı...
none oğlumun spina bfidali oldugunu öğrendim ne yapmam gerekiyor lütfen yardim bana:( none Yanıt: 22 - Gösterim: 5556 - none sell-da Arkadaslar merhaba bende yeni katildim araniza. 5 aylik hamileyim doktora kontrole gittiğimde bebegimin sirtinin cok açık olduğu... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com