trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: 18 Mart Çanakkale Zaferi  (Okunma sayısı 680 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
18 Mart Çanakkale Zaferi
« : 18 Mart 2015, 22:52 »
resim18 Mart Çanakkale Zaferimizi gerçekleştiren aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun, onları minnetle anıyoruz, hepsinin ruhuna el fatiha. Onlar الله katında ölümsüzdür. الله c.c. onlara ölüler demeyin diyor. Herkese hayırlı geceler.

الله c.c. yardımcınız olsun...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.44%

none
18 Mart Çanakkale Zaferi
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2015, 19:08 »
Ben de yıllar önce kızımla Çanakkale'yi ziyarette bulunmuştuk. Çok duygulu anlar yaşamıştım. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.
Diğer Çanakkale resimleri için tıklayınız.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%

none
18 Mart Çanakkale Zaferi
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2015, 23:18 »
Rabbim tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Bir daha ülkemize böyle bir acıyı yaşatmasın. Bir lik dirlik kardeşçe yaşamayı nasip etsin.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
18 Mart Çanakkale Zaferi
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2015, 09:05 »
Çanakkale Şehitliğini 5,6 kere ziyaret etmiştim,her seferinde heyacan duymuştum sanki ilk defa görüyor gibi.
الله nasib etsede tekrar gitsem.Din,bayrak,vatan namus uğruna canın veren aziz şehitlerimize الله'tan rahmet diliyorum.Onların sayesinde bugün yaşıyoruz
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

none
18 Mart Çanakkale Zaferi
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2015, 02:23 »
Nazlı Hilal'in fizik tedavi merkezinin düzenlediği gezide görme fırsatım olmuştu.İnsanın boğazı düğüm düğüm oluyor çok farklı duygular yaşanıyor gerçekten anlatılmıyor sadece yaşanıyor...Rabbim hepsinin ruhunu şad etsin inşallah hakları bizlere helaldir... Ayrıca 18 Mart evlilik tarihimiz mart ayı için birçok boş gün vardı ancak  ogün olmasını eşimle ben  tercih ettik... tc tc tc
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

18 Mart Çanakkale Zaferi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 14 Mart Tıp Bayramı none Yanıt: 3 - Gösterim: 1841 - none bolubeyi Bugün 14 Mart Tıp Bayramı. Çocuklarımızın tedavisine katkısı olan sağlık personelini hatırlayalım. Hatırlandıklarını hatırlatalı... Devamı...
none Yağız'ın Videoları (Mart 2009) none Yanıt: 8 - Gösterim: 3680 - none bolubeyi . [html] Devamı...
none Çanakkale Şehitleri none Yanıt: 3 - Gösterim: 1245 - none Barnim Boşanır sırtlara, vadilere, sağnak sağnak. Kafa göz, gövde, bacak, kol, çene, parmak, el ayak Vurulup, tertemiz alnından, uzanmı... Devamı...
none Mart 2010 resimleri none Yanıt: 12 - Gösterim: 4345 - none bolubeyi Devamı...
none Burak EREN Resimleri - Mart 2011 none Yanıt: 10 - Gösterim: 4182 - none bolubeyi Details Details Details Details Devamı...
none Zeynep Ceylin Resimleri - Mart 2012 none Yanıt: 5 - Gösterim: 2666 - none bolubeyi Albümdeki diğer resimleri görmek için soldaki resime tıklayınız. Details Devamı...
none Çanakkale Zaferinin 97. yıldönümü none Yanıt: 14 - Gösterim: 3680 - none bolubeyi Bugün Çanakkale zaferimizin 97. yıldönümü münasebeti nedeniyle Of Belediyesi konferans salonunda düzenlenen etkinliğe katıldık. ... Devamı...
none Ali Çanakkale'yi de öğrendi none Yanıt: 18 - Gösterim: 5454 - none bolubeyi İbrahim Bey Ali'nin Çanakkale konulu etkinliklteki fotoğraflarını bir paylaşım sitesinde paylaşmış. Ben de çalıverdim oradan. Ma... Devamı...
none Azmin zaferi none Yanıt: 9 - Gösterim: 2640 - none Eyup Ensar Öğretmenin azmi engelli çocuğu yürüttüAdıyaman'da doğuştan bedensel engelli 8 yaşındaki kız, okuma yazma öğretmek için evine gel... Devamı...
none TORUNUM YARIN 18 MART none Yanıt: 13 - Gösterim: 2510 - none ORHAN AFACAN  TORUNUM YARIN 18 MART'TIR Sevgili torunum: bak yarın 18 Marttır.On sekiz Mart ne! Bilmen ‘’Var Olman’’ için şarttır. Otur şöyle... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com