trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Tanışma, Yeni İnsanları tanıma  (Okunma sayısı 1915 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

hoşgeldiniz.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Tanışma, Yeni İnsanları tanıma
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2015, 00:36 »
Hosbulduk,
الله c.c. yardımcınız olsun...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tanışma, Yeni İnsanları tanıma Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tanışma none Yanıt: 15 - Gösterim: 4143 - none Gamzedk merhabalar bende sitenizi ziyaret eder etmez üye olup sizlerle tanışmayı istedim..bende spina bifida hastasıyım ve benimle aynı... Devamı...
none Tanışma none Yanıt: 9 - Gösterim: 2602 - none ibrikchee bu hastalıkla az önce gecenin bir yarısında okuduğum bir makale sonucu tanıştım. Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Gene... Devamı...
none Yeni üye - mine none Yanıt: 17 - Gösterim: 4426 - none mine Selam. Kardeşim dört aylık hamile bebeğinin spina bifida hastası oldugunu söylediler bir haftadır tam anlamıyor. Şok yaşıyoruz. Devamı...
none Yeni Adminimiz none Yanıt: 24 - Gösterim: 5339 - none nida Üyelerimizden Nurgül Tiryaki Ecrin'in annesi yeni adminimizdir. Kendisine görevinde başarılar diliyorum ve hakkıyla yerine getir... Devamı...
none Tanışma yemeğinde buluşalım none Yanıt: 16 - Gösterim: 4129 - none Burak Eren 28-04-2013 Pazar günü saat 16:00'da İstanbul Kağıthane ‘Urfa'dan Kebapçısı’ nda bir tanışma yemeği düzenlemek istiyoruz. Arkadaş... Devamı...
none Merhabalar [Yeni üye] none Yanıt: 18 - Gösterim: 5328 - none Şehzade Merhabalar değerli site sakinleri, bir süredir siteyi pasif olarak takip etmeme rağmen aranıza katılmak bugüne. Öncelikle site a... Devamı...
none Ben Yeni Üyeyim none Yanıt: 24 - Gösterim: 4260 - none adanalı  ben adanalı s.b hastası olan bir kızım var henüz beş aylık 3 günlükken kese ameliyatı 4 aylıkken şant takıldı nörojen mesane de... Devamı...
none Yeni proje:EN-VİP none Yanıt: 5 - Gösterim: 1439 - none ali kerem EN-VİP: Yaşlı ve engelli hastaların müracaat edebilecekleri bir merkez olan EN-VİP’e gelen hastalar başka branşlardaki muayenele... Devamı...
none yeni none Yanıt: 36 - Gösterim: 6050 - none hatice kubra Merhaba benimde 6 aylik bi kızım var spina bifidalı. Şantı var belinden ameliyat olmadı. Kendiliğinden kapandı. Solunum sıkıntım... Devamı...
none Eymen Ege - yeni üye none Yanıt: 13 - Gösterim: 2931 - none eymenege Merhabalar ben de bu siteye yeni katıldım. Herkese geçmiş olsun. 15 aylık bir oğlum var doğduğunda meningosel ameliyatı oldu. 1 ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com